Denysa

27.8 konečná prázdninová

27. srpna 2015 v 9:58 | DenysΔ
Tak jak ste si je užily?
Přísahám, teď už sem budu chodit víc a víc, stejně nemám co dělat. na jednu stranu se mi všechno zhroutilo jak domeček z karet, na druhou stranu je mi vlastně strašně fájn.
tákže.
1. byla jsem v Egyptě jak jsem chtěla (kdo sleduje můj instagram tak tuší). A neumřela jsem! I přes ty kecy, které jsem si vyslechla než jsem odjela, jsem živá a zdravá. Byla to opravdu má nejlepší dovolená. Díky všem lidem, které tam už nějaký rok znám. Každý večer jsme trávily v kavárnách u moře, s vodní dýmkou, se spousty lidma. Přes den jsme se váleli u moře nebo u baru. prostě skvělé, proto bych ráda jela i říjnu a už to vypadá, že to snad vše klapne, zapadne do sebe a já vříjnu odletím.
2. chatu s kamarády, jsem tak též stihla, ale kvůli práci, jsem si to bohužel neužila jak bych si představovala, vždy jsem tam dojela jen na večer dala si jedno pivko a šla spát, protože jsem byla vyřízena po práci.
Moře z rodinou, se bohužel nekonalo, nedostala jsem už dovolenou, fucking work. Pak už jen pár výletů k vodě nebo do jiných měst za kamarády a vyčerpala jsem snad všechny volné dny z prázdnin..
thats all. D.
kdo se chce mrknout, tak jsme spíš točily jak fotily, takže vzniklo videjóó z egypta.

16.3.2O15

17. března 2015 v 11:06 | DenysΔ
Ahoj, omlouvám se za neaktivitu, ale byla jsem celý víkend v práci.
uhúú, jsem vyřízená, ale mám pocit, že se vše vrací do starých kolejí.
jo a jako, ten čas strašně letí, nepříjde Vám. Už je půlka března.! what the hell.
1.V pátek jsem byla poprvé sama za barem. No popravdě, ze začatku to bylo celkem fajn, ale pak se kavárna pořád, pořád a pořád plnila. Za celý den jsem se nezastavila, nenajedla prostě nic. Chvilkama jsem fakt myslela, že se tam rozbrečím a nazdar.. Fakt jsem nečekala, že zrovna tam chodí tolik lidí! Sobota a neděle, už byly fajn. Přes víkend to není tak hrozné jak v týdnu. Takže jsem zvědavá na středu a čtvrtek, kdy mám znovu směnu.
2.kamarádka má za chvíli narozeniny, napadl mě naprosto skvělej dárek. Má dvacetdva. Takže koupím 9 dárku, které musí začínat na písmena "dvacetdva". Jako třeba voňavka, celulitýdový krém, víno apod. Udělala jsem písmena, které potom na dané věci nějak přídelám, a tak nějak postupně jí to dám. Musím ještě vymyslet tak nějak všechny detalily. Heh ale nic mě nenapadá, na E. Takže to vše nějak domyslím, a snad se to bude líbít.

březnový víkend

8. března 2015 v 18:24 | DenysΔ
ahoj, dnes bylo fakt krásně!. Nevím jak u vás, ale tady fakt od rána svítilo sluníčko.
celé dopoledne jsem uklízela pokoj a odpoledne jsem vyrazila s kamarádkou a se psama ven, jen v mikče. No super!. Strašně jsem si to užila, a dokonce ze mě opadl i ten stres ze zítřejšího dne. Prošli jsme kus lesa až k přehradě, takže to bylo opravdu fajn. To sluníčko je prostě užasny.

Včera jsem snad poprvé byla s mámou a tetou v kině a na kafi. Byly jsme ve špalíčku na Forografovi. Nejdřív jsem si říkala, že to bude nějaka česká hovadina. Je to film o umělci Soudkovy. Ale opak je pravdou. Bylo to super! Ovšem kdybych se o něm neučila ve škole, tak by mě to asi vubec nebavilo. Hlavní postavu hrál Roden, kterej to zahrál fakt skvěle. Takže mě se to fakt strasně líbilo. Pak jsme šli do Vaňkovky na kafčo (v mím přápadě na vodu, protože kafe nepiju:d) a pak zpět domů. Myslím si že ta Rohlenka po cestě je fakt peklo. Pokaždé se tam prostě musí zastavit:d.

nová práce, snad, doufám!

6. března 2015 v 18:29 | DenysΔ
Cáw, no tak parada. Jak se vede?
Tak jak jsem psala, snad, doufám, ta práce klapne. Středa, čtvrtek jsem byla na zaučení. Teda musím říct, že v tu středu jsem byla strašně zmatena. Nevěděla jsem pořádně kde co je, vedoucí mi stála "za prdeli", tak dobrou hoďku, což mě teda rozhodilo ještě víc. Je to práce v kavárně, takže se mi klepaly ruce, motal se mi jazyk (což teda nebylo zrovna povzbuzující :d). No jako byla jsem zmatena jako prase :d, ale to se dá čekat od prvního dne. Vzhledem k tomu, že jsem pracovala v restauraci, jsem už něco málo uměla, takže to snad byly body na víc. Ve čtvrtek už to bylo super. Už jsem ovládala kávovar, který tam je, nápoják snad taky, takže už to byl takový obrat o sto stupňů. V pondělí, útery bych měla jít ještě se slečnou na zaučení a pak pokud si mě tam nechaj, což doufam, že nechaj tak v pátek už bych měla jít sama.

