Fashion

Selection of clothing • O7 inspiration

2. září 2015 v 13:31 | DenysΔ
ahoj, tak jaké jsou první školní dny?..
občas, přemýšlím, že mi ta škola taky fakt chybí.

No, koukala jsem na weheartit, tak jako každý den. Hrozně se mi líbí černobílé oblečení, nebo rifle, bílé tričko a přes to černé sako. Je to tak jednoduchý a přitom tak pěkný. Dobré, tak až zhubnu tak 20 kilo, tak bych řekla, že si to taky budu moc obléct:d.

Selection of clothing • O6 inspiration

26. února 2015 v 9:40 | DenysΔ
už jsem si myslela,"že přichází jaro", ale né mám pocit, že přichází období deště a za chvíli si asi postavím archu. To je otřesné, už jsem si zvykla na totální bláto, když jdu s Lerrym ven, ale to že prší, to vlastně ani jít ven nemůžu, abych nevypadala jako zmoklá slípka. Ale vážně, prosím, ja už bych vážně chtěla teplo.

Projíždím pořád weheartit, jsou tam tak užasný obrázky!!! Jak je možný, že má někdo tak skvělé fotky, asi nefotí mým užasným mobilem tak jako já:d. A jak je možné, že ty lidi na těch fotkách jsou tak pěkní, to tam přidávají jen modelky ne?. Ne, ale vážně. Některé ty kousky co mají na sobě, bych si já nikdy nemohla obléct. To je smutné!! :d.

Selection of clothing • 05 inspiration

4. září 2014 v 9:20 | DenysΔ
Ahoj, tak po delší době, mám opět volno a čas něco přidat:).
Tak abych to v rychlosti shrnula. V úterý jsem byla ve škole. Omájgád! No hrozný, krom zápisu, který měl být, nám učitelka oznámila, že máme normálně vyučování (mám dálkové studium). Heh, takže jsem se zapsala vyslechla, co bude a nebude a šla pryč. Měla jsem už nějaký svůj plán. No, álé, jsou tam vesměs samé holky, abych řekla pravdu tak některé působí fájn, některé naopak. Jsou tam dokonce i paní věku 40plus, což mě celkem zarazilo. V takovém věku bych nešla už do školy.. To je ale jen tak mimo, no v úterý mě tedy čekají první hodiny:). Asi se bojím:d.

Ale abych se vyjádřila k článku, nemusí tu být pořád fotky, které fotím já a v poctatě každou ptákovinu. Koukala jsem na weheartit a už jsem dlouho nepřidala, nic z obrázků. Podle počasí to vypadá, že léto je tak trochu za náma, takže vytáhneme svetry a mikiny :d.

Selection of clothing • 04 inspiration

11. června 2014 v 10:27 | DenysΔ
Čáu, vedro pokračuje, vedro nekončíí.. ale snad každou chvílí by mělo, ne?.
Včéra. heh no tak jsem teda jela na bazen, ale nedojela jsem :d. Vzala sem kolo, což už v takovém vedru určitě neudělám!:d. amm, no počkala jsem na drahého a místo bazénů jsme zapadli do kavárny. Poprvé v životě jsem si nedala colu, nebo nějaké "sladké pítí", ale jen tři rajece!./nejspíš tím, že jsem vypila před tím energiťák a byla jsem přeslazená:d/. Kde sme seděli asi dvě hodiny, protože tam bylo fájn a venku fakt odporně:d. Po kavárně jsem se ještě vydala za kamarádkou na třešně. Ne jen, že mám doškrábané nohy a ruce, po lezení na strom, ze kterého jsem málem spadla, ale i bolí mě břicho ještě teď:d.

Dnes. Mám opět volno. máme v plánu s kamarády asi vyrazit na "libuši" (koupaliště poblíž mého města:)) takže doufám, že se nezatáhne nebo tak něco. Pač včera jsem koukala na zprávy a mají přijít bouřky, snad už ve dvě. Ovšem ani bych se nedivila, kdyby to k nám přišlo později, jako vždy.
k fotkám. díky-weheartit. některé kousky, co některé jsou naprosto úžasné!. Chci mít takovou postavu a nosit takové věci. Prosím.:d.

Selection of clothing • 04

27. března 2014 v 11:11 | DenysΔ
Je neuvěřitelný jak dokáže ublížit jedna sms.
ahoj, zrovna teď mám náladu naprosto pod čarou. Muže za to sms. Je to dlouhá historie a skrz to, kolik mi sem leze lidí, které znám nechci víc psát. Je to asi vnitřní boj.

Včera jsem byla za kamarádkama v Brně, seděli sme v čajovně. *mmm. Byla sem strašně ráda, že je vidím. Prokecali sme strašně moc hodin a pak jsem musela valit na autobus. Večer těma myšinama, amm ANO hrozně sem se bála :d.. Dneska musím něco vymyslet, ale vím, že doma určitě nebudu. Vlastně nejsem doma skoro vůbec. No, abych se vrátila k tomu Brnu. Klasicky nemám moc peněz a mají tam tolik krásnejch hader v těch obchodech! To je jak naschvál. Aspoň mě to přimělo k tomu se zvednout a udělat s těma hadrama něco v té skříni..

