Červenec 2014

Bez vzhledu

23. července 2014 v 17:42 | DenysΔ |  Home
Sem tak trochu bez inspirace.
vůbec nevím jak mám vymyslet, nějak vzhled aby se mi líbil.
Nějaka moje představa.. chci nějakou barevnou stránku, s pěkným obrázkem, možná nadpisem. Možná mi stačí jen něco bíleho, jednoduchého. Opět mám svojí naladu "rozmysli se". Nesnaším, když nevím co chci ! :d. Nesnaším, když nemůžu najít žadnej debilní obrázek, kterej by se mi líbil a když už nějakej najdu, tak se mi nelíbí jeho rozlyšení. shit.

No tak čtvrtek, pátek mám práci, tak s tím třeba něco o víkendu udělam. ÁÁ nebo řeknu slečně D. aby mi s tím pomohla, to je skvělej nápad:d. Možná by mi stačilo říct, už od kohokoliv. "Opravdu nechápu jak dělaté, že hlavní stránka vám začíná uplně nahoře. Já když nastavím hlavní stranku tak mi to začne tak ve čtvrtce monitoru" Napsané jak od kreténa:d. Takže jsem dám obrázek:d.

03 | my outfit

21. července 2014 v 12:56 | DenysΔ |  Moje outfity
Rychle, stručně :d, jedu nejspíš do Olomouce! :3
Áhoj, tak konečně je pracovní týden za mnou!!! Ánóó!! Už jsem zase ready a můžu si blogovat:d
Bylo to hrozně, strašně náročné!. Ale, je to mnou, takže teď nebudu nikdy nic dělat :d. A to počasí, shit. Kde je nějakej vítr nebo třeba déšť. Už je toho tepla moc.

Abych se vrátila k té práci. Přes týden, to bylo v celku dobré. Ano bylo mraky lidí, ale vše se tak nějak dalo:). Ovšem víkend, ten byl fakt náročný. V sobotu k tomu hroznému teplu, přibila ještě zábava. Takže lidi, lidi, lidi a lidi. No a neděle, to samé akorát bez té zábavy :d. No a na konci inventůra. Která byla celkem v pohodě

Ke článku. V pondělí, než jsem odjížděla do práce, jsem stihla vyfotit co jsem měla aspoň na sobě:). Není to nic extra, protože vždy přes to hodin bundu, sednu na "skutáá" a jedu do práce, kde se stejně převleču, takže to je nulovej efekt:d. Ale i tak.....

Pracovní týden

13. července 2014 v 22:33 | DenysΔ |  Denysa
ahoj, píšu na rychlo.
celkem jsem si volno užila, v sobotu grilování se stanovačkou. I když nejsem stanový tip, tak jsem tu jednu noc přežila :d. A dnes, jsem byla celé odpoledne na bazeně. Takže jsem to tak nějak zvládla a nenudila jsem se jak jsem předpokládala.

No, ale podstata, je ta, že tenhle týden 14-20.7, jsem každý den v práci, protože jsme se tak se slečnou dohodly. Soo, začínám v 10 ráno a končím v 10 večer, tím pádem asi nebude čas na blog. Takže jako bych tu týden, nebyla. Budu dělat, že jsem na dovolené:d.

Tím pádem, si užíjte týden prázdnin, pracovně, nepracovně u vody, i bez vody. Třeba se mi to povede se sem dostat. Pokusím se:).. D.

Víkend předemnou

12. července 2014 v 10:51 | DenysΔ |  Denysa
Jako co to je s tím weheartit?. Jako né? teď nemůžu "sjíždět" stránku po stránce s obrázkama?.mm
mimochodem. tahle písnička se mi vážně líbí.
Áhoj,
opravdu přemýšlím co napsat, protože se vlastně vůbec nic neděje, až na pár věcí v práci, ale to asi až někdy jindy, jen doufám, že se to tam uklidní a bude to fájn jako předtím:).

Čtvrtek, pátek jsem byla v práci. Abych řekla nic moc počasí. Ale v pátek večer byla z ničeho nic narvaná hospoda a terasa, do toho přijeli ubytovaní, takže jsem chvíli tápala, co dělat dřív. Končila jsem někdy kolem půl jedné a než jsem se dostala domů, vykoupala bylo najednou půl třetí..

