Listopad 2014

Poslední den před odjezdem

26. listopadu 2014 v 9:02 | DenysΔ |  Anglie////
Zítra odjezd pecka.
nejspíš budeme muset vyjet tak ve 4 hodiny rano, abychom dorazily do Prahy v čas. Mám to do Prahy tak 3 hodiny, a na letišti mam být v 10 hodin, ale ty dálnice jsou katastrofální..
Moc se omlouvám, ale mám toho strašně moc. Proto píšu až teď.
Dneska je teda poslední den, co jsem doma a už teď jsem nervozní, protože toho mám strašně moc.
. Musím mámě udělat adventní věnec
. Uklidit v obyváku a kuchyni.
. Jet do města pro bráchu a nakoupit poslední věci
. Stavit se k tetě.
. Stáhnout všechny aplikace do telefonu.
. Jet opět do města, za mámou a vyřídit pojištění.
. Definitivně se sbalit.

Nebaví mě to, tenhle ten stres, před odjezdem. Teprve zítra to bude šálené. Mám strašný strach, že to na tom letišti nezvládnu, ale budu muset. Nic jiného mi nezbývá. Držte mi pěsti.

nějaký plán

19. listopadu 2014 v 20:44 | DenysΔ |  Anglie////
Je to tu, snad jen už 7 dnů.
Mluvila jsem se slečnou, která dělá au-pair v rodině kam jedu, takže podle toho co mi řekla, jsem klidnější.
» Čtvrtek . jedu za T. (takže nebudu mít časa na blog.) Je to celodenní cestování.
»Pátek . večer poslední párty s kamarádkami
»Sobot . only relax! ano, ovšem mám domluvený skype se slečnou au-pair co je v rodině kam jedu. A také čas hodlám strávit s rodinou.
»Neděle . Budu s rodinou, možná pojedu koupit dárky rodině.
»Pondělí . Návštěva kamarádky, vínko, pizza, pokec, rozloučení.
»Úterý . Odhlášení z pracáku, nahlášení pojištovny.
»Středa . Rozloučení snad s celou rodinou, kamarády
»Čtvrtek . Odlet z Prahy 12:30.

Den odletu se blíží

19. listopadu 2014 v 10:38 | DenysΔ |  Denysa
Zdárek, ten vzhled se mi už zase nelíbí -_- :d.
den odletu se blíží, zatím mi to nezačíná docházet, že letím, ale jsem nervozní čím dál více.
všichni kamarádi, se chtějí vidět, což je pochopitelné, ale ale ale, to je fuk. Prostě dělám co můžu.
třeba v pondělí jsem byla v Brně, společně s kamarádkami ze střední, přespala v Brně, ale druhý den jsem musela zase zpět do města kde žiju, protože jsem šla k zubaři. U kterého jsem mimochodem nechala litr a šla domů, udělal mi čáru přes rozpočet:d.
Zítra jedu za T. v pátek mám sraz s kamarádkou ze základní školy. A v pondělí sraz s kamarádkou se kterou jsem pracovala. Mezi tím se musím odhlasit z pracáku a nahlásit si pojištění a ještě koupit nějaké dary rodině. No a každopádně chci být nějaký čas s rodinou. Myslím, že mám co dělat.

Táta zjistil, že jsem mu rozbila foťák a koupila mu nový. Nenadával, neměl proč, žejo. Ovšem mi ten nový zabavil, takže nemám čím fotit. To mi ještě připomíná, že musím překecat bráchu ať mi dá svůj telefon a vezme si svůj starý. To bude nadlický výkon.:d. Potřebuju nějaký mobil, se kterým můžu fotit a fotky budou vypadat jako fotky. A to je přesně ten bráchův.
tak jsem aspoň stáhla fotky ze svého mobilu, takový mix fotek za poslední dva-tři týdny.

čas na blog, nemoc

14. listopadu 2014 v 14:45 | DenysΔ |  Denysa
Zdravím, vzhledem k tomu, že ležím v posteli s teplotou, bolestí v krku a nevím čím ještě. Nevím co dělat, pohrála jsem si tedy se vzhledem.
Ovšem nejsem si jistá jestli se mi to líbí tak jak bych si představovala :d.
Je to fakt otřesný. Naprosto mi to zkazilo všechny plány co jsem měla-_-. 27.11 letím, potřebuju si toho plno nakoupit, rozloučit se s kamarády, ovšem né ja umírám v posteli. Ani nevím co to je, chvíli mám zimnici, chvíli je mi neskutečný vedro, bolí mě v krku mám tam knedlu, nechci to mít!

Protože je mi tak jak mi je, nemám možnost tak nějak nafotit nějaké fotky jaké jsem měla v plánu. Proto přidávám aspoň nějaký výběr obrázku z weheartit, než vymyslím něco "lepšího".

Jóó mimochodem, spousta z vás mi píše nějaké otázky do komentářu a já to postupem času trošku vypustím z hlavy. "so sorry" Proto bude možná lepší se rovnou zeptat tu, ask.

Kufr a boty

11. listopadu 2014 v 10:53 | DenysΔ |  Nákupy
Hello, mám takový pocit, že to je jediné slovíčko, které ovládám, jsem s té angličtiny uplně vygumovaná a to jsem stále v česku.
27.11.2014 odlétam z Prahy. Kde se evidentně ztratím:d. No mám strach.
Musím dnes "zabokovat" lístky a upřímně moc nevím jak!.:d
Celý víkend jsem byla s rodiči na chatě. Což byl víkend obžerství, tuny jídla, sladkostí, pizza no šálené. Všechno mě bolí asi z toho jídla :d, břicho, záda sem jak z lega.