Selection of clothing • 03

13. února 2014 v 11:52 | DenysΔ
Ahoj,
omlouvám se, ale neměla sem moc času.
Zařizuju ten pokoj, no tak nějak mám opět dilema jestli ho chci nebo nechci, klasika:3. Nevermind. každopádně v příštím článku opravdu přidám fotky jak je na tom ten "můj pokojíček" :d.

Co se týče Valentýnu, ehm pár otázek tu padlo. Soo, ne Valentýn neslavím, beru to den jako každý jiný, vždyť dárek si můžou lidé mezi sebou dát jaký koliv den. Amm, a i kdybych Valentýn slavila tak momentálně nemám s kým.

amm, k článku. Projížděla jsem weheartit, a teda tyhle obrázky mi padly do oka, nemluvím o tom prvním a té mikině. Mám sice podobnou, ale tahle je bombastická!

Jeans

21. ledna 2014 v 11:09 | DenysΔ
Cáw,
ojé, včerejší bowling byl skvělej, docela mě štvalo, že sem v první hře byla druhá:d, ale je to jen hra. Asi když jsem tam s tátou (on hraje v nějaké lize, či v čem) takže když tam jdu s ním, tak se musím hrozně soustředit a dostávám milion rad, jak hrát líp. (jo, ale funguje to) Tentokrát to bylo o zábavě, a bylo to vážně skvělé.

Dnes, musím asi vyčistit s tetou parkety v pokoji, který je teda pro mě, ale zatím jsem udělala jen to, že jsem tam dotáhla palety a vymalovala stěny. No strašně se mi chce:d.

Co se týče obrázku, každý je na něco "praštěný" a v mém případě jsou to kalhoty, rifle. Opět mám v hlavě zafixované, že chci nové rifle, i když jich mám milión :d. Proto jsem se inspirovala na weheartit a některé obrázky jsou opravdu výborné!.

Selection of clothing • 02

12. prosince 2013 v 8:59 | DenysΔ
Jak tak na ty hadry už hodinu koukám /projíždím weheartit/ tak mám chuť nakupovat a nebo si aspoň nějaký starý kousek ze skříně "nějak proměnit" v něco pěknýho!:d No pokud nic nenajdu (co bych mohla překopat) tak aspoň něco hodím na votočvohoz.:d.

Těším se, až bude kolem 4té hodiny dneska. Konečně budu něco dělat a nebudu doma. Bráška de do kina, takže ho tam musím hodit. Potřebuju do obchodu a pak jedu za mámou, která bude u kadeřnice (její karamádka) tak doufám, že mi aspoň zastřihne konečky. docela by to moje vlasy potřebovaly..

Obrázky jsou tedy .již zmíněno. z weheartit. Je to takový mix, řekla bych, že spíš letní, ale to absolutně nevadí .(aspoň mě né:d.) Některé kousky, se mi opravdu líbí. Asi bych nepohrdla, je mít ve skříni.;)

winter inspiration

16. listopadu 2013 v 9:14 | DenysΔ
Ahoj,ahoj, ahoj:33
za chvíli valím pryč, takže jen tak na rychlo tu mám článek s pár obrázky no "zimního":d oblečení!:)). Především bych řekla, že to jsou svetry a šály. Já osobně preferuju svetry, na šátky nebo šáli moc nejsem no, ale taky mě pořád bolí v krku a děsím se co to je za "nemoc":d.

No dneska (za chvíli) jedu do práce/brigády. A přijedu až někdy večer (great):d. Ale aspoň nebudu doma. Včera mě chytla taková vyborná nalada. haha. bych se za ní liskla, byla jsem otrávená, z těch stereotypních večerů, že mě to vyloženě s*alo. Takže jsem šla (ano večer 8-9) péct muffiny a pak jsem asi půl hodiny jela na rotopedu:d. a koukala na výměnu manželek. (výbornej večer)))

Selection of clothing • 01

16. října 2013 v 9:39 | DenysΔ
Tak abych pořád jen něco nepsala, tak jsem omrkla weheartit. Dneska je tam pěkně hnusně, zataženo, večer pršelo.. Takže jsem vybrala, nějaké obrázky, které se dají považovat:d už za zimní no i když, pořád podzimní:d:3.

Fashion • skirt

2. října 2013 v 18:18 | DenysΔ
Tak kterou si vyberete???:3 Vím, že na sukně už není počasí, ale kdysi jsem jen slovo sukně odsuzovala.. nesnášela sem ty věci:d. Za to dnes na ně nedám dopustit, hrozně se mi líbí takové jednoduché, uplé sukýnky:3.