No a tedy jediné co mě tam fakt děsí. Je to hlídání spousty peněz, pač jsou tam dvě kasy a automaty. Neznělo moc těžce je vynulovat, vzít lístek a vyplatit. Co si budeme vykládat, dvakrát s toho nadšená nejsem, ale snad se to nějak naučím.

tadáá 2.3.2O15

2. března 2015 v 12:01 | DenysΔ
Ahoj,
super, skvělý, užasny! Snad to nezakřiknu.
jak se máte?.
Už sem říkála, jak se vždycky zapřísahnu, že už nikdy nebudu pít. A pak stejně v pátek jdu pít?. A celou sobotu a snad i neděli je mi špatně od žaludku, nejsem schopná něco dělat a léčím se ibalginem. Je to každej patek horší a horší, sem stará!. Tenhle pátek nepiju, pokud někam půjdu tak pouze kofolečka! Občas bych si něco chtěla pamatovat.

Mám obarvenou hlavu, teda tak nějak na půl. Vždycky si barvím jen spodek vlasů a jen pár praminku. Hrozně se mi líbí, jak sou pak vlasy barevné. Mam na té hlavě snad všechny barvy. Koupila jsem si i blonďatou, ale usoudila jsem, že moc blonďatá, no abych nevypadala jak papoušek. Už tak to mam takové "makové", ale líbí se mi to!.

Dneska ráno, jsem byla v jedné kavárně. Kde jsem byla "žádat" o práci nebo brigádu. (nemám ráda tady to osobní "prosím dáte mi práci") A super!!! S paní jsem volala, už minulý týden a domluvily jsme se na dnešek. Když jsem tam došla tak tam nebyla. Takže jsem dvě hoďky čekala, než dojde. Mezi tím jsem šla za mámou a rozhodovala jsem se jestli mám čekat nebo volat. No nakonec to dopadlo, pro mě dobře. Když jsem tam šla znovu, tak paní vyhodila nějaké kluka, tím pádem se uvolnilo místo. Ve středu jdu na zaučení a doufám, že to všechno do sebe zapadne a já budu mít konečně práci. Tím pádek snad budu mít na to, abych mohla odjet do Egypta s kamarádkou! :3

24.2.2O15

24. února 2015 v 11:05 | DenysΔ
Ahoj, nevím jak u Vás, ale tady jsou jarní prázdniny. Tím padem můj pubertální brácha vypadl s tátou na chatu a já mam božskej klid. Kterej si skvěle užívám. K mému štěstí ve středu odjíždí za nimi i máma, takže volný dům, zase.:d

Nějak ze mě odpadla "depkojidní" nálada. Hračkářství navštěvuju tak maximálně dvakrát do týdne a zbytek dnů jsem doma. Vím, že je to brigáda, co víc bych chtěla, ale nějak zjištuji, že to nemá budoucnost. Dávala jsem si životopis do kavárny. Kam jsem po sléze volala a v pondělí jdu na zkoušku. Mám s toho hrozně "smíšené" pocity. Na jednu stranu to tam mam celkem ráda, je to tam takové nijaké, starší. Může se tam kouřit, což mi asi vyhovuje, protože já sama kouřím, ale zase ta představa, že v tom budu celý den, to je prostě dívny! :d. zas takovej kuřák nejsem. No každopadně, jsem docela dost zvědavá. Co bych pro ten Egypt neudělala.:d

Teta má ve čvrtek narozeniny. Rozhodla jsem se, že něco udělam, místo abych něco kupovala, a vlastně ani nevím co. Napadla mě nějaka sůl do koupele, peeling, přání, cookies.. Nevím

14.2.2O14

14. února 2015 v 9:50 | DenysΔ
1.zdravím, tak mimochodem. ti co to slaví přeju krásného Valentýna, ti co ne, je prostě sobota 14.2.2O15. That´s all!. Když se teda o tom bavím, já tenhle ten svátek neslavím, né že bych neměla s kým, jen si prostě myslím, že dárek mezi dvěma osobami by se měl/mohl dávat i bez toho že je dnes 14.2.

2.Musím se omluvit, ale asi nejsem zrovna dvakrát aktivní co se týče blogu. Né že bych neměla čas, ale nějak mi příjde, že bych fakt moc chtěla přidat nějaký článek, ale asi bych chtěla, aby to mělo hlavu a patu, ale když se kouknu na minulý článek, tak je to celkem k breku. Dobře, doufala jsem, že tohle nikdy nenapíšu, ale asi mi chybí inspirace. Možná je to i tím foťákem, nebaví mě přidávat článek, kam si nemůžu dát fotku, kterou bych chtěla a z toho mobilu je to tak hnusné, že je ostuda to sem vůbec cpát.

