Obrázky na téma

Select a photo O.11 | Autumn, October

13. října 2015 v 8:39 | DenysΔ
Zdravím, děkuji, za milé komentáře k předešlému článku.(:

Minulý týden jsem měla "dlouhý týden" (tzn. ponděli, utery, patek, sobota, neděle). To jsem většinou vždycky naprosto mrtvá, proto jsem neměla ani náladu, něco přidávat. Je to takový nudný týden, kdy jsem většinou jen práci, a vubec nic zajmavého se neděje. Proto jsem trošku tápala v tom co bych přidala. Fotky bohužel nové nemám, takže jsem opět projížděla weheartit. Což bych mohla dělat hodiny, každý den. Jsou tam skvělé obrázky, inspirace!.

Select a photo O.1O

3. října 2015 v 13:58 | DenysΔ
Zdravím, omlouvám se, bohužel s mým stylem života, nestíhám moc internet. Dneska mám konečně volno, dokonce celý víkend. Posledních pár dnů, bylo celkem chaotických, a dá se říct, že jen pracovních. Proto jsem ráda, že mám volné dny.

Bohužel mám problémy s foťákem, tak jsem přidala aspoň nějaké fotky z weheartit. Ovšem za poslední dny, jsem si pořídila pár věcí, tak doufám, že se mi podaří přidat článek, konečně už z fotkami. Musím někde posbírat inspiraci.

Select a photo O.9 | spring pictures

16. února 2015 v 8:26 | DenysΔ
ahoj, to počasí je fakt otřesné. Nevím jak u vás, ale tady je zatažené, mrazík..fuj. proto jsem taky vlezla na weheartit a koukala na všechny možné letní/jarní fotky, které mi celkem zvedly náladu. Strašně se těším, až bude konečně teplo. Né, že bych měla postavu na "kraťásky", ale opravdu se nemůžu dočkat až si je vezmu!.:d.

Včera jsem si řekla, že přestanu depkařit, a když už jsem tedy doma, tak to nějak využiju. Sice si budu připada jako "domácí puťka", ale možná udělám muffiny, možná něco "vytvořím", protože u nás je to tyhle měsíce hrozné, všichni mají narozeniny. Když už tak už.

Select a photo O.8

18. ledna 2015 v 15:54 | DenysΔ
Zdravím, trošku tápu v tom co přidávat, ale myslím, že mě něco zase brzy napadne:3.
Tak nějak si zvykám na to, že už jsem ten týden doma. Sice mám občas náladu tipu "proč jsem tam radši nezůstala" ale jsem doma, a to je dobře.
Občas mám pocit, že se teda pěkně nudím, ale pokaždé jsem si našla něco čím bych se zabavila. Docela jsem se pustila do hledání práce a myslím si že jsem pro to udělala maximum. Dokonce jsem se překonala a obešla osobně pár míst kde bych chtěla pracovat. Teď už můžu jen čekat, jestli se mi někdo ozve a dívat se na další nabídky. Vím, že je to jen týden, ale nějakou tu "práci" bych chtěla co nejdříve, protože mi v hlavě blikla zase myšlenka, že chci do Paříže, Egypta, Itálie a pod. A jediné co mi v tom bráni jsou finance. Tak snad budu mít štěstí.
jinak výběr obrázku z weheartit:3.

tetování | 02

7. října 2014 v 8:47 | DenysΔ
Zdrawím, jak jsem řekla nemám baterky do foťáku a tátuv jsem rozflákla (zítra jdu koupit tátovy nový) takže proto obrázky z weheartit a ne fotky z foťáku.
Dneska toho je nějak moc, jsem vzhůru už od půl osmé, za chvíli musím odvést babičku s tetou na kosmetiku, potom mám doma asi hodinu a musím odvést dědu s babičkou někam na "brambory" a pak jedu opět na brigádu, jak jsem byla včera. No, včera jsem tam umírala, pět hodin jsem stála a stříhala papír z tiskárny a dávala to někam do boxu. Takže super no, docela se to táhlo, protože ta tiskárna tiskne fakt pomalu. Dnes to asi nebude o nic lepší. Jako upřímně, pracovat tam na hpp, to bych opravdu nechtěla. Je tam rámus, majitel takovej ňouma. No uvidíme dnes.
K článku. Už nějakou dobu chci další tetování. Jsem spíš pro ty malá, drobná, na rukou. Proto bych chtěla další tetování - ťapku svého psa, korunku a nebo římské číslice. Ale i ty větší tetování, jsou pro mě pěkné, ovšem kdybych si měla nějaké nechat vytetovat nevím tedy, kam by to bylo a hlavně co by to bylo, aby to pro mě mělo nějaký význam.

