Leden 2015

happy twenty-first birthday

31. ledna 2015 v 11:18 | DenysΔ |  Denysa
Ahoj, héj tak opožděně. Všechno nejlepší, Denyso.
Jop nestíhala jsem a píšu až teď. Jinak tedy narozeniny jsem oslavila 29.1.. nevím jestli sladkých, ale pro mě je to už docela hodně 21. )Pamatuju si jak jsem chtěla aby už mi bylo 18 a teď když je mi 21 tak chci aby mi bylo zase těch 15.. Jono, rodiče měli pravdu. )
Myslím, že jsem to zapila řádně, ve čtvrtek s kamarády u mě doma, při Aktivitách a bangu a tunou avantiho a vína. No a včera v klubu..
______________________
Dneska se vrací rodiče (byly na horách v Itálii) takže mě čeká tak trochu uklízení, což se s mírnou kocovinou bude dělat fakt výborně.
Co se týče práce, začala jsem chodit do hračkářství, kde dělám objednávky, docela mě to baví, běhat po prodejně a hledat podle čísla nějakou hračku. Je to sice pořád dokolečka, ale vlastně to není nijak stejné. Jen se mi tedy nelíbí ta smlouva, kterou mi chce dát, zatím jen dohodu. Ovšem mi volali z další práce, kde by mi dal asi plný pracovní poměr, ovšem opět práce servírky, a já si nejsem jistá jestli to chci zase dělat a mít zabitý celý den, dělat od rána do noci. uvidíme.

do you wanna build a snowman

27. ledna 2015 v 17:28 | DenysΔ |  Denysa
Tak "šňůru" jsem nenašla, dobře ani jsem jí nehledala, takže jsem to vyřešila jinak. Zdravím
Tak v pondělí jsem byla opět na jiném "pohovoru", kde mi bylo ukázano co by byla moje práce. Není to tak špatné, je to práce v hračkářství, samosebou mám s toho trošku obavy, ale myslím si že postupem času, se to každý naučí. Hned dnes mi volali, mám jít na záskok a asi také, abych se naučila co a jak. Hrozně mě to potěšilo, i když je možné že volali i ostatním slečnám. Ale co, jsem zvědavá jaké to zítra bude.
Dneska jsem se jenom válelo, je to hrozné, nebaví mě to. Doufám, že mě do toho papírnictví vezmou!.:d. Docela sem rozesněžilo, takže jsem odpoledne vytáhla pesana a šli jsme na procházku a do toho jsme si postavili i "Olafa":d. Naposledy jsem sněhuláka stavěla tak před 2 lety. heh..
tak hodně štěstí zítra!

víkend

26. ledna 2015 v 10:53 | DenysΔ |  Denysa
odpoledne pohledám tu "šnůru" od mobilu a konečně přidám i nějaké fotky, mám takovej blbej pocit, že jsem jí nechala v Anglii. snad né.
tak tedy tu "práci/brigádu" či co to bylo jsem odmítla a kupodivu se mi celkem "lehce dýchá", takže to asi nebylo proti srsti jak jsem čekala. Dnes jdu opět na pohovor tak jsem zvědavá, co to zas bude.
Co víkend?. Já teda musím říct, že jsem si ho celkem užila. V pátek jsem byla slavit kamarádčiny narozeniny, která to teda celkem přehnala s alkkoholem, takže byla akční, no až moc :d. No a v sobotu jsem byla na plese (první ples v mém životě):d, byl to tedy ples na vesnici, kde jsem dřív pracovala, takže jsem byla strašně ráda že vidím ty známe xichty!.
doufám že najdu tu věc od mobilu, abych mohla přidat fotky:d.

angry, angry, angry...

23. ledna 2015 v 10:03 | DenysΔ |  Denysa
zdravím, sem naštvaná.. teda snad už mě to ze včerejška přešlo. fucking work!!
Včera jsem byla podívat se na brigádu/práci, ani sama nevím co to bylo. Na poště, roznos pošty. Ráno jsem vůbec netušila co to dělají, a upřímně myslela jsem si že roznos pošty je, že jdeš a hodíš dopis do schránky. Ovšem vubec!. Tedy když jsem to viděla poprvé tak mi to přišlo strašně složité. Na jednu stranu si říkám, že je to celkem dobré, ale na druhou stranu se mi to absolutně nelíbí. Dnes mám zavolat paní jestli to beru nebo ne. Vím že bych měla zkusit tak nějak všechno, ale do tohohle se mi nechce. Ne že bych byla lína něco dělat, ale prostě celý den co jsem chodila s "paní pošťačkou" jsem s toho byla sklamaná... Takže nevjém. Co s tím mám jako dělat!?
Ale asi nejvíc sem byla rozčílená kvůli mámě, která do mě hustila celý den ať to okamžitě vezmu a podobně, to stejné babička, což Vás od toho odradí ještě víc, tedy aspoň u mě to tak je.