3.Co se týče mé nálady, ta jde taky od desíti k pěti. Dobře ne dnes ani zítra, protože jsem pořád s někým, rodina, kamarádi. Takže nemůžu být sama a "depkařit". Pěkně mě to štve, protože jsem si říkala, že stačilo a "teď pozitivně". Nejspíš se to vše odráží od toho, že nemám stálou práci. Ano mám brigádu, ale to prostě není ono. Prostě občas jsem na brigádě, ale občas mám dva dny, kdy jsem doma. Nejhorší je asi to, že už tak nějak došly místa, kde bych hledala práci, když nepočítám firmy, což je až poslední možnost. Chtěla bych na to už přestat myslet a prostě "počkat" jak se to vyvrbí, ehm a k tomu trošku pozitivní nálady.

4.No, abych pořád nepsala o své "depkojidní" náladě, pač už mě to fakt štve! Tak z jiné strany. Dnes máme rodinnou oslavu u tety, kde má bratránek narozeniny, a zítra to čeká i mě, bráchu (mimochodem, ten přichází do pěkně těžké puberty! To je strašny, vůbec si s ním nerozumím) a mámu, u nás doma. Takže doufám, že to bude fajn a obejde se to bez jakého-koliv rejpání:d.

happy twenty-first birthday

31. ledna 2015 v 11:18 | DenysΔ
Ahoj, héj tak opožděně. Všechno nejlepší, Denyso.
Jop nestíhala jsem a píšu až teď. Jinak tedy narozeniny jsem oslavila 29.1.. nevím jestli sladkých, ale pro mě je to už docela hodně 21. )Pamatuju si jak jsem chtěla aby už mi bylo 18 a teď když je mi 21 tak chci aby mi bylo zase těch 15.. Jono, rodiče měli pravdu. )
Myslím, že jsem to zapila řádně, ve čtvrtek s kamarády u mě doma, při Aktivitách a bangu a tunou avantiho a vína. No a včera v klubu..
______________________
Dneska se vrací rodiče (byly na horách v Itálii) takže mě čeká tak trochu uklízení, což se s mírnou kocovinou bude dělat fakt výborně.
Co se týče práce, začala jsem chodit do hračkářství, kde dělám objednávky, docela mě to baví, běhat po prodejně a hledat podle čísla nějakou hračku. Je to sice pořád dokolečka, ale vlastně to není nijak stejné. Jen se mi tedy nelíbí ta smlouva, kterou mi chce dát, zatím jen dohodu. Ovšem mi volali z další práce, kde by mi dal asi plný pracovní poměr, ovšem opět práce servírky, a já si nejsem jistá jestli to chci zase dělat a mít zabitý celý den, dělat od rána do noci. uvidíme.

do you wanna build a snowman

27. ledna 2015 v 17:28 | DenysΔ
Tak "šňůru" jsem nenašla, dobře ani jsem jí nehledala, takže jsem to vyřešila jinak. Zdravím
Tak v pondělí jsem byla opět na jiném "pohovoru", kde mi bylo ukázano co by byla moje práce. Není to tak špatné, je to práce v hračkářství, samosebou mám s toho trošku obavy, ale myslím si že postupem času, se to každý naučí. Hned dnes mi volali, mám jít na záskok a asi také, abych se naučila co a jak. Hrozně mě to potěšilo, i když je možné že volali i ostatním slečnám. Ale co, jsem zvědavá jaké to zítra bude.
Dneska jsem se jenom válelo, je to hrozné, nebaví mě to. Doufám, že mě do toho papírnictví vezmou!.:d. Docela sem rozesněžilo, takže jsem odpoledne vytáhla pesana a šli jsme na procházku a do toho jsme si postavili i "Olafa":d. Naposledy jsem sněhuláka stavěla tak před 2 lety. heh..
tak hodně štěstí zítra!

víkend

26. ledna 2015 v 10:53 | DenysΔ
odpoledne pohledám tu "šnůru" od mobilu a konečně přidám i nějaké fotky, mám takovej blbej pocit, že jsem jí nechala v Anglii. snad né.
tak tedy tu "práci/brigádu" či co to bylo jsem odmítla a kupodivu se mi celkem "lehce dýchá", takže to asi nebylo proti srsti jak jsem čekala. Dnes jdu opět na pohovor tak jsem zvědavá, co to zas bude.
Co víkend?. Já teda musím říct, že jsem si ho celkem užila. V pátek jsem byla slavit kamarádčiny narozeniny, která to teda celkem přehnala s alkkoholem, takže byla akční, no až moc :d. No a v sobotu jsem byla na plese (první ples v mém životě):d, byl to tedy ples na vesnici, kde jsem dřív pracovala, takže jsem byla strašně ráda že vidím ty známe xichty!.
doufám že najdu tu věc od mobilu, abych mohla přidat fotky:d.

angry, angry, angry...