Outfit • Autumn

19. září 2013 v 8:42 | D.
Je to tu, to mi nikdo nevymluví!:3 Podzim, já osobně se na něj těším, tedy, ale jen na ty dny, kdy je listí zbarvené do všech možnejch barev, svítí lehce sluníčko, trochu hřeje a fouká takovy ten studený větřík:3. I like it!
Tak proto tyhle obrázky, ten první je super!. Mám ráda, takové jednoduché oblečení:3.

Podzimní svetry

3. září 2013 v 14:38 | D.
Tadá, koukám na weheartit na svetry!:3. Parádní, v těch obchodech je prdlajs, ale na tom netu se nestačím vynadívat!:3. Hm, říkala jsem tetě, aby mi nějaký upletla, tak snad!:3. Pač v třěch obchodech to stojí stomilióóny!:d.

"Elefant fashion"*

29. srpna 2013 v 21:32 | D.
Tak, když jsem změnila ten vzhled na ten "sloní".. Mimochodem inspirací mi byla jedna slečna //omluva, nevím blog//, která dělala studie slonů:33. Tak jsem musela přidat i něco k tomu:3.

Podzimní oblečení

23. srpna 2013 v 7:56 | D.
Za chvíli máme podzim:33. Včera sem byla v obchoďáku a už mají podzimní kolekce. Tak jsem se koukala na barvy, jaké jsou letos in. Proč jsou každej rok jiný barvy?:d,*

Oblékání s Lucy Hale 2

18. srpna 2013 v 13:26 | D.
Protože se mi velice líbí oblečení Lucy Hale, tak přidavám nějakou tu další inspiraci:3.

Trošku bílého oblečení

17. srpna 2013 v 20:43 | D.
Víte nad čím přemýšlím. Nad tím, co bude modního tak za dva měsíce. Ve směs všechno se to vrací zpět. Chtěla bych se umět oblékat jak tyhle slečny na fotkách, ale pár věcí by mi asi na mou postavu moc nesedli. Jinak miluju bílou barvu. Hrozně obdivuju slečny co si vezmou jen úzké "džíny":d a bílé tílko:3. Opravdu jim závidím:*//

ˇˇŠperkovnice"

15. července 2013 v 12:04 | D.
Velice, převelice hlídám slečny:3:d, které momentálně koukají na poštáka Peta /či tak něcoˇˇ/ Takže, já se spíš "nudím", jsem přeobědvaná a přemýšlím, nad nějakým tím DIY, tak jsem aspoň prolezla obrázky na weheartit:)) /*hlavně s toho poslední obrázku sem "vedle"**/

Inspirace v oblečení:3

17. června 2013 v 9:46 | D.
Šílené teplo!!! Nevím jestli mám být rada nebo ne:3
Včera v práci jsem se teda dost zapotila a ve štředu jdu znovu, a poprvé tam budu sama:3, tak snad to bude ok, přece jen nejsem vyučená servírka, takže neumím všechny možný věci, asi jaky bych měla umět:d.
Dneska se snad donutím, vyléést na to slunko abych se trochu opálila:d, jsem jak bílá stěna.
Každopádně koukala jsem na weheartit a našla jsem pár krásných kousku:33, tedy mě osobně se některé líbí opravdu hodně, jen vždy když jdu nakupovat, tak asi nakupuju blbě:d. Hlavně ty trička s hlavama zvířat se mi začínají líbit:3

Ta má milá skříň

10. června 2013 v 21:47 | D.
Tádáá,
je teda poněkut více novinek, ale nevlezou se sem, pač článek patří jinam**haha/hodně dáva smys/// No to je fuk, každopádně .one news: Slečna je kráává, ale za to co se stalo fakticky nemůže.
-Stoupnu si se skůtrem na benzínu za dodávku a čekám až odráčí odjed. Ale co, že.. Slečna, která sedne do dodávky mě evidentně neviděla a místo aby z benzíny vyjela, začne COUVAT! Žijé! Jasně, takže můj nový skůtr, který neměl najeto ani 250km, má sešrotovaný přední blatník /či co to je///Naštěstí jen ten blatník!/..
Žíjéé, noo dneska jsem se poměrně nudila /ta škola mi fakt chybí*ironické/, nemám doma co dělat, takže jsem si uklidila ten můj svinčík ve skříni a přidávám "outfit" ještě ze "školních dnů"..

Inspirace

25. února 2013 v 19:57 | D.
Dneska sem byla strašně spokojená s tím co jsem měla na sobě - nové rifle, krajkové tričko na tom světlé tričko s troúhelníkem a na tom černé sáčko:3 takže jsem musela projet weheartit a pokochat/inspirovat se. Něco málo jsem vybrala:3

Oblékání s Lucy Hale

17. ledna 2013 v 10:45 | D.
Jako asi každá slečna, mám ráda nějaké to oblečení a ráda se nechám inspirovat typy od jiných holek:3. Když projíždím nějaké stránky o módě jsem nadšená a mrzí mě, že mám postavu jakou mám a nemohu si obléct to co bych chtěla:3 Proto přidávám pár typu oblečení podle Lusy Hale. Podle mě má naprosto skvělé typy na skvělé oblečení:3
 
 

Reklama