Říjen 2014

Jak to je dál

28. října 2014 v 22:25 | DenysΔ |  Denysa
Ahoj, neobvyklé, článek v tomhle čase:d.
Musím říct, že mě velice překvapuje návštěvnost, tedy musím poděkovat. I když na druhou stranu mám trošku obavy kdo tohle všechno čte :d (v dobrém slova smyslu).
Každopádně, konečně se mi ozvali z agentury, s tím, že mi poslali rodinu. Jsem s toho nadšená, i když, upřímně mám strach. Ještě v tomhle týdnu bych s nimi měla skypovat, což mě teda děsí nehorázně, ale jinak to prostě nejde a pro mě je to jen a jen plus. Asi se těším:d. Ta rodina se mi líbí, jsou to běloši s krásným tříročním chlapečkem a tedy ještě se slečnou a chlapcem, kteří knim jezdí jen některé dny, jsou také starší (mám pocit 9 a 12 let). Abych řekla pravdu tak na první pohled, se mi moc nezamlouvali, ale jak jsem si přečetla víc, určitě se s nimi chci kontaktovat. Takže uvidíme jak se to bude vyvíjet dál. (určitě dám vědět)
"hodně štěstí, Deniso:d"

Dnešní den jsem strávila celý u kamarádky, kdy jsem teda vůbec nic nedělala. Krom toho tedy, že sme se byly podívat na Macoše a v Blansku společně s jejím přítelem. Večer jsem byla ještě se spoustou kamarádu v restauraci, kde jsem pracovala. Také z důvodu, že kamarádka odléta do Anglie tenhle pátek, takže takové "loučení", tedy pro mě snad ne, určitě se tam potkáme..

Druhé tetování

27. října 2014 v 11:01 | DenysΔ |  About me/po bodech/
Ahoj, omlouvám se za neaktivitu, teď už to bude snad lepší.
tak zatím jsem pořád doma. stále čekám kdy se mi laskavě ozvou z agentůry a už mě to nebaví. Kamarádka odjíždí v pátek (to podotýkám, že ona nesla přihlášku týden předemnou a už odléta, tak kde to kurva vázne!), a já bych ráda už jela taky, začínám s toho čekání bejt nervozní, naštvaná. Zatím mám pořád to nadšení a nechci čekat, až mě to přejde. Tak snad tenhle týden.

Jinak tedy článek se týká, mého nového tetování. Chtěla jsem to mít, ještě než odjedu (snad to bude brzy) takže mi ho udělal den hned na to jak jsem se došla "objednat"..
Tetování jsem chtěla přesně tak jak ho mám. V římských číslech jsou poskládány data narození mých rodičů a mého bratra. Mamka, taťka, brácha. Líbí se mi to, přesně tam kde to mám. Mám ráda menší tetování na rukách, takže doufám, že další tetování bude takové malé a někde na ruce, ovšem stále na te levé.
abych nezapomněla, děkuji za návštěvnost :)

Pár nových věci

22. října 2014 v 12:05 | DenysΔ |  Nákupy
Áhoj, pane jo! fakt jsem tu přihlášku podala, nejsem si jistá jestli je to dobře nebo špatně:d
Jednu chvíli se cítím strašně šťastně a nemůžu se dočkat a potom mám chvilku, kdy je mi do breku, protože neumím anglicky. (jo něco ze sebe dostanu, ale nějaka perfektní uroveň to tedy určitě není:d) Jsem zvědavá, kdy mi pošlou nějakou tu rodinu a budu skypovat..

Musela jsem ukončit brigádu, protože mám docela dost věcí na zařízení. (Doktoři) a teď fakt jen čekám, co se bude dít dále. Byla jsem ukončit studium ve škole, kde byly všichni velice "příjemní" takže jsem moc ráda, že už tam nemusím jít. Cestou zpět jsem s kamarádkou prolezla nějaký ten obchod a pořídila si nějaký ten kousek, i když jsem nic kupovat nechtěla. Ale sami víte jak to je:d.