23. ledna 2015 v 10:03 | DenysΔ
zdravím, sem naštvaná.. teda snad už mě to ze včerejška přešlo. fucking work!!
Včera jsem byla podívat se na brigádu/práci, ani sama nevím co to bylo. Na poště, roznos pošty. Ráno jsem vůbec netušila co to dělají, a upřímně myslela jsem si že roznos pošty je, že jdeš a hodíš dopis do schránky. Ovšem vubec!. Tedy když jsem to viděla poprvé tak mi to přišlo strašně složité. Na jednu stranu si říkám, že je to celkem dobré, ale na druhou stranu se mi to absolutně nelíbí. Dnes mám zavolat paní jestli to beru nebo ne. Vím že bych měla zkusit tak nějak všechno, ale do tohohle se mi nechce. Ne že bych byla lína něco dělat, ale prostě celý den co jsem chodila s "paní pošťačkou" jsem s toho byla sklamaná... Takže nevjém. Co s tím mám jako dělat!?
Ale asi nejvíc sem byla rozčílená kvůli mámě, která do mě hustila celý den ať to okamžitě vezmu a podobně, to stejné babička, což Vás od toho odradí ještě víc, tedy aspoň u mě to tak je.

do nového roku..

1. ledna 2015 v 10:44 | DenysΔ
áhoj, jak se máme?.
omlouvám se za neaktivitu, ale fakt na to nemam vůbec čas, víkend by měl být klidný tak přidám článek i s fotkami (udělala bych to už dřív, ale moje hostmum mi vzala kábel od mobilu a tvrdí, že je to její a opravdu nevím jak jí vysvětlit, že je to moje. Zatracený samsung, kdyby neměli stejný konektor jako většina mobilů, mohla to byt v pohodě.:d)
No když sme u toho. Všechny Vás vítám v novém roce! Doufám, že ste si silvestr pořádně užili.
Chtěla bych přidat článek, skoro jako každý druhý. Musím říct, že předsevzetí si většinou žádná nedávám. Takže tomu budu říkat jen body, které bych mohla dodržet.
» šetřit. jónó, tohle mi prostě fakt nejde! Nechápu co s těma penězma dělám, i když jsem chodila do práce, tak na konci týdne mi zbylo minimum. Chci to změnit!
» egypt.(vzhledem k tomu, že chci jet do Egypta, měla bych fakt šetřit:d.) Je to pro mě docela prioritní, chci tam už jen kvůli tomu teplu, slunci a lidem.
» možná škola. to možná zní fakt divně, vím. Ale trošku jsem nad tím přemýšlela. A kdybych si tu přihlášku fakt dala, asi bych se tam chtěla dostat. I když v tomhle o sobě docela pochybuju, chtěla bych to!
» práce, brigáda. Když se vrátím z Anglie, určitě budu potřebovat práci nebo brigádu. Což doufám, nebude tak těžké jak se zdá. doufám. Přemýšlela jsem, že možná jen brigáda by byla lepší, protože bych v létě chtěla někam opět vyjet.
» opět zahraničí. né jako aupair, chtěla bych jet do Itálie, sběr ovoce, farma. Nevím, ale určitě chci opět někam vyjet. Když už jsem zvládla Anglii samotná, snad zvládnu i tohle.
Je toho celkem dost, a né maličkosti, tak uvidím co s toho se uskuteční.

Den odletu se blíží

19. listopadu 2014 v 10:38 | DenysΔ
Zdárek, ten vzhled se mi už zase nelíbí -_- :d.
den odletu se blíží, zatím mi to nezačíná docházet, že letím, ale jsem nervozní čím dál více.
všichni kamarádi, se chtějí vidět, což je pochopitelné, ale ale ale, to je fuk. Prostě dělám co můžu.
třeba v pondělí jsem byla v Brně, společně s kamarádkami ze střední, přespala v Brně, ale druhý den jsem musela zase zpět do města kde žiju, protože jsem šla k zubaři. U kterého jsem mimochodem nechala litr a šla domů, udělal mi čáru přes rozpočet:d.
Zítra jedu za T. v pátek mám sraz s kamarádkou ze základní školy. A v pondělí sraz s kamarádkou se kterou jsem pracovala. Mezi tím se musím odhlasit z pracáku a nahlásit si pojištění a ještě koupit nějaké dary rodině. No a každopádně chci být nějaký čas s rodinou. Myslím, že mám co dělat.

Táta zjistil, že jsem mu rozbila foťák a koupila mu nový. Nenadával, neměl proč, žejo. Ovšem mi ten nový zabavil, takže nemám čím fotit. To mi ještě připomíná, že musím překecat bráchu ať mi dá svůj telefon a vezme si svůj starý. To bude nadlický výkon.:d. Potřebuju nějaký mobil, se kterým můžu fotit a fotky budou vypadat jako fotky. A to je přesně ten bráchův.
tak jsem aspoň stáhla fotky ze svého mobilu, takový mix fotek za poslední dva-tři týdny.