Select a photo 0.7 inspiration

10. června 2014 v 10:38 | DenysΔ
Čááu, ty bláho to je počasíčko:d. delux!
musím poděkovat, za komentáře. miléé, děkují Vám:3
konečně mám volno do pátku! Áno:d. Tenhle víkend byl šílenej, oslava, tuna lidí, vedro, takže si to asi dovedete představit. Příští víkend, je v práci svatba, takže musím do práce taky, ale už nemá být tak krásné počasí, takže mi to ani nevadí..

Dnes to vidím na pláuky, a vyvalím se ven a ani se nehnu!:d. Můj pan B. chce jít na bazén, ale nejsem si úplně jistá, jestli můžu s touhle vanou a 23456kily nahoře jít někam na "veřejné" koupaliště.:d. a mám pupíínek na stehně a to fakt nikam nechci :D:D.

pokoje II

22. května 2014 v 11:53 | DenysΔ
cáwo, mám volno a musím vyřešit foťák, a přihlášku na voš.
každopádně, jsem byla na blogu (strašně hrozně se omlouvám, nevím jméno, kdybych na něj narazila, změním tu odkaz:)) a líbil se mi článek s pokoji. Proto jsem dnes koukala na weheartit.
Jsou to obrázky nejen z pokojů ale i detaily.
Já osobně jsem za ty bíle pokoje, třeba s těmi kytkami. -_- Jsou strašně krásné, a ty mapy na některých obrázkách, světýlka. achjóó, chci taky takovej!!.

Select a photo 0.6 inspiration

16. května 2014 v 13:43 | DenysΔ
Tak jsem se k tomu dostala.. Konečně mám chvíli čas. :3 ahoj,
*Táákže foťák se znenadání rozjel. Dala jsem tam nové baterky. Asi to nechápu. Je možné že je to baterkama? Prostě tam mají být jen jedny určité nebo jak to doprčic funguje?..
*Ovšem klasika, posral se mi centrál u auta (nechápu, kterej s prominutím kretén vymyslel auto na centrál, aniž by u dveří byla "díra" na klíč) takže se nemůžu dostat do auta. Rodiče mi odjely do Polska, takže sem docela bezradná. Snažila jsem se to rozdělat, ale né nejde mi to, takže nemůžu koupit ani tu novou blbou baterku.
*Tenhle víkend mám po 1234567 měsícich konečně volno, stejně tedy dnes do práce jedu abych dodělala "obrázkoceduly" (pak dám fotky:)) aby se to mohlo vyříznout. Ale prostě sobota, neděle jsem doma a rodiče v tahu. Great!
Jinak, aby tady nebyly pořád jen nudné články, tak aspoň nějaké obrázky z weheartit. Bože strašně se mi líbí ta fotka Kristen Stewart a na jedné fotce ty červené vlasy :3 achh echh, ochh.

figure

7. února 2014 v 10:37 | DenysΔ
Ahoj,
nevím co mám přidat!!! a nebaví mě to, jó a štve mě to!. Chtěla jsem ty fotky "rozdělaného" pokoje, ale to jsem ještě nestihla nafotit, pač stále něco dělám nebo jsem v práci:). ne že by mi to vadilo, nuda doma by mě asi užrala, stačí že v neděli máme "rodinnou oslavu".

Mamka má v .asi. v pondělí narozeniny, vůbec nwm co jí mam koupit. Vůbec netuším, nějakou kytku.. Ammm, né nevím. Snad s bráškou něco vymyslíme.

K článku.těch obrázku moc není, pač jsem chtěla najít nějakou "postavu" která by nebyla ani tenka ani tlustá:d. Tak akorát.a nic moc jsem teda nenašla, asi neumím na weheartit vyhledávat:d

Select a photo 0.5

14. ledna 2014 v 11:20 | DenysΔ
Ahoj, trošku nemám čas, proto jen tak narychlo. Pár obrázku z weheartit, které se mi líbí:3. Zítra to napravím, a pokusím se přidat nějaké fotky, které jsem za posledních pár dnů nafotila;))

Select a photo 0.4

26. prosince 2013 v 9:22 | DenysΔ
Ahój
Za chvíli jdu do práce/brigádu. Oho, ano jsem nadšená, ale na druhou stranu si říkám co bych jako dělala doma.? Takže jsem asi ráda:d. Schválně by mě zajímalo, kolik tak bude dnes lídí..