Jo, mimochodem. Začala jsem sledovat nový seriál - "Reign". Je to historicky seriál, kde je tedy docela dost fantazie. O skotské královně, která si má vzít francouzkého prince a získat tím tedy i Francii, a poté i Anglii. Musím říct, že celý dny nic nedělám a čumím na to. Je to senzační ( ale o tom potom)

přihláška

20. října 2014 v 11:08 | DenysΔ |  Denysa
Ahoj, konečně jsem se k tomu dostala.
Celý víkend jsem seděla nad těma pitomýma přihláškama do Anglie. Chvíli sem pochybovala, že tam fakt chci jet, protože mi z toho v neděli večer už opravdu jebalo. Je tam milion položek co sem musela vypsat a otravovat dalších třicet lidi, aby mi pomohly.
(Přihláška v češtině, v angličtině, doporučení 2x, charakterizační doporučení, výpis trestního rejstříku, papír od doktora, prezentace s fotkami, dopis rodině. Zní to docela jednoduše, ale ne fakt není. Ke všemu to nemužu všechno vypsat já, ale to doporučení mi musí někdo napsat)
No dneska to tam nesu do té agentury. Ježíš, no já nevím, najednou mě opouští odvaha. Bože! Ne, ne, ne už jsem se rozhodla.
Konečně jsem koupila taťkovi ten novej foťák, když jsem ho kupovala, tak se mi chtělo brečet, takový peníze. achjó! No, aspoň jsem mohla nafotit nějaké ty fotky do té prezentace, kde chtěly fotky s dětmi, které jsem hlídala a fotky rodiny a moje. Takže v celém článku, něco z mála.

elektronika -_-

14. října 2014 v 10:38 | DenysΔ |  Denysa
Mám takovej pocit, že veškerá elektronika se proti mně spikla. Fakt, že jo. Taťkuv foťák jsem rozbila, můj foťák z nenadání, přestal taky tak nějak funkovat, jen prostě foti, když se mu zrovna chce. Můj telefon se začal nabíjet i přes to že není v nabíječce a tak nějak moc nefunkuje. Proč né.
Takže, ahoj, mám se skvělej-_-
Opět nudný článek, ve finále o ničem. Ani se mi to nechce psát. Začala jsem přemýšlet o té Anglii, a šílene se mi tam začíná chtít. Můžu být jiná. Nikdo mě tam nezná! Je to skvělá cesta, naučit se jazyk a pak cestovat. Chci cestovat, miluju cestování! Mám naprostou radost když se nad tím zamyslím, chci znovu do Egypta, do Káhiry, za těma lidma, které jsem tam poznala. Konečně navštívit Florencii v Itálii, Francii, Finsko..
Musím konečně pohnout s těmi příhláškami, i moje kamarádka na mě začíná docela tlačit. Takže musím něco začít dělat. Asi sem ten tip, co čeká, až se to "nějak udělá" ale ono se to neudělá.

mimochodem tedy, chodím na brigádu stále a pořád. Takže odpoledne moc času nemám, dopoledne většinou prospím, což je otřesný. Pořád spím!:d Tak nějak nic nestíhám i přes to že ten čas mám. Sem hrozná, s takovou budu cestovat leda tak víte kam. Dnes se do toho vrhnu. Joooo, jinak sem se rozhodla, že ještě než odcestuju, udělám si další tetování. Chci datum narození svého pejska, nejlépe asi někam na ruku, ale chci to v římských číslicích. Musím to ještě nějak namyslet!

Labyrint: útěk

10. října 2014 v 10:38 | DenysΔ |  Doporučuji seriály/filmy/knížky/etc
Ahoj,tak jak jsem psala, chodím na brigádu, skoro každé odpoledne, takže je to zabitý celý den. Co se týče Anglie, mám už podané přihlášky do dvou agentůr. Dokonce jedna je schopná to udělat tak, že bych byla s kamarádkou ve stejné vesnici/městě. pecka!
V úterý jsem byla s kamarády v kině. Hrozně jsem se těšila! Protože podle traileru jsem byla neskutečně zvědavá co je to za film. Musím říct, že od začátku jsem chtěla vědě jak to skončí. Málo který film mě donutí tak přemýšlet a ten pocit, že chci znát už konec. Bylo tam snad vše co k filmu patří, nějaka ta akce, napětí, očekávání a ten konec. No musím říct, že jsem fakt čekala něco jiného. Ten film je od začátku do konce zajmavý! Navíc jsem si říkala, že jsem asi tupá, protože po konci filmu jsem nad tím pořád musela přemýšlet :d
Plus bylo také, že tam hraje herec z her o trůn!. Až vyroste, ještě víc, bude kocourek:d. Vlastně až na jednu slečnu tam hraje pouze pánské osazenstvo, to je taky dobré plus ne:d.
LABYRINT: ÚTĚK | THE MAZE RUNNER