čas na blog, nemoc

14. listopadu 2014 v 14:45 | DenysΔ
Zdravím, vzhledem k tomu, že ležím v posteli s teplotou, bolestí v krku a nevím čím ještě. Nevím co dělat, pohrála jsem si tedy se vzhledem.
Ovšem nejsem si jistá jestli se mi to líbí tak jak bych si představovala :d.
Je to fakt otřesný. Naprosto mi to zkazilo všechny plány co jsem měla-_-. 27.11 letím, potřebuju si toho plno nakoupit, rozloučit se s kamarády, ovšem né ja umírám v posteli. Ani nevím co to je, chvíli mám zimnici, chvíli je mi neskutečný vedro, bolí mě v krku mám tam knedlu, nechci to mít!

Protože je mi tak jak mi je, nemám možnost tak nějak nafotit nějaké fotky jaké jsem měla v plánu. Proto přidávám aspoň nějaký výběr obrázku z weheartit, než vymyslím něco "lepšího".

Jóó mimochodem, spousta z vás mi píše nějaké otázky do komentářu a já to postupem času trošku vypustím z hlavy. "so sorry" Proto bude možná lepší se rovnou zeptat tu, ask.

Jak to je dál

28. října 2014 v 22:25 | DenysΔ
Ahoj, neobvyklé, článek v tomhle čase:d.
Musím říct, že mě velice překvapuje návštěvnost, tedy musím poděkovat. I když na druhou stranu mám trošku obavy kdo tohle všechno čte :d (v dobrém slova smyslu).
Každopádně, konečně se mi ozvali z agentury, s tím, že mi poslali rodinu. Jsem s toho nadšená, i když, upřímně mám strach. Ještě v tomhle týdnu bych s nimi měla skypovat, což mě teda děsí nehorázně, ale jinak to prostě nejde a pro mě je to jen a jen plus. Asi se těším:d. Ta rodina se mi líbí, jsou to běloši s krásným tříročním chlapečkem a tedy ještě se slečnou a chlapcem, kteří knim jezdí jen některé dny, jsou také starší (mám pocit 9 a 12 let). Abych řekla pravdu tak na první pohled, se mi moc nezamlouvali, ale jak jsem si přečetla víc, určitě se s nimi chci kontaktovat. Takže uvidíme jak se to bude vyvíjet dál. (určitě dám vědět)
"hodně štěstí, Deniso:d"

Dnešní den jsem strávila celý u kamarádky, kdy jsem teda vůbec nic nedělala. Krom toho tedy, že sme se byly podívat na Macoše a v Blansku společně s jejím přítelem. Večer jsem byla ještě se spoustou kamarádu v restauraci, kde jsem pracovala. Také z důvodu, že kamarádka odléta do Anglie tenhle pátek, takže takové "loučení", tedy pro mě snad ne, určitě se tam potkáme..

přihláška

20. října 2014 v 11:08 | DenysΔ
Ahoj, konečně jsem se k tomu dostala.
Celý víkend jsem seděla nad těma pitomýma přihláškama do Anglie. Chvíli sem pochybovala, že tam fakt chci jet, protože mi z toho v neděli večer už opravdu jebalo. Je tam milion položek co sem musela vypsat a otravovat dalších třicet lidi, aby mi pomohly.
(Přihláška v češtině, v angličtině, doporučení 2x, charakterizační doporučení, výpis trestního rejstříku, papír od doktora, prezentace s fotkami, dopis rodině. Zní to docela jednoduše, ale ne fakt není. Ke všemu to nemužu všechno vypsat já, ale to doporučení mi musí někdo napsat)
No dneska to tam nesu do té agentury. Ježíš, no já nevím, najednou mě opouští odvaha. Bože! Ne, ne, ne už jsem se rozhodla.
Konečně jsem koupila taťkovi ten novej foťák, když jsem ho kupovala, tak se mi chtělo brečet, takový peníze. achjó! No, aspoň jsem mohla nafotit nějaké ty fotky do té prezentace, kde chtěly fotky s dětmi, které jsem hlídala a fotky rodiny a moje. Takže v celém článku, něco z mála.

elektronika -_-

14. října 2014 v 10:38 | DenysΔ
Mám takovej pocit, že veškerá elektronika se proti mně spikla. Fakt, že jo. Taťkuv foťák jsem rozbila, můj foťák z nenadání, přestal taky tak nějak funkovat, jen prostě foti, když se mu zrovna chce. Můj telefon se začal nabíjet i přes to že není v nabíječce a tak nějak moc nefunkuje. Proč né.
Takže, ahoj, mám se skvělej-_-
Opět nudný článek, ve finále o ničem. Ani se mi to nechce psát. Začala jsem přemýšlet o té Anglii, a šílene se mi tam začíná chtít. Můžu být jiná. Nikdo mě tam nezná! Je to skvělá cesta, naučit se jazyk a pak cestovat. Chci cestovat, miluju cestování! Mám naprostou radost když se nad tím zamyslím, chci znovu do Egypta, do Káhiry, za těma lidma, které jsem tam poznala. Konečně navštívit Florencii v Itálii, Francii, Finsko..
Musím konečně pohnout s těmi příhláškami, i moje kamarádka na mě začíná docela tlačit. Takže musím něco začít dělat. Asi sem ten tip, co čeká, až se to "nějak udělá" ale ono se to neudělá.