Asi po měsící, mám konečně volný celý víkend!. A vypadá to, že tam bude celkem hezky. Ale abych řekla pravdu, mám sice volno, ale trošku nevím co budu vlastně dělat:d. Viděla bych to na.. kolo, možná kino, nějaka grilovačka, sestřenčiny narozeniny, nic nedělání. Vlastně je spousta věci co můžu dělat, tak jsem zvědavá co zvítězí.
nd.xoxo, ještě se ozvu.

nástěnka v pokoji

9. července 2014 v 11:18 | DenysΔ |  About me/po bodech/
áhoj, dlouho jsem se neozvala i přes to, že jsem měla docela čas, jen jsem neměla žádné fotky, co bych mohla přidat..
Včera jsem měla volno, takže jsem se pustila do "tvoření" nástěnky, nebo jak to nazvat. Mám tak nějak dva pokoje. Jeden s bráchou a druhý sama. Občas spím "dole, občas nahoře", jak já tomu říkám. Proto jsem se rozhodla, udělat si tyhle papíry na zeď, jo i to, že mi nešel internet tomu docela dopomohl. :d..
Mám moc ráda, takové věci, jako je tohle. Moje zeď nahoře je tomuhle docela podobná (viz. foto). Bavilo mě to, strávila jsem u toho minimálně 3 a půl hodiny. V tomhle pokoji je bíla zeď, takže, jsem použila převážně světlejší obrázky, nic moc tmavého. Oproti tomu, zeď nahoře (v druhém pokoji) je žlutá, takže tam je to trošičku strakaté. Už se docela těším, až si tam dám nějaký stůl, přemýšlela jsem, že tam nechci takový ten "z ikee" jak mám nahoře, ale hrozně by se mi líbil - obyčejné tři desky spojené hřebíkem k sobě a nejlepe každý kus dřeva jiný:d. Mám ja to divný vkus.:d.
(Myslím, že až můj táta, zjistí, že jsem vytiskla tolik barevných obrázku tak mě vynese v zubech.:d.)

Olomouc | Šantovka 3.7

4. července 2014 v 11:44 | DenysΔ |  Nákupy
Ahoj, mám dnes volno, takže mám i čas. Ve 3 hodiny odpoledne mě čeká doučování z angličtiny a co pak? Sama nevím. Je pátek, možná nějaké večerní posezení.?..
Je fájn vydělávat, pořád nakupuju, ne pořád ne, ale tento měsíc už tak po třetí, hrozné se mnou!.
Tak tedy včera jsem se svojí slečnou vedoucí vyrazila do Olomouce, do Šantovky! Je to hrozně velkej obchoďák a musím říct, že sem si ho oblíbila víc jak olympii nebo vaňkovku. Hlavně teda ty obchody. Třeba Gate (ten nenajdu v brně skoro nikde, jen mám pocit že ve Futuru) potom Sinsay (o tomhle obchodu jsem nikdy neslyšela, a je naprosto výbornej, doporučuji, levné ceny a moc pěkné věci!!:)) No a zbytek Newyourker, H&M, Reserved a další klasika, která je všude.
Tedy, prošli jsme spolu vše. A kupodivu jsem si koupila jen boty (300,-), které se mi strašně líbí, protože jsem chtěla obyčejné, bez podpadku. A fíha, oni je fakt existují:d. No a tričko s Newyourkeru za 350,- (asi bych tolik za tričko nikdy nedala, ale tohle se mi fakt líbí)..
¨¨

Itálie

3. července 2014 v 11:09 | DenysΔ |  About me/po bodech/
cáwo, nemám absolutně žádný fotky, ničeho ani něčeho.. byla jsem v práci, celé dny.
takže aspoň tak nějak, abych něco napsala:d, jsem koukala na weheartit. Bylo tam pár fotek, mé oblíbené Itálie, tak proč by né článek, zrovna o tomhle. Upřímě, byla jsem v Itálii, jednou a to za účelem moře, ale po čtyřech rocích dějin umění, mám chuť, procestovat převážně nitrozemí. Je až neuvěřitelné kolik má Itálie památek. Od Říma, po Miláno, a mezi tím 150tisíc měst:d.
Nevím jestli mám dobrý nápady, ale chtěla bych jednou sednout do žluťáka a jet přímo do Florencie, celé dny chodit mezi památkama s foťákem a prostě si jen tak na "blind" najít nějaké přespání. Tak třeba někdy, se mi to podaří:d.