Srpen 2014

takže, jsem to zvládla

30. srpna 2014 v 21:33 | DenysΔ |  Denysa
Zdrawím!
zase klasicky nemám moc času. Čtvrtek, pátek jsem byla v práci a v pátek když jsem skončila jsem vyrazila ještě s kamarády ven. Alkohol v plném proudu, takže jsem dneska spala až do dvanácti a celý den jsem v poctatě prolenošila.

No, ale abych se dostala k tomu hlavnímu. Jak jsem psala o přijimačkách na voš. Kdy jsem s toho byla docela mimo, protože jsem čekala něco úplně jiného na přijímacím testu. No a v pátek jsem se na internet koukala na rozhodnutí, a prostě ano, vzali mě!!! Největší haluz, jakou jsem kdy měla. Naprosto jsem nic neveděla a prostě moje tipování bylo dobrý!. Takže v úterý jdu na zápis. Sice si pořád říkám, že je to blbost, že mě nemohli vzít, ale je tam přijata - ano, takže jo!:d. Tam v úterý příjdu a zjistím, že tam nejsem, bože, to se nestane:d.

vysledky, přijímacích zkoušek.

Přijímačky

27. srpna 2014 v 14:49 | DenysΔ |  Denysa
Ahoj, tak včera už jsem to bohužel nestihla, tak nějak se ozvat. Jela jsem do Brna..
No musím říct, že po dlouhé době jsem si včera uklidila pokoj a dneska mě nejspíš čeká můj druhý pokoj, kde chci oddělat i palety a trochu to tam překopat. Tak uvidíme kdy přijede drahý a pomůže mi *snad:d. To je ale to poslední.

Dnes jsem byla na již zmiňovaných přijímačkach. Jsem totalně nasrana. A nejspíš i tupá. Nejvíc na tom mě štve, že je to obor, sociální práce a většina otázek byla z ekonomie, kterou jsem na střední v poctatě ani neměla, tak jak to mám kruci vedět. Ani nebyli schopni napsat na internet, čeho se ten test tak asi bude týkat a teoreticky když je to obor sociální práce, tak bych čekala aspoň pár otázek ze sociologie. *shit! Takže myslím, že s tou školou se asi můžu rozloučit.:/ Strašně mě to vytáči, mám takovej pocit, že jsem totálně tupá a nemá cenu se někam hlásit. Vošky jako tahle, prostě chtějí na přijímačkách věci z oboru, ale ty já jaksi neumím, když jsem to nikdy nestudovala. A vysoká? "Masárna" takové voloviny jako jsou TSP tam, tak na ty opravdu hlavu nemám. Takže jediné co připadá k úvahu, je vysoká v Olomouci, kde jsou také tsp, ale to je všeobecný přehled a to není zas tak těžké. "Tak třeba za rok" No dále:d, ke všemu jsem nehorázně zmokla, liják jako prase:d, na úkor toho počasí jsem si musela koupit novej svetr, protože v té mikině ve které jsem šla, byla durch mokrá. Tak aspoň nějakej užitek to mělo:d. Po příjezdu z Brna, jsem šla s mámou na oběd a potom jsem konečně jela domů.

Koukala jsem na svoje články a chtělo by to něco konečně smysluplného, občas mi příjde že píšu hrozné krávoviny, co mě snad ani nebaví:d. Zase moje teorie.

Celé dva týdny.

26. srpna 2014 v 9:17 | DenysΔ |  Denysa
Tak konečně!. Zdravím..
Poslední dva týdny to bylo fakt hektické. Jak nemám ráda stereotyp, tak tohle bylo i na mě zabijácké. Ve zkratce řečeno, týdenní tábor, potom celý týden práce bez jednoho dne a ten jeden den volny, bylo Brno. Což mi připomíná, že i když mám volno, tak stejně pořád nemám čas.