mimochodem tedy, chodím na brigádu stále a pořád. Takže odpoledne moc času nemám, dopoledne většinou prospím, což je otřesný. Pořád spím!:d Tak nějak nic nestíhám i přes to že ten čas mám. Sem hrozná, s takovou budu cestovat leda tak víte kam. Dnes se do toho vrhnu. Joooo, jinak sem se rozhodla, že ještě než odcestuju, udělám si další tetování. Chci datum narození svého pejska, nejlépe asi někam na ruku, ale chci to v římských číslicích. Musím to ještě nějak namyslet!

Co dále...

6. října 2014 v 10:37 | DenysΔ
Áhoj, tak jsem se rozhodla!. Jedu. Ovšem co můj pes?.
Bylo mi řečeno, že je to tele (jóó já vím, je) a když týden nejsem doma, tak pomalu nejí, až jak se vrátím. To se mi nelíbí. To teda ne, on to zvládne, musí.. Si ho vezmu s sebou..

Dneska mám nějakou brigádu, kam se mi teda vůbec nechce, ale už jsem to slíbíla, takže hold budu muset jít. Ani nevím co to je a pomalu ani nevím kam mám jít:d. great

V úterý, opět dělám řidiče babičce a teťě (jako v neděli), protože děda má dvě auta, ale moje auto je asi lepší.. Jsem zvědavá kde budu brát peníze na ten benzín. No a večer jdeme do kina. Strašně se těším, ten film chci vidět už do té doby, co jsem viděla ukázky - Labyrint.

No, ale ke středě a k mému odjezdu. Ve tři hodiny jdu s kamarádkou na "schůzku se slečnou ze Student agency" kde se dozvím co a jak, prostě víc k Anglii. Ale každopádně jsem tak nějak rozhodnutá, že prostě chci jet. Navíc po tom co jsem se dohádala tak trochu s mámou jsem se rozhodla naprosto. Musím poděkovat vám, myslím, že i díky vaším komentářům mě to nakoplo, jít do toho.. Na jednu stranu se i těším, ale asi to nebude procházka růžovým sadem.
Po schůzce napíšu více. omlouvám se, že dlouho nebyly články s fotkami, ale mám rozfláklej ten tátův foťák a do svého nemůžu najít baterky!.

Mám to udělat?..

3. října 2014 v 13:51 | DenysΔ
Ahoj, tak to vezmu nějak popořádku. A opravdu potřebuju nějaké cizí vyjádření k tomu, i když jsem už na 90% zlomená.
Tak tedy. Včera jsem se bavila s kamarádkou (bývalou vedoucí z práce, se kterou jsem posledních par let skvělá kamarádka) .. která byla ve student agenci a tam jí bylo oznámeno - "můžete odletě do Anglie jako "home assistent", což znamená, že dostáváte stravu od rodiny kde bydlíte plus kapesné a vy za to mluvíte s nimi anglicky, pomáhate jim z domácností, popřípadě s dětmi, či se staráte o starší členy rodiny." Na výdělek to asi moc není, ale ta možnost naučit se pořádně angličtinu, mě do toho táhne naprosto šíleně. Rodinu mi můžou najít do týdne, ale také za dva měsíce. Jediné mínus je "letíš sama Deniso, ve dvojicích to nejde". Jako mám letět sama, když se pořádně ani nedomluvím.Jako vážně?. Tohle mě na tom odrazuje, ale ale ale.. Samosebou něco málo z angličtiny umím, žejo, základy mám. Mám dokonce maturitu z angličtiny, ale to je jen papír.
Do středy musím mít všechno pořádně zařízené, vyplněné přihlášky papíry. Poplatek je 5000,- plus letenku a pojištění (což de tak nějak mimo mě, je to minimum.)
Pořád váhám, ale jak jsem řekla, jsem na 90% zlomená. Chci to udělat, musím to udělat, co tady? Co mě tady čeká práce od nevidím do nevidím za "bakšiš".Né děkuji nechci. Můžu tu zůstat a hleda dál práci za 10000,-, protože nemám ve finále praxi, jen jako servírka.
Je to prostě novej život, krok do něčeho neznámého.
Co si o tom myslíte? chci slyšet, potřebuju slyšet i názory z jiné stránky. Děkuji, D.

Když už se to sere, tak pořádně.