No vzhledem k tmu, že za necelou hodinu musím vyrazit, tak jsem nahrála jen nějaké obrázky z weheartit, které mám delší dobu už stažené:3. Podle všeho budu asi teťka čtyři dny v kuse v práci/brigádě.do neděle. A pochybuju o tom, že se mi večer v 11 hodin bude chtít něco přidávat:d, no uvidíme.

Select a photo 0.3

10. prosince 2013 v 9:46 | DenysΔ
Že by konečně.
Tak tedy konečně můžu přidat nějaké ty obrázky které jsem si během posledního týdna stáhla z weheartit.. Včera mi to bohužel nešlo /nenačetly se mi obrázky do složek/.

O víkendu jsem byla v práci. V sobotu tam byla oslava (byla jsem tam až do 03:20) a v neděli, jsem si myslela, že tam nikdo nebude, ale jo byl (pro mě jen a jen dobře.) Tento týden opět nemám tak nějak co dělat. Doma je to příšerný, nebaví mě prostě celý týden být doma, vlastně ani nemám co dělat a o vikendu jít a brigádu. Potřebovala bych na ten týden taky nějakou brigádu. Opravdu na prd se shání práce i brigáda:(.
Ten první a ten druhý obrázek! Oujé, ty se mi fakt líbí. Říkají podle mě tak něco víc, než ostatní obrázky.

Skiing | Mountains | I love it

18. listopadu 2013 v 14:00 | DenysΔ
Ahoj,
tak teda abych řekla pravdu, když někam spěchám, tak mě napadá tolik věcí co přidat, ale jak mile mám čas, tak mě vůbec nenapadá co bych přidala. /Nic mě nenapadá!. V práci zdá se, v pohodě. Snad se ani nic tak zajmavého neděje.

Když jsem teda tápala v tom co přidat. Tak jsem si projížděla obrázky s lyžema a s horama!:3 ach, jak já se těším!. Miluju lyžování. Mohla bych stát na lyžích pořád. A ty obrázky jsou užasný. Opravdu se těším, doufám, že se letos dostanu na hory. (Máme chatu v Jeseníkách, takže doufám, že ano!!) To je snad jediný, co mám na zimě ráda!

Malé tetování

11. listopadu 2013 v 12:30 | DenysΔ
Ahoj:3
No tak tedy, jsem unavená jak nikdy. Celý víkend plus pátek jsem byla na brigádě/práci. Jako každý víkend. Ale tentokrát tam byla akce .Svatomartinská husa. a do toho jeden den "Geocatching" (nevím jak se to píše:d), takže chaos nad chaos, do toho nemilá slečna, kterou po tomhle víkendu nemůžu vystát.. Vo tom potom.

Ke článku. Trošku tápu v tom co přidávat.:d. Takže než přidat pár obrázku tetování mě nic jiného nenapadlo:d. Vzhledem k tomu, že já jedno malé mám a chtěla bych další, ráda si tyhle obrázky prohlížím. Přemýšlela jsem nad tím co by se mi líbilo:3. Nakonec jsem došla k závěru, že bych chtěla další malé a pořád na levou ruku. Na druhou stranu zápěstí (vedle pírka) asi na venkovní stranu palce a líbí se mi to (jak to říct:d) v tom ohybu, když ohýbáte ruku:d. Už sem přišla na to i co bych chtěla, ale to si asi nechám pro sebe, myslím, že moje důvody proč zrovna tohle by nikdo nepochopil:d.

About plugs

5. listopadu 2013 v 10:51 | DenysΔ
Ahoj:3
tak tedy nechala jsem se inspirovat od slečny rebelle fleur *děkuji*/doufám, že to nevadí/. A projížděla jsem na weheartit nějaké obrázky s plugy:3. Původně jsem chtěla najít něco jiného, ale asi na weheartit neumím dobře vyhledávat. Nebo co!!:3.. jak to dělaté vy?:d

Co se týče plugu. Já sama mám už 3 roky 13 mm, miláška v uchu, a jsem s ním hrozně spokojená. Možná by mi nevadilo, kdyby byl o něco větší, ale jsem lína si tam zase dávat roztahováky:d. Abych řekla pravdu, občas mě mrzí, že si nemůžu do obou uší dát nějaké pěkné naušnice, ale už si automaticky žádné nekupuju. Pač dvě jsou mi opravdu na nic!:3. (později přidám fotku:3))

