Srpen 2015

27.8 konečná prázdninová

27. srpna 2015 v 9:58 | DenysΔ |  Denysa
Tak jak ste si je užily?
Přísahám, teď už sem budu chodit víc a víc, stejně nemám co dělat. na jednu stranu se mi všechno zhroutilo jak domeček z karet, na druhou stranu je mi vlastně strašně fájn.
tákže.
1. byla jsem v Egyptě jak jsem chtěla (kdo sleduje můj instagram tak tuší). A neumřela jsem! I přes ty kecy, které jsem si vyslechla než jsem odjela, jsem živá a zdravá. Byla to opravdu má nejlepší dovolená. Díky všem lidem, které tam už nějaký rok znám. Každý večer jsme trávily v kavárnách u moře, s vodní dýmkou, se spousty lidma. Přes den jsme se váleli u moře nebo u baru. prostě skvělé, proto bych ráda jela i říjnu a už to vypadá, že to snad vše klapne, zapadne do sebe a já vříjnu odletím.
2. chatu s kamarády, jsem tak též stihla, ale kvůli práci, jsem si to bohužel neužila jak bych si představovala, vždy jsem tam dojela jen na večer dala si jedno pivko a šla spát, protože jsem byla vyřízena po práci.
Moře z rodinou, se bohužel nekonalo, nedostala jsem už dovolenou, fucking work. Pak už jen pár výletů k vodě nebo do jiných měst za kamarády a vyčerpala jsem snad všechny volné dny z prázdnin..
thats all. D.
kdo se chce mrknout, tak jsme spíš točily jak fotily, takže vzniklo videjóó z egypta.