30. září 2014 v 18:07 | DenysΔ
Zdravím, opět po delší odmlce.
tak myslím, že nadpis odpovídá za vše!. mám pár "novinek" jestli se tomu tak dá říkát.
  • Dala jsem výpověď z práce. Ano, vlastně ani nevím jestli mě to mrzí. Asi jo, měla jsem to tam strašně ráda. Ovšem kolektiv si člověk nevybere. Dál bych se k tomu nevyjadřovala.
  • Jsem naprosto rozhodnutá, odejít ze školy. Nebudu přece studovat, něco co mě nebaví a ani nezajmá. Všichni se mě ptají proč jsem tedy na tu školu šla?. Protože jsem si chtěla dokázat, že se někam dostanu, že na to mám, také kvůli rodičům. Jo, ale jsem hloupá měla jsem rovnou zvolit jiný obor, ovšem jiný byl už jen cestovní ruch, a mám pocit, že to by bylo něco podobného jako obor, který mám a nebaví mě.
  • Takže, je to jasné. Najít si práci. Vím, že to nebude asi tak jednoduché, ale počítám s pomocí kamarádu. Zvládnu to.
  • No a aby toho nebylo málo. Dnes mi spadnul tátův foťák, který má mám pocit dva měsíce. Takže mě zabije, rozkouskuje a pak hodí do vody. Ne, ani mu to nemůžu říct. Rovnou jsem šla shánět nový, který je ovšem celkem drahý. Doklad od toho taky samosebou nemá, takže poslední možnost oprava. Takže hodně štěstí Deniso.
doufám, že tohle je jen špatné období, a vše bude za chvíli o.k! D.

Pár novinek

10. září 2014 v 7:56 | DenysΔ
zdravím, konečně jsem se přihlásila! Musím za to poděkovat Denisce. Absolutně by mě nenapadlo, že mi blbne prohlížeč. Jsem ráda, že se to konečně povedlo, protože mám pár novinek.

Tákže. 1. Jsem strašně nevyspaná, protože jsem byla pátek, sobota, neděle v práci. V pondělí jsem měla volno, ale to jsem lítala a všechno jsem zařizovala! Včera jsem byla ve škole a dnes musím opět do práce, i přesto, že bych měla mít volno. Totálně mě to vytočilo, měla jsem už nějaké plány. Musím říct, že s kolegyní se kterou dělám, jsme si asi nepadli moc do oka. Ale upřímně tak falešného člověka jsem nikdy nepotkala.

Za 2. Ve škole, dobrý! Normálně se mi tam i líbí, měla jsem s toho docela strach, ale nakonec to nevypadá tak špatně jak se zdá. Sice si myslím, že asi nějaké předměty to bude docela oříšek se to naučit, ale snad to moje hlava zkousne, ke všemu mam 30 hodin praxe, abych uzavřela semestr, takže to musím ještě nějak vymyslet :)

Za 3. a to je pro mě, snad největší novinka! V sobotu odlétám do Egypta! Anóó!! Last minitka, takže vše na poslední chvíli. Strašně se těším, už jsem si myslela, že se k moři letos nepodívám. Právě v pondělí, jsem všechno zařizovala, lítačka, no šílená. Doufám, že to bude stát za to! Letím s kamarádkou, bude to skvělé!.

takže, jsem to zvládla

30. srpna 2014 v 21:33 | DenysΔ
Zdrawím!
zase klasicky nemám moc času. Čtvrtek, pátek jsem byla v práci a v pátek když jsem skončila jsem vyrazila ještě s kamarády ven. Alkohol v plném proudu, takže jsem dneska spala až do dvanácti a celý den jsem v poctatě prolenošila.

No, ale abych se dostala k tomu hlavnímu. Jak jsem psala o přijimačkách na voš. Kdy jsem s toho byla docela mimo, protože jsem čekala něco úplně jiného na přijímacím testu. No a v pátek jsem se na internet koukala na rozhodnutí, a prostě ano, vzali mě!!! Největší haluz, jakou jsem kdy měla. Naprosto jsem nic neveděla a prostě moje tipování bylo dobrý!. Takže v úterý jdu na zápis. Sice si pořád říkám, že je to blbost, že mě nemohli vzít, ale je tam přijata - ano, takže jo!:d. Tam v úterý příjdu a zjistím, že tam nejsem, bože, to se nestane:d.

vysledky, přijímacích zkoušek.

Přijímačky

27. srpna 2014 v 14:49 | DenysΔ
Ahoj, tak včera už jsem to bohužel nestihla, tak nějak se ozvat. Jela jsem do Brna..
No musím říct, že po dlouhé době jsem si včera uklidila pokoj a dneska mě nejspíš čeká můj druhý pokoj, kde chci oddělat i palety a trochu to tam překopat. Tak uvidíme kdy přijede drahý a pomůže mi *snad:d. To je ale to poslední.