Black and white pictures

30. října 2013 v 7:45 | DenysΔ
cáw,
Tak tedy, nechci tady šířit nějakou negativní náladku, nebo tak. Jen tak mimochodem jdu dneska na pohřeb, mého strejdy /prosím žádné komentáře "upřímnou soustrast, je mi to líto" a pod!// Děkuji. Vubec se mi tam nechce, nikdy sem na pohřbu nebyla a vubec mě to neláka.
Že bych nějak ze smrti mého strejdy truchlila se asi říct nedá, samosebou je mi to moc líto, hlavně tedy tety. Ale byl to manžel, sestry mé babičky, takže to je docela "daleká rodina":)

Select a photo 0.2

23. října 2013 v 9:09 | DenysΔ
Pár vybraných obrázku :3, které se mi opravdu líbí:))*

Winter landscape

20. října 2013 v 10:05 | DenysΔ
Tak vzhledem k tomu, že jdu za chvíli do práce:3, a nějak nemám čas něco přidávat, tak aspoň těhle pár obrázku, buhví, kdy přijedu domů:d.
p.s.Hrozně by mě zajmalo jak vznikají takové fotky, nebo jestli to jde še přes upravu v počítači. Ty fotky/obrazky.. jsou podle mě hrozně krásný!!:3 Chci taky takovy vytvářet:))

Select a photo 0.1

30. září 2013 v 9:36 | DenysΔ
Pracovní víkend, jako každý víkend!!:3. Kupodivu nejsem ani tak moc unavená!:3 Tento víkend tam byla akce, takže sem se nestihla zastavit. V neděli jsem myslela, že už mě z těch lidí mrdne. už jsem měla chuť jim říct "to víš, že jo" a jít do hááje:d.
No dnes musím k babičce, na poštu, hlidám holky, a odpoledne možná pojedu za přítelem *Jupí!:3 po 23432435243 letech!:d. Uvidím, jestli nezmrznu na tom skůtru://
K článku.Vybrala jsem pár obrázku z weheartit, které se mi líbí:3.

Snow White

7. září 2013 v 13:00 | D.
Tak dneska jdu do práce, tudíš mám přednastavenej článek:3. Tak tedy, jsou to pouze obrázky na téma Snow White, které mě osobně se moc líbí. Bílá barva je moc pěkná:3, tak tedy....

Dredy

6. září 2013 v 19:37 | D.
Tak protože, mi drahý, dělá zrovna teťka dredíky :3, tak jsem se rozhodla, přidat nějaké obrázky, na tohle téma:3. Mě osobně se strašně dready líbí, ale moje rodiče jsou strašny konzervy:d. Takže pár dole a bude mi to muset stačit:d..

Body

31. srpna 2013 v 8:21 | D.
Tak za chvli letím do práce, kam se mi hrozně chce!!!:3 achjo, snad to rychle uteče*
Jen tak mimochodem, ten první obrázek se mi hodně líbí, slečna má krásné oči a to tetování je fakt užasné!:3

Old things

21. srpna 2013 v 8:37 | D.
Zdrawím:)))
Moc ste mě potěšili, za pozitivní komentáře z minulého článku:33.
Když koukám, na tyhle obrázky, tak si chci hrozně zařídit už ten pokojíček a vzít babiččce psací stroj:3*.. Potřebuju se k tomu dokopat:33*


Letters

19. srpna 2013 v 9:54 | D.
Hrozně, hrozně, hrozně chci kamarád/a/ku na dopisování - dopisu!!! Moc, moc. Hrozně chci psát bláboli, něco tam malovat, psát "elegantním" písmem, dávat tam fotky, dárky, překvapení:3. Tak kdo si semnou bude psát?:p..
Jsou to krásné obrázky:))*/

tetování

2. srpna 2013 v 10:18 | D.
Protože už dlouho přemýšlím o tetování, tak jsem koukala po weheartit. Hodně se mi líbí takové menší "tetovačky". Samo sebou holubičky a takové věci, ale já se už rozhodla, chtěla bych si nechat vytetovat packu mého pejska na zápěstí:)) jen opravdu malinké:3. Ovšem mám děsnej strach!!:*
 
 

Reklama