K táboru. Bylo to super. Teda abych se přiznala, ten první den kdy jsme tam byly jen vedoucí, jsem měla docela idiotskou naladu, pač jsem tam nikoho neznala a fakt mě to tam štvalo. Pak přijely děti a nálada se obrátila. Ten týden uběhl nehorázně rychle. Myslím, že ty děcka se absolutně nenudily. Hráli spoustu her, jak venku tak ve vnitř, koukaly jsme se na film. Prostě jak na táboře. Musím říct, že některé děcka byly hrozně přítulné, ke konci už mě to doslova vytáčelo, ale musela jsem to překousnout:d. Ale jako některé děti jsem si fakt oblíbila:)

K dalšímu týdnu. Tak k tomu není ani co říct, prostě jsem byla v práci až na čtvrtek, kdy jsem se chtěla ozvat, ale jela jsem do Brna a domů jsem dojela až večer a to jsem ještě rychle musela ostříhat psa:d.. Noo a včera, dneska, zítra. Mám toho zase nějak moc. Včera jsem byla ještě v práci skrz inventůru a poradu, potom jsem musela domů, umýt "skůtra" a zavést ho do opravny, kde mi stejně řekli, že teď na to nemají čas. *great. Takže jsem se šla najíst do města a potom jela dom a vypisovala jsem si věci na středeční přijímačky. Dneska ráno, no tak můj milí dělá "komisionálky" bo co to je, no a nezaspal -_-. Takže jsem ho rychle vezla ke škole. Musím si v pokojích pouklízet a na večer jedu opět do Brna, za kamarádkami a potom k mé bývalé slečně vedoucí na přespání, protože ve středu dělám již zmíněné přijímačky na VOŠ - socíální práce. Upřímně? Ani nějak nemám strach, ale tenhle obor mě moc nezajímá vlastně to dělám jen protože mě k tomu naši překecali, ale moc nevím co si mám představit pod těma zkouškama, jako na co se můžou ptát - sociologie? Nejspíš.
Tak asi tak nějak:d. Pokud to večer stihnu tak se ozvu :) Jinak těch fotek z tábora není moc, nemám je v pc, jen tady tyhle. D.


omlouvám se

21. srpna 2014 v 20:28 | DenysΔ |  Home
Ahoj, ahoj
omlouvám se, že jsem dlouho nic nepřidala, ale příští týden to určitě napravím.
Minulý týden jsem byla na táboře a vrátila jsem se v neděli ("otompotom") štve mě že jsem nestihla o tom nic napsat, ani přidat pár fotek, ale ten den co jsem dojela, jsem vyrazila na kolotoče:d.
No a pondělí, úterý, středa jsem byla v práci. A dnes.. Byla jsem v Brně. Přijela jsem asi před hodinou a ještě jsem musela ostříhat psa, takže toho mám nad hlavu.
Nemluvě o tom, že pátek, sobota, neděle jsem také v práci.
Soo, omlouvám se. V pondělí se určitě ozvu s moc moc moc fotkama a obsáhlím článkem:3.

nákupy | Olympie

1. srpna 2014 v 17:11 | DenysΔ |  Nákupy
Zdravím,
Za prvé. tímhle chci poděkovat Denče, za vymyšlení vzhledu a i za nastavení!. Děkují. Upřímně, hrozně se mi to líbí, sama bych to nevymyslela. I když je to jednoduché, tak je to užasný a myslím, že kdo čte mé články, moc dobře ví, že pro mě je jednoduchost na prvním místě. Takže ještě jednou děkuji, je to krásné:).

Za druhé. Vím, že jsem se celkem dlouho neozvala, ale jak jsem tu neměla žádný vzhled, tak mě nebavilo přidávat články. Ke všemu jsem byla v práci, takže to taky udělalo své. Když tak koukám do diaře, vlastně mám pak už jen volno v pondělí a v pátek odjíždím na tábor jako vedoucí až do další neděle. A pak, opět celý týden práce..

Za třetí. Vlastně to poctatné, co se týká tohohle článku. Měla jsem zase nakupovací mánii a krom triček jsem si konečně koupila kabelku a peněženku!. Ze kterých budu hrozně dlouho ještě hotová, dokud mě to nepřejde:d.