Září 2014

Když už se to sere, tak pořádně.

30. září 2014 v 18:07 | DenysΔ |  Denysa
Zdravím, opět po delší odmlce.
tak myslím, že nadpis odpovídá za vše!. mám pár "novinek" jestli se tomu tak dá říkát.
  • Dala jsem výpověď z práce. Ano, vlastně ani nevím jestli mě to mrzí. Asi jo, měla jsem to tam strašně ráda. Ovšem kolektiv si člověk nevybere. Dál bych se k tomu nevyjadřovala.
  • Jsem naprosto rozhodnutá, odejít ze školy. Nebudu přece studovat, něco co mě nebaví a ani nezajmá. Všichni se mě ptají proč jsem tedy na tu školu šla?. Protože jsem si chtěla dokázat, že se někam dostanu, že na to mám, také kvůli rodičům. Jo, ale jsem hloupá měla jsem rovnou zvolit jiný obor, ovšem jiný byl už jen cestovní ruch, a mám pocit, že to by bylo něco podobného jako obor, který mám a nebaví mě.
  • Takže, je to jasné. Najít si práci. Vím, že to nebude asi tak jednoduché, ale počítám s pomocí kamarádu. Zvládnu to.
  • No a aby toho nebylo málo. Dnes mi spadnul tátův foťák, který má mám pocit dva měsíce. Takže mě zabije, rozkouskuje a pak hodí do vody. Ne, ani mu to nemůžu říct. Rovnou jsem šla shánět nový, který je ovšem celkem drahý. Doklad od toho taky samosebou nemá, takže poslední možnost oprava. Takže hodně štěstí Deniso.
doufám, že tohle je jen špatné období, a vše bude za chvíli o.k! D.

Nová bunda

25. září 2014 v 12:22 | DenysΔ |  Nákupy
Ahój, za chvíli valím opět pryč, takže mám tak pět minut:d. Klasicky celé dopoledne koukam na tlc, takže vlastně ve finále nic nedělám, ale musím začít.
Za chvíli dorazí, můj bývalý přítel, a někam vyrazíme, kam to je mi záhadou. Každopádně pátek, sobota, neděla, jsem v práci, takže asi nebudu tak nějak online.

Ještě tak nějak jsem mimo z Egypta, protože tam prostě bylo nádherně, po všech stránkách!. Takže spíš tak přežívám. Včera jsem oznámila našim, že bych ráda ukončila studium na voš. Jo vím je to po měsíci, ale chtěla jsem to zkusit, zkusila jsem to, zjistila jsem že tenhle obor neni nic pro mě, nebaví mě to, nechci to studovat. Ovšem moje máma to jaksi nedokáže pochopit, což mě štve, ze všeho nejvíc. Je to moje máma, měla by mě snad pochopit, ne?.

Ovšem, nikomu jsem nic nedovezla, a všichni mi to tak nějak zazlívají, takže jsem vzala hlavně bráchu a nakoupila mu tady v česku něco na sebe. A při té příležitosti, jsem narazila na úžasnou bundu! Za 250,- z kik. Jako musím říct, že je mi tak trochu v rukávech malá, ale já jí prostě chtěla!:d

Egypt 2014

24. září 2014 v 9:20 | DenysΔ |  Cestuju
Ahój, tak jsem zpět z egypta! zdrává, žívá :d.
abych řekla pravdu tak pár věci se nehorázně mění v mém životě, dle mého de tak nějak vše do sr*ček, ale vo tom potom. teď k Egyptu.
Bylo to užasné! naprosto skvělé!.
Letěli jsme přes Ostravu, takže jsem si užila dvojtý pokles dolů a vstoupání nahorů. Zalehlé uši, žaludek jak na kolotoči, určitě to znáte:d. Cesta tam byla děsně dlouhá, letěli jsme snad pět hodin, ale určitě to za to stálo. V egyptě bylo snad 35-40 stupňů, foukal tam každý den větřík, takže byla i dýchatelně. Po příletu jsme zjistili, že jedeme do úplně jiného hotelu, do lepšího snad se sedmi hvězdičkama!. Pane bože, tak úžasný hotel, milion bazénů, tobogánů, moře, barů. No prostě užasné!. Měla jsem "ollinklusive" takže totalní přežer každý den, moc alkeholu, vody, sluníčka:d.
Moje kamarádka, se kterou jsem tam byla, měla v Egyptě už známé, takže ve finále jsem nejela nikam na výlet, ale byly jsme několikrát na místech v Hurgádě, kam se normální turista nepodívá. V jejich restauracích, v "Maríně" (přístav), v kavárnách, podívat se jak žijou (a asi bych tam nechtěla žít), jela jsem jejich autama, taxíkama:d, naprosto šílené! Ale musím říct, že pro mě "arabové" jsou dobří lidé, ty co jsem poznala (neříkám všichni), mi vyšli vždy vstříct, nejsou lakomí a podobné věci, které má snad každý čech. Jsem spokojená, hned bych se tam vrátila, ten pleskanec do reality byl šílený!!.
omlouvám se za fotky, ale měla jsem jen tátův foťák a to je šílená kvalita!. mimochodem, zatím část fotek, až se k tomu dostanu, přidám druhou část:).

