Březen 2015

VOSS

26. března 2015 v 14:00 | DenysΔ |  Nákupy
Zdrawím, omluvuju se, ale nějak jsem neměla čas ani náladu.

Musím se pochlubit*haha. I když myslím, že spousta z vás bude kroutit hlavou, ale já jsem trošku ujetá na flašky, hrníčky, bločky a lepítka.:d. Pití si vždycky kupuju podle flašky, nikdy ne podle toho co je v tom za vodu, nepočítám colu a kofolu:d. No každopádně, jsem si minulý týden objednala VOSS water, "prý voda z Norska". Ale jako co si budeme vykládat, jde o tu sklenici!:d No, ještě teď jsem z toho těžce udělaná, ta sklinka je prostě boží! Tahám to naprosto všude. Jo, jinak cena byla 150,- plus poštovné, takže 200,-

Jinak v pondělí jsem měla poprvé v životě noční. Bylo to celkem v pohodě, žádní opilci..Nic. Ale jako mezi 1-3 hodinou jsem měla těžkou krizovku. To bylo strašné. Pátek, sobota neděle, mám opět noční, takže jsem těžce zvědavá, myslím si že v neděli budu umírat:d.

16.3.2O15

17. března 2015 v 11:06 | DenysΔ |  Denysa
Ahoj, omlouvám se za neaktivitu, ale byla jsem celý víkend v práci.
uhúú, jsem vyřízená, ale mám pocit, že se vše vrací do starých kolejí.
jo a jako, ten čas strašně letí, nepříjde Vám. Už je půlka března.! what the hell.
1.V pátek jsem byla poprvé sama za barem. No popravdě, ze začatku to bylo celkem fajn, ale pak se kavárna pořád, pořád a pořád plnila. Za celý den jsem se nezastavila, nenajedla prostě nic. Chvilkama jsem fakt myslela, že se tam rozbrečím a nazdar.. Fakt jsem nečekala, že zrovna tam chodí tolik lidí! Sobota a neděle, už byly fajn. Přes víkend to není tak hrozné jak v týdnu. Takže jsem zvědavá na středu a čtvrtek, kdy mám znovu směnu.
2.kamarádka má za chvíli narozeniny, napadl mě naprosto skvělej dárek. Má dvacetdva. Takže koupím 9 dárku, které musí začínat na písmena "dvacetdva". Jako třeba voňavka, celulitýdový krém, víno apod. Udělala jsem písmena, které potom na dané věci nějak přídelám, a tak nějak postupně jí to dám. Musím ještě vymyslet tak nějak všechny detalily. Heh ale nic mě nenapadá, na E. Takže to vše nějak domyslím, a snad se to bude líbít.

březnový víkend

8. března 2015 v 18:24 | DenysΔ |  Denysa
ahoj, dnes bylo fakt krásně!. Nevím jak u vás, ale tady fakt od rána svítilo sluníčko.
celé dopoledne jsem uklízela pokoj a odpoledne jsem vyrazila s kamarádkou a se psama ven, jen v mikče. No super!. Strašně jsem si to užila, a dokonce ze mě opadl i ten stres ze zítřejšího dne. Prošli jsme kus lesa až k přehradě, takže to bylo opravdu fajn. To sluníčko je prostě užasny.

Včera jsem snad poprvé byla s mámou a tetou v kině a na kafi. Byly jsme ve špalíčku na Forografovi. Nejdřív jsem si říkala, že to bude nějaka česká hovadina. Je to film o umělci Soudkovy. Ale opak je pravdou. Bylo to super! Ovšem kdybych se o něm neučila ve škole, tak by mě to asi vubec nebavilo. Hlavní postavu hrál Roden, kterej to zahrál fakt skvěle. Takže mě se to fakt strasně líbilo. Pak jsme šli do Vaňkovky na kafčo (v mím přápadě na vodu, protože kafe nepiju:d) a pak zpět domů. Myslím si že ta Rohlenka po cestě je fakt peklo. Pokaždé se tam prostě musí zastavit:d.

nová práce, snad, doufám!

6. března 2015 v 18:29 | DenysΔ |  Denysa
Cáw, no tak parada. Jak se vede?
Tak jak jsem psala, snad, doufám, ta práce klapne. Středa, čtvrtek jsem byla na zaučení. Teda musím říct, že v tu středu jsem byla strašně zmatena. Nevěděla jsem pořádně kde co je, vedoucí mi stála "za prdeli", tak dobrou hoďku, což mě teda rozhodilo ještě víc. Je to práce v kavárně, takže se mi klepaly ruce, motal se mi jazyk (což teda nebylo zrovna povzbuzující :d). No jako byla jsem zmatena jako prase :d, ale to se dá čekat od prvního dne. Vzhledem k tomu, že jsem pracovala v restauraci, jsem už něco málo uměla, takže to snad byly body na víc. Ve čtvrtek už to bylo super. Už jsem ovládala kávovar, který tam je, nápoják snad taky, takže už to byl takový obrat o sto stupňů. V pondělí, útery bych měla jít ještě se slečnou na zaučení a pak pokud si mě tam nechaj, což doufam, že nechaj tak v pátek už bych měla jít sama.

No a tedy jediné co mě tam fakt děsí. Je to hlídání spousty peněz, pač jsou tam dvě kasy a automaty. Neznělo moc těžce je vynulovat, vzít lístek a vyplatit. Co si budeme vykládat, dvakrát s toho nadšená nejsem, ale snad se to nějak naučím.

tadáá 2.3.2O15

2. března 2015 v 12:01 | DenysΔ |  Denysa
Ahoj,
super, skvělý, užasny! Snad to nezakřiknu.
jak se máte?.
Už sem říkála, jak se vždycky zapřísahnu, že už nikdy nebudu pít. A pak stejně v pátek jdu pít?. A celou sobotu a snad i neděli je mi špatně od žaludku, nejsem schopná něco dělat a léčím se ibalginem. Je to každej patek horší a horší, sem stará!. Tenhle pátek nepiju, pokud někam půjdu tak pouze kofolečka! Občas bych si něco chtěla pamatovat.

Mám obarvenou hlavu, teda tak nějak na půl. Vždycky si barvím jen spodek vlasů a jen pár praminku. Hrozně se mi líbí, jak sou pak vlasy barevné. Mam na té hlavě snad všechny barvy. Koupila jsem si i blonďatou, ale usoudila jsem, že moc blonďatá, no abych nevypadala jak papoušek. Už tak to mam takové "makové", ale líbí se mi to!.

Dneska ráno, jsem byla v jedné kavárně. Kde jsem byla "žádat" o práci nebo brigádu. (nemám ráda tady to osobní "prosím dáte mi práci") A super!!! S paní jsem volala, už minulý týden a domluvily jsme se na dnešek. Když jsem tam došla tak tam nebyla. Takže jsem dvě hoďky čekala, než dojde. Mezi tím jsem šla za mámou a rozhodovala jsem se jestli mám čekat nebo volat. No nakonec to dopadlo, pro mě dobře. Když jsem tam šla znovu, tak paní vyhodila nějaké kluka, tím pádem se uvolnilo místo. Ve středu jdu na zaučení a doufám, že to všechno do sebe zapadne a já budu mít konečně práci. Tím pádek snad budu mít na to, abych mohla odjet do Egypta s kamarádkou! :3