Červenec 2015

plány na prázdniny.

3. července 2015 v 13:37 | DenysΔ |  About me/po bodech/
ahoj, tam je tak kráásně..
jaké máte plány na prázdniny?
Vzhledem k tomu, že už chodím do práce, tak nějak prázdniny mi už před rokem skončily. Jediné pozitivní na tom je, že mám dlouhý a krátky týden, takže si k vodě můžu zajít i některé všední dny. Upřímně kdyby můj mladší bratr nebyl každý den doma, vůbec mi to tak nepřipadá, že je nějaké volno. Sice já už nemám prázdniny, ale to vůbec nevadí v tom, abych jela k moři, nebo trávila čas i jinde než v práci nebo doma.
  • Za pár dnů, bych snad, doufám, měla jet k moři. Přesněji Egypt. Spousta lidí, rodina mi to vymlouvá. Chápu to, je to celkem nebezpečné, nejspíš, jezdím tak skoro každý rok, už po čtvrté. Pro mě je Egypt priorotní, kvůli počasí, hotelu, lidem, moři.. navíc nenapadla nás jiná destinace kam jet, kam bych fakt chtěla jet.
  • Ještě před Egyptem, by měla být chata s kamarády. Kde tedy nebudu celý týden, ale jen dny, kdy mi to práce umožní. Alespoň něco. Pití, voda, známí! :3
  • V srpnu, by naši měli jet jen do Chorvatska, jen tak na otočku. Přemýšlela jsem, že bych jela s nimi. Kdyby jeli v týdnu, kdy mám krátky týden, prostě bych si vzala jen dva dny volna a měla bych celý týden volny, a ještě bych se vyválela opět u moře.
  • Poslední co mě tak napadá, už jsou jen různé výlety jako je třeba víkend u nás na chatě, nebo třeba víkend na Vranově. Uvidime jak to vše dopadne.

po dvou měsících, zpět.

2. července 2015 v 13:29 | DenysΔ |  Home
Zdravím..
strašně dlouho jsem přemýšlela, jestli jsem psát nebo ne, a když už tak o čem. Vždycky, když jsem něco někde zahlédla, četla, říkala jsem si "jo to je dobrej nápad na článek", ale nikdy jsem si neudělala čas sem něco hodit. Usoudila jsem, že to bude tím vzhledem, prostě jsem nevěděla co na záhlavy, menu stránku apod. A když se mi nelíbí vzhled, nebaví mě sem přidávat nějaké články. Dneska jsem si k tomu konečně sedla, nejsem nějaký grafik, takže u mě vždy vítězí jednoduchost a jednoznačně bílá barva. (ještě to menu musím časem poladit.)Chtěla bych, aby ty články měly hlavu a patu. A ne jen psat, protože mi to příjde jako "nutnost".

Musím uznat, že chvílemi jsem si fakt říkala, že mi to tu chybí a sledovala blogy, které jsem dřív navštěvovala. Prioritou pro mě byl/je instagram, ta stránka je naprosto užasná! Ani nevím co mě na tom tak fascinuje, ale trávím tam víc času ja na facebooku nebo jiných stránkách. Každopádně, tímhle článkem, chci říct, že se tak nějak "vracím" a ráda bych změnila víc věcí, než jen články (:.
D.