Únor 2015

Selection of clothing • O6 inspiration

26. února 2015 v 9:40 | DenysΔ |  Fashion
už jsem si myslela,"že přichází jaro", ale né mám pocit, že přichází období deště a za chvíli si asi postavím archu. To je otřesné, už jsem si zvykla na totální bláto, když jdu s Lerrym ven, ale to že prší, to vlastně ani jít ven nemůžu, abych nevypadala jako zmoklá slípka. Ale vážně, prosím, ja už bych vážně chtěla teplo.

Projíždím pořád weheartit, jsou tam tak užasný obrázky!!! Jak je možný, že má někdo tak skvělé fotky, asi nefotí mým užasným mobilem tak jako já:d. A jak je možné, že ty lidi na těch fotkách jsou tak pěkní, to tam přidávají jen modelky ne?. Ne, ale vážně. Některé ty kousky co mají na sobě, bych si já nikdy nemohla obléct. To je smutné!! :d.

24.2.2O15

24. února 2015 v 11:05 | DenysΔ |  Denysa
Ahoj, nevím jak u Vás, ale tady jsou jarní prázdniny. Tím padem můj pubertální brácha vypadl s tátou na chatu a já mam božskej klid. Kterej si skvěle užívám. K mému štěstí ve středu odjíždí za nimi i máma, takže volný dům, zase.:d

Nějak ze mě odpadla "depkojidní" nálada. Hračkářství navštěvuju tak maximálně dvakrát do týdne a zbytek dnů jsem doma. Vím, že je to brigáda, co víc bych chtěla, ale nějak zjištuji, že to nemá budoucnost. Dávala jsem si životopis do kavárny. Kam jsem po sléze volala a v pondělí jdu na zkoušku. Mám s toho hrozně "smíšené" pocity. Na jednu stranu to tam mam celkem ráda, je to tam takové nijaké, starší. Může se tam kouřit, což mi asi vyhovuje, protože já sama kouřím, ale zase ta představa, že v tom budu celý den, to je prostě dívny! :d. zas takovej kuřák nejsem. No každopadně, jsem docela dost zvědavá. Co bych pro ten Egypt neudělala.:d

Teta má ve čvrtek narozeniny. Rozhodla jsem se, že něco udělam, místo abych něco kupovala, a vlastně ani nevím co. Napadla mě nějaka sůl do koupele, peeling, přání, cookies.. Nevím

kubistická tetování

18. února 2015 v 9:57 | DenysΔ |  Art/umění
Ahój, upřímně už nevím co dělat. Včera jsem měla těžkou depku, ale myslím, že mi včera kamarád jasně zdůraznil, že před týdnem mi volali ze 3 míst, kam jsem nesla životopis, a já to hloupě odmítla. Ano jsem vážně tupá, ale odmítla jsem to, protože jsem si myslela, že v hračkářství to bude mít budoucnost a né nemá!. No, takže když mi volali před pár týdny, tak budou snad i další. Řekla bych, že to co mi řekl, znělo celkem rozumně.:d.

K článku, prohlížela jsem si články na creativelife.cz, musím říct, že jsou tam strašně skvělé příspěvky, ať už fotografie, videa nebo prostě jen text. Strašně mě nadchlo "kubistická tetování". Příjde mi to tak staré, ale přitom tam je nádech něčeho moderního, nového. Opravdu se mi to líbí. Každé tetování má vyzařovat příběh daného člověka. tvůrci J. Tomlinson a K. James

Select a photo O.9 | spring pictures

16. února 2015 v 8:26 | DenysΔ |  Obrázky na téma
ahoj, to počasí je fakt otřesné. Nevím jak u vás, ale tady je zatažené, mrazík..fuj. proto jsem taky vlezla na weheartit a koukala na všechny možné letní/jarní fotky, které mi celkem zvedly náladu. Strašně se těším, až bude konečně teplo. Né, že bych měla postavu na "kraťásky", ale opravdu se nemůžu dočkat až si je vezmu!.:d.

Včera jsem si řekla, že přestanu depkařit, a když už jsem tedy doma, tak to nějak využiju. Sice si budu připada jako "domácí puťka", ale možná udělám muffiny, možná něco "vytvořím", protože u nás je to tyhle měsíce hrozné, všichni mají narozeniny. Když už tak už.

14.2.2O14

14. února 2015 v 9:50 | DenysΔ |  Denysa
1.zdravím, tak mimochodem. ti co to slaví přeju krásného Valentýna, ti co ne, je prostě sobota 14.2.2O15. That´s all!. Když se teda o tom bavím, já tenhle ten svátek neslavím, né že bych neměla s kým, jen si prostě myslím, že dárek mezi dvěma osobami by se měl/mohl dávat i bez toho že je dnes 14.2.

2.Musím se omluvit, ale asi nejsem zrovna dvakrát aktivní co se týče blogu. Né že bych neměla čas, ale nějak mi příjde, že bych fakt moc chtěla přidat nějaký článek, ale asi bych chtěla, aby to mělo hlavu a patu, ale když se kouknu na minulý článek, tak je to celkem k breku. Dobře, doufala jsem, že tohle nikdy nenapíšu, ale asi mi chybí inspirace. Možná je to i tím foťákem, nebaví mě přidávat článek, kam si nemůžu dát fotku, kterou bych chtěla a z toho mobilu je to tak hnusné, že je ostuda to sem vůbec cpát.

3.Co se týče mé nálady, ta jde taky od desíti k pěti. Dobře ne dnes ani zítra, protože jsem pořád s někým, rodina, kamarádi. Takže nemůžu být sama a "depkařit". Pěkně mě to štve, protože jsem si říkala, že stačilo a "teď pozitivně". Nejspíš se to vše odráží od toho, že nemám stálou práci. Ano mám brigádu, ale to prostě není ono. Prostě občas jsem na brigádě, ale občas mám dva dny, kdy jsem doma. Nejhorší je asi to, že už tak nějak došly místa, kde bych hledala práci, když nepočítám firmy, což je až poslední možnost. Chtěla bych na to už přestat myslet a prostě "počkat" jak se to vyvrbí, ehm a k tomu trošku pozitivní nálady.

4.No, abych pořád nepsala o své "depkojidní" náladě, pač už mě to fakt štve! Tak z jiné strany. Dnes máme rodinnou oslavu u tety, kde má bratránek narozeniny, a zítra to čeká i mě, bráchu (mimochodem, ten přichází do pěkně těžké puberty! To je strašny, vůbec si s ním nerozumím) a mámu, u nás doma. Takže doufám, že to bude fajn a obejde se to bez jakého-koliv rejpání:d.

Sean Teale | Louis Condé

3. února 2015 v 9:31 | DenysΔ |  Obrazky oblíbených
Ach, zdravím. Sledujete někdo reign?
bože, jsem zamilovaná:d. Je nádhernej, teda upřímně v tom seriálu se mi líbí víc, ale i tak je to kocourek:d. No tak tedy kdo nesleduje "Království" tahle ta osoba tam hraje bratrance krále Francie - Louise Condé, který se zamiloval do královny.. Každý díl čekám jestli mezi nimi už konečně něco proběhne, ale myslím si že spíš ne. Pitomej scénář!:d