04 | my outfit

11. září 2014 v 8:06 | DenysΔ |  Moje outfity
ahoj, pomalu, ale jistě se snažím přidávat každý den, tedy hlavně když vím co. Řekla bych, že niní se v mém životě toho odehrává až moc... Ale teď o něčem jiném.
mimochodém. Chci za sebe popřát všem Denis(k)ám ke svátku. :)
Píšu strašně na rychlo, protože se musím nachystat, zajet do obbchodu a ještě do práce-_-. Ale článek je spíše o něčem jiném. Přidávám fotky, nějakého toho oblečení, které jsem měla v pondělí na sobě:). Musím říct, že tohle oblečení mám moc ráda, je to prostě pohodlné!
(kalhoty, f&f -150,-, tričko- newyourker 250,-, šála- primark 100,-, svetr- takko 250,-)

Pár novinek

10. září 2014 v 7:56 | DenysΔ |  Denysa
zdravím, konečně jsem se přihlásila! Musím za to poděkovat Denisce. Absolutně by mě nenapadlo, že mi blbne prohlížeč. Jsem ráda, že se to konečně povedlo, protože mám pár novinek.

Tákže. 1. Jsem strašně nevyspaná, protože jsem byla pátek, sobota, neděle v práci. V pondělí jsem měla volno, ale to jsem lítala a všechno jsem zařizovala! Včera jsem byla ve škole a dnes musím opět do práce, i přesto, že bych měla mít volno. Totálně mě to vytočilo, měla jsem už nějaké plány. Musím říct, že s kolegyní se kterou dělám, jsme si asi nepadli moc do oka. Ale upřímně tak falešného člověka jsem nikdy nepotkala.

Za 2. Ve škole, dobrý! Normálně se mi tam i líbí, měla jsem s toho docela strach, ale nakonec to nevypadá tak špatně jak se zdá. Sice si myslím, že asi nějaké předměty to bude docela oříšek se to naučit, ale snad to moje hlava zkousne, ke všemu mam 30 hodin praxe, abych uzavřela semestr, takže to musím ještě nějak vymyslet :)

Za 3. a to je pro mě, snad největší novinka! V sobotu odlétám do Egypta! Anóó!! Last minitka, takže vše na poslední chvíli. Strašně se těším, už jsem si myslela, že se k moři letos nepodívám. Právě v pondělí, jsem všechno zařizovala, lítačka, no šílená. Doufám, že to bude stát za to! Letím s kamarádkou, bude to skvělé!.

Selection of clothing • 05 inspiration

4. září 2014 v 9:20 | DenysΔ |  Fashion
Ahoj, tak po delší době, mám opět volno a čas něco přidat:).
Tak abych to v rychlosti shrnula. V úterý jsem byla ve škole. Omájgád! No hrozný, krom zápisu, který měl být, nám učitelka oznámila, že máme normálně vyučování (mám dálkové studium). Heh, takže jsem se zapsala vyslechla, co bude a nebude a šla pryč. Měla jsem už nějaký svůj plán. No, álé, jsou tam vesměs samé holky, abych řekla pravdu tak některé působí fájn, některé naopak. Jsou tam dokonce i paní věku 40plus, což mě celkem zarazilo. V takovém věku bych nešla už do školy.. To je ale jen tak mimo, no v úterý mě tedy čekají první hodiny:). Asi se bojím:d.

Ale abych se vyjádřila k článku, nemusí tu být pořád fotky, které fotím já a v poctatě každou ptákovinu. Koukala jsem na weheartit a už jsem dlouho nepřidala, nic z obrázků. Podle počasí to vypadá, že léto je tak trochu za náma, takže vytáhneme svetry a mikiny :d.