DIY • V

20. ledna 2015 v 11:05 | DenysΔ |  Typy DIY
Ahój, strašně se nudím, ale hrozně! Nechápu jak někdo může být doma rok, co proboha dělá?!. Jsem doma týden a užírá mě ten stereotyp. Panejo!.
No vzhledem k tomu že nemám tak trochu co dělat, tak jsem hledala Do it yourself a musím říct, že některé jsou fakt skvělé!. Takže jsem pár obrázku přihodila i sem. Docela se těším až z toho něco vyzkouším!:)

Select a photo O.8

18. ledna 2015 v 15:54 | DenysΔ |  Obrázky na téma
Zdravím, trošku tápu v tom co přidávat, ale myslím, že mě něco zase brzy napadne:3.
Tak nějak si zvykám na to, že už jsem ten týden doma. Sice mám občas náladu tipu "proč jsem tam radši nezůstala" ale jsem doma, a to je dobře.
Občas mám pocit, že se teda pěkně nudím, ale pokaždé jsem si našla něco čím bych se zabavila. Docela jsem se pustila do hledání práce a myslím si že jsem pro to udělala maximum. Dokonce jsem se překonala a obešla osobně pár míst kde bych chtěla pracovat. Teď už můžu jen čekat, jestli se mi někdo ozve a dívat se na další nabídky. Vím, že je to jen týden, ale nějakou tu "práci" bych chtěla co nejdříve, protože mi v hlavě blikla zase myšlenka, že chci do Paříže, Egypta, Itálie a pod. A jediné co mi v tom bráni jsou finance. Tak snad budu mít štěstí.
jinak výběr obrázku z weheartit:3.

zpět v České republice

14. ledna 2015 v 18:56 | DenysΔ |  Anglie////
Ahoj, jsem zpět v České republice.
Přiletěla jsem 8.1 ve čtvrtek. Z nějakého důvodu letadlo odlétalo tak s hodinovým zpožděním! Nemohla jsem se dočkat až přistanu v Praze a letadlo ma zpoždění! Ach.
V Praze mě čekala moje kamarádka s uvítací cedulí (Miluju jíí), a pak nás už jen čekala cesta "žlutákem" do Brna. Kde jsme šli za našima na bowling.
Strašně jsem se na naše těšila, hlavně na bráchu! :)
Víkend jsem celý strávila s rodinou, a hlavně s mým drahým pesanem. Konečně!
Takže věc se má tak, že se ještě tak nějak vítám ze všema kamarádama. A tak nějak "překvapivě" hledám práci. No není to nejednoduší, ale co se dá dělat.
Chtěla jsem jen napsat, že už jsem zpět v čr, protože jsem se už dlouho neozvala. Zítra pokud budu mít čas (což si myslím, že budu:d) tak bych ráda předělala menu, přidala nějaký smyslu plný článek, a obešla vaše blogy :)manchester

3. ledna 2015 v 20:51 | DenysΔ |  Anglie////
Zdravím, tak jak jsem slíbila.
tak nějak jsem to tu konečně pouklízela a můžu si dat voraz. Je neuvěřitelný kolik tu je věcí na tak malý pokoj:d. No nadála jsem pořád v Anglii, ale můj odjezd se tak trochu zkracuje. Bohužel jsem nenašla rodinu, která by mi vyhovovala a za týden mě opět nevyhodila, tudíž jiná varianta jak jet domů není. Na jednu stranu si říkám, že to byla dobrá zkušenost a opravdu se těším domů, ale na druhou stranu netvrdím, že bych tu ráda nezůstala déle. Po těch dvou měsících jsem si tady na to tak trochu zvykla a asi se mi bude i stýskat. A hlavně ten primark! ach.:d.

Vlastně v téhle rodině, je to tak nějak pořád dokola. (asi jako v každé rodině):d. Ráno si chvíli hraju s malým, pak pouklizím a odpoledne se opět snažím zabavit malého. Je to takový stereotyp, je to naprosto na palici :)) Navíc, asi na tom něco bude že anglické děti, jsou rozmazlené. Ten malý (nechci jmenovat) opravdu může dělat cokoliv a rodičům to nevadí. Ale co, jejich dítě, má plus, že je tak strašně roztomilý!!!:d.

do nového roku..

1. ledna 2015 v 10:44 | DenysΔ |  Denysa
áhoj, jak se máme?.
omlouvám se za neaktivitu, ale fakt na to nemam vůbec čas, víkend by měl být klidný tak přidám článek i s fotkami (udělala bych to už dřív, ale moje hostmum mi vzala kábel od mobilu a tvrdí, že je to její a opravdu nevím jak jí vysvětlit, že je to moje. Zatracený samsung, kdyby neměli stejný konektor jako většina mobilů, mohla to byt v pohodě.:d)
No když sme u toho. Všechny Vás vítám v novém roce! Doufám, že ste si silvestr pořádně užili.
Chtěla bych přidat článek, skoro jako každý druhý. Musím říct, že předsevzetí si většinou žádná nedávám. Takže tomu budu říkat jen body, které bych mohla dodržet.
» šetřit. jónó, tohle mi prostě fakt nejde! Nechápu co s těma penězma dělám, i když jsem chodila do práce, tak na konci týdne mi zbylo minimum. Chci to změnit!
» egypt.(vzhledem k tomu, že chci jet do Egypta, měla bych fakt šetřit:d.) Je to pro mě docela prioritní, chci tam už jen kvůli tomu teplu, slunci a lidem.
» možná škola. to možná zní fakt divně, vím. Ale trošku jsem nad tím přemýšlela. A kdybych si tu přihlášku fakt dala, asi bych se tam chtěla dostat. I když v tomhle o sobě docela pochybuju, chtěla bych to!
» práce, brigáda. Když se vrátím z Anglie, určitě budu potřebovat práci nebo brigádu. Což doufám, nebude tak těžké jak se zdá. doufám. Přemýšlela jsem, že možná jen brigáda by byla lepší, protože bych v létě chtěla někam opět vyjet.
» opět zahraničí. né jako aupair, chtěla bych jet do Itálie, sběr ovoce, farma. Nevím, ale určitě chci opět někam vyjet. Když už jsem zvládla Anglii samotná, snad zvládnu i tohle.
Je toho celkem dost, a né maličkosti, tak uvidím co s toho se uskuteční.