Včera jsem zařizovala spoustu věcí ohledně Anglie a že toho bylo. Při té příležitosti ve městě jsem koupila i kufr a boty. Abych řekla pravdu tak jsem si představovala něco jiného, co se týče kufru. Chtěla jsem nějaký "lepší". Tenhle je obyčejný za cenu 600,-. Ale co si budem vykládat kufr za 600,-, když se rozbije tak mě to asi nebude trápit a asi všichni víme jak se na letišti zachází s kufry. No a boty, jsem ten tip, kterému je celkem jedno co má na nohách, nosím prostě tenisky a je pro mě naprosto šílené v zimě obout něco jiného. Tak jsem tedy šla a koupila si první co se mi celkem líbily. Ale tenisky to prostě nejsou.

Oblékání podle Adelaide Kane • 01

6. listopadu 2014 v 12:29 | DenysΔ |  Obrazky oblíbených
chjo, po delší době jsem zavítala na stránku fan Kristen Stewart a ty krátky vlasy jí fakt neslušej. Proč, kdo!?:d
It´s not possible -_-
Je tu někdo kdo sleduje Reign?. Nevermin.
Je to užasnej serial, ale jen protože je historický a to já rada. Takže asi moc lidem do noty nepadne. Každopádně ti herci, jsou jako vždy krásní. Jak princ Francis tak i bastard Sebastian. Shit. Stejně tak i hlavní postava královna Mary. Proč jsou vždycky ti herci tak pěkní a ne není to maskérama ani kostýmérama a ani ničím jiným co nevím jak se píše a jmenuje.

Každopádně jsem pohledala nějaké fotky Adelaide Kane, která má dle mého podobný styl oblékání jako Kristen, což se mi líbí. Kalhoty, triko. A má dobrý vlasy, což teď říct o K. nemůžu-_-.

05 | procházka

5. listopadu 2014 v 12:26 | DenysΔ |  Moje outfity
Zdravím, tak abych nepsala pořád o "Anglii"
celkem často chodím se svým pesanem ven, a poslední dobou je celkem pěkně, proto vždy beru foťák. Dneska tak též, ovšem dneska bych to ještě viděla na kolečkové brusle, když je tak pěkně!.

Co se týčet fotek, není to žádný "outfit" alá město. Řekla bych, že to jsou prostě jen obyčejné fotky z procházky, kdy jsem při té možnosti vyfotila všechno možný:d. Vzhledem k tomu, že bydlím na vesnici, tak pro mě podpadky asi zrovna topovka nejsou:d. Ale mě to tak vyhovuje, mám tohle oblečení hrozně ráda, je pohodlné a když jdete někam na louku, tak myslím, že je všem jedno co máte na sobě.:d

I'm leaving, jo!

4. listopadu 2014 v 9:45 | DenysΔ |  Anglie////
Ahoj, moc moc moc moc moc se omlouvám, že jsem se tak dlouho neozvala.
Já fakt chtěla, ale bylo toho nějak moc.
Novinka. Odjíždím!
Mám rodinu, čekám na "pozívací dopis"..
Ve středu jsem skypovala. Pane jo, nešlo se nám spojit, takže jsem jí musela vyšprechtit e-mail a po-té se nám to nějak povedlo. Trošku jsem čekala, že tam budou sedět oba a budou strašně milí a budou mluvit pomalu. No opak byl pravdou. Na druhé straně se mi objevila paní, která byla milá. Tedy ne že by se moc usmívala, občas, sem tam. A mluvila strašně rychle! Kupodivu jsem jí rozuměla, a odpovídala jak jsem jen mohla. (To, že mluvila děsně rychle, mě nějak hnalo, abych jí co nejrychleji odpověděla. Snažila jsem se, ale i přes to tou rychlostí, jsem patlala páte přes deváte. Asi jí to nevadilo:d) Musím, ale říct, že na konci jsem jí moc nerozuměla. Řekla něco ve smyslu "že napíše agentuře" ovšem uplně jinak, než jsem slyšela:d. Takže jsem na ní jen koukala a dělala "yes, yes, ok, ok" :d. No a po 15 minutách, bylo doskypováno.

Ve čtvrtek mi psala rodina e-mail. Kde mi bylo řečeno, že jsou velice zaneprázdněni, takže agentuře napíšou až v ponděli. Takže, včera mi volala slečna z agentůry, že 23.11 jim odjíždí au pair. Takže já mmůžu dojet hned týden na to. Super!

Ovšem vše má svoje zápory. Včera jsem si našla, slečnu, která je u nich momentálně teď jako aupair. A moc pozitivní věci pro mě mi neřekla. ( Nepsala jsem jí, že jedu do rodiny kde je.) Rodina kam jedu, nejsou křesťani, což je mi teda uplně jedno, protože já nejsem tak nějak nic, ale očekávala jsem cesty do kostela a tak, ovšem oni mají uplně jinou víru.Takže nevím co čekat. Dle slečny rodina chce svoje soukromí, což je jasné! Ale já přece nemůžu udělat svou práci a pak se jít zavřít do svého pokoje. Potřebuju se tu angličtinu nějak naučit. Dále evidentně hodně cestují, ale bez aupair, což mě asi mrzí. Trošku jsem čekala, že třeba budu podnikat výlety s nimi. Ale třeba jo, nebude to tak černé, jak se zdá! :) I tak seš těším!
A víte co, nejvíc jsem nervozní z letiště, ztratím se tam!:d