tetování | 02

7. října 2014 v 8:47 | DenysΔ |  Obrázky na téma
Zdrawím, jak jsem řekla nemám baterky do foťáku a tátuv jsem rozflákla (zítra jdu koupit tátovy nový) takže proto obrázky z weheartit a ne fotky z foťáku.
Dneska toho je nějak moc, jsem vzhůru už od půl osmé, za chvíli musím odvést babičku s tetou na kosmetiku, potom mám doma asi hodinu a musím odvést dědu s babičkou někam na "brambory" a pak jedu opět na brigádu, jak jsem byla včera. No, včera jsem tam umírala, pět hodin jsem stála a stříhala papír z tiskárny a dávala to někam do boxu. Takže super no, docela se to táhlo, protože ta tiskárna tiskne fakt pomalu. Dnes to asi nebude o nic lepší. Jako upřímně, pracovat tam na hpp, to bych opravdu nechtěla. Je tam rámus, majitel takovej ňouma. No uvidíme dnes.
K článku. Už nějakou dobu chci další tetování. Jsem spíš pro ty malá, drobná, na rukou. Proto bych chtěla další tetování - ťapku svého psa, korunku a nebo římské číslice. Ale i ty větší tetování, jsou pro mě pěkné, ovšem kdybych si měla nějaké nechat vytetovat nevím tedy, kam by to bylo a hlavně co by to bylo, aby to pro mě mělo nějaký význam.

Co dále...

6. října 2014 v 10:37 | DenysΔ |  Denysa
Áhoj, tak jsem se rozhodla!. Jedu. Ovšem co můj pes?.
Bylo mi řečeno, že je to tele (jóó já vím, je) a když týden nejsem doma, tak pomalu nejí, až jak se vrátím. To se mi nelíbí. To teda ne, on to zvládne, musí.. Si ho vezmu s sebou..

Dneska mám nějakou brigádu, kam se mi teda vůbec nechce, ale už jsem to slíbíla, takže hold budu muset jít. Ani nevím co to je a pomalu ani nevím kam mám jít:d. great

V úterý, opět dělám řidiče babičce a teťě (jako v neděli), protože děda má dvě auta, ale moje auto je asi lepší.. Jsem zvědavá kde budu brát peníze na ten benzín. No a večer jdeme do kina. Strašně se těším, ten film chci vidět už do té doby, co jsem viděla ukázky - Labyrint.

No, ale ke středě a k mému odjezdu. Ve tři hodiny jdu s kamarádkou na "schůzku se slečnou ze Student agency" kde se dozvím co a jak, prostě víc k Anglii. Ale každopádně jsem tak nějak rozhodnutá, že prostě chci jet. Navíc po tom co jsem se dohádala tak trochu s mámou jsem se rozhodla naprosto. Musím poděkovat vám, myslím, že i díky vaším komentářům mě to nakoplo, jít do toho.. Na jednu stranu se i těším, ale asi to nebude procházka růžovým sadem.
Po schůzce napíšu více. omlouvám se, že dlouho nebyly články s fotkami, ale mám rozfláklej ten tátův foťák a do svého nemůžu najít baterky!.

Mám to udělat?..

3. října 2014 v 13:51 | DenysΔ |  Denysa
Ahoj, tak to vezmu nějak popořádku. A opravdu potřebuju nějaké cizí vyjádření k tomu, i když jsem už na 90% zlomená.
Tak tedy. Včera jsem se bavila s kamarádkou (bývalou vedoucí z práce, se kterou jsem posledních par let skvělá kamarádka) .. která byla ve student agenci a tam jí bylo oznámeno - "můžete odletě do Anglie jako "home assistent", což znamená, že dostáváte stravu od rodiny kde bydlíte plus kapesné a vy za to mluvíte s nimi anglicky, pomáhate jim z domácností, popřípadě s dětmi, či se staráte o starší členy rodiny." Na výdělek to asi moc není, ale ta možnost naučit se pořádně angličtinu, mě do toho táhne naprosto šíleně. Rodinu mi můžou najít do týdne, ale také za dva měsíce. Jediné mínus je "letíš sama Deniso, ve dvojicích to nejde". Jako mám letět sama, když se pořádně ani nedomluvím.Jako vážně?. Tohle mě na tom odrazuje, ale ale ale.. Samosebou něco málo z angličtiny umím, žejo, základy mám. Mám dokonce maturitu z angličtiny, ale to je jen papír.
Do středy musím mít všechno pořádně zařízené, vyplněné přihlášky papíry. Poplatek je 5000,- plus letenku a pojištění (což de tak nějak mimo mě, je to minimum.)
Pořád váhám, ale jak jsem řekla, jsem na 90% zlomená. Chci to udělat, musím to udělat, co tady? Co mě tady čeká práce od nevidím do nevidím za "bakšiš".Né děkuji nechci. Můžu tu zůstat a hleda dál práci za 10000,-, protože nemám ve finále praxi, jen jako servírka.
Je to prostě novej život, krok do něčeho neznámého.
Co si o tom myslíte? chci slyšet, potřebuju slyšet i názory z jiné stránky. Děkuji, D.