Dnes jsem byla na již zmiňovaných přijímačkach. Jsem totalně nasrana. A nejspíš i tupá. Nejvíc na tom mě štve, že je to obor, sociální práce a většina otázek byla z ekonomie, kterou jsem na střední v poctatě ani neměla, tak jak to mám kruci vedět. Ani nebyli schopni napsat na internet, čeho se ten test tak asi bude týkat a teoreticky když je to obor sociální práce, tak bych čekala aspoň pár otázek ze sociologie. *shit! Takže myslím, že s tou školou se asi můžu rozloučit.:/ Strašně mě to vytáči, mám takovej pocit, že jsem totálně tupá a nemá cenu se někam hlásit. Vošky jako tahle, prostě chtějí na přijímačkách věci z oboru, ale ty já jaksi neumím, když jsem to nikdy nestudovala. A vysoká? "Masárna" takové voloviny jako jsou TSP tam, tak na ty opravdu hlavu nemám. Takže jediné co připadá k úvahu, je vysoká v Olomouci, kde jsou také tsp, ale to je všeobecný přehled a to není zas tak těžké. "Tak třeba za rok" No dále:d, ke všemu jsem nehorázně zmokla, liják jako prase:d, na úkor toho počasí jsem si musela koupit novej svetr, protože v té mikině ve které jsem šla, byla durch mokrá. Tak aspoň nějakej užitek to mělo:d. Po příjezdu z Brna, jsem šla s mámou na oběd a potom jsem konečně jela domů.

Koukala jsem na svoje články a chtělo by to něco konečně smysluplného, občas mi příjde že píšu hrozné krávoviny, co mě snad ani nebaví:d. Zase moje teorie.

Celé dva týdny.

26. srpna 2014 v 9:17 | DenysΔ
Tak konečně!. Zdravím..
Poslední dva týdny to bylo fakt hektické. Jak nemám ráda stereotyp, tak tohle bylo i na mě zabijácké. Ve zkratce řečeno, týdenní tábor, potom celý týden práce bez jednoho dne a ten jeden den volny, bylo Brno. Což mi připomíná, že i když mám volno, tak stejně pořád nemám čas.

K táboru. Bylo to super. Teda abych se přiznala, ten první den kdy jsme tam byly jen vedoucí, jsem měla docela idiotskou naladu, pač jsem tam nikoho neznala a fakt mě to tam štvalo. Pak přijely děti a nálada se obrátila. Ten týden uběhl nehorázně rychle. Myslím, že ty děcka se absolutně nenudily. Hráli spoustu her, jak venku tak ve vnitř, koukaly jsme se na film. Prostě jak na táboře. Musím říct, že některé děcka byly hrozně přítulné, ke konci už mě to doslova vytáčelo, ale musela jsem to překousnout:d. Ale jako některé děti jsem si fakt oblíbila:)

K dalšímu týdnu. Tak k tomu není ani co říct, prostě jsem byla v práci až na čtvrtek, kdy jsem se chtěla ozvat, ale jela jsem do Brna a domů jsem dojela až večer a to jsem ještě rychle musela ostříhat psa:d.. Noo a včera, dneska, zítra. Mám toho zase nějak moc. Včera jsem byla ještě v práci skrz inventůru a poradu, potom jsem musela domů, umýt "skůtra" a zavést ho do opravny, kde mi stejně řekli, že teď na to nemají čas. *great. Takže jsem se šla najíst do města a potom jela dom a vypisovala jsem si věci na středeční přijímačky. Dneska ráno, no tak můj milí dělá "komisionálky" bo co to je, no a nezaspal -_-. Takže jsem ho rychle vezla ke škole. Musím si v pokojích pouklízet a na večer jedu opět do Brna, za kamarádkami a potom k mé bývalé slečně vedoucí na přespání, protože ve středu dělám již zmíněné přijímačky na VOŠ - socíální práce. Upřímně? Ani nějak nemám strach, ale tenhle obor mě moc nezajímá vlastně to dělám jen protože mě k tomu naši překecali, ale moc nevím co si mám představit pod těma zkouškama, jako na co se můžou ptát - sociologie? Nejspíš.
Tak asi tak nějak:d. Pokud to večer stihnu tak se ozvu :) Jinak těch fotek z tábora není moc, nemám je v pc, jen tady tyhle. D.

Pracovní týden

13. července 2014 v 22:33 | DenysΔ
ahoj, píšu na rychlo.
celkem jsem si volno užila, v sobotu grilování se stanovačkou. I když nejsem stanový tip, tak jsem tu jednu noc přežila :d. A dnes, jsem byla celé odpoledne na bazeně. Takže jsem to tak nějak zvládla a nenudila jsem se jak jsem předpokládala.

No, ale podstata, je ta, že tenhle týden 14-20.7, jsem každý den v práci, protože jsme se tak se slečnou dohodly. Soo, začínám v 10 ráno a končím v 10 večer, tím pádem asi nebude čas na blog. Takže jako bych tu týden, nebyla. Budu dělat, že jsem na dovolené:d.

Tím pádem, si užíjte týden prázdnin, pracovně, nepracovně u vody, i bez vody. Třeba se mi to povede se sem dostat. Pokusím se:).. D.
 
 

Reklama