Červen 2014

Slovensko 24.6.14 II.

29. června 2014 v 9:50 | DenysΔ |  Cestuju
Ahoj, omlouvám se, ale neměla jsem vůbec čas. Čtvrtek, pátek, sobota v práci. Dnes konečně volno, ale pro změnu, pondělí, úterý, středa opět práce.:d.Tak snad se zase brzo ozvu:)
No, ve středu jsem se vrátila ze Slovenska! O půl 3 ráno!!! Někteří jedinci, se rozhodli, že ještě ve středu půjdou do hospody a přišli až v 8 večer, a vlastně nám oznámili, že zítra jedou autobusem. Takže jsme od tama vyjeli až o půl deváte na večer, v tom největším chcanci, byla to naprosto šílená cesta! Už nikdy tak pozdě večer nikam nejedu!:d.
Myslela jsem si, že se mi od tama nebude chtít, ale opak byl pravdou. Byla jsem strašně ráda, když jsem večer ve středu sedla do toho auta a věděla, že jedu domů!:d.

Slovensko 24.6.14

24. června 2014 v 10:07 | DenysΔ |  Cestuju
Ahóój :3, tak jak jsem psala, "píšu ze slovenska :)" alá nějaký ten Vranov nad Ťoplou, bo tak něco.
Upřímně, milióny cigánu, a čekám kdy na nás dopadne bomba z Ukrajiny :d.
No né, myslím, že jsem v sedmém nebi. Jsme u známého, vlastně s lidma z práce.. Bydlí v nádherném domě! (fotky v cč) Je fakt nádherný!!!!! myslím, že tak dvě hodiny jsem byla v úžasu kde to vlastně jsme :d. Domácí kulečník, běžící pás a další kravinky na cvičení, prostě spousta věcí, co snad "normální lidé" :d doma nemají, teda já určitě ne!. Určitě se mi nebude zítra chtít domů.
Cesta byla jako docela šílená, jelo nás pět v malinkém autě. Už jsem měla celkem "klaustrofobii" a fakt jsem chtěla ven s toho auta :d, takže když sme dorazili tak to bylo to nejlepší!:d.

nákupy | 17.6

19. června 2014 v 11:24 | DenysΔ |  Nákupy
čáo, tak a pokračuju. (ehm patek, sobota, neděle- jsem v práci! takže asi nebudu na blogu, třeba, snad, možná a pondělí, útery, středu jedu na Slovensko, ano! Myslím, že wifi tam bude, takže fotky a tak celkově vše bude na denním pořádku!:3 Strašně se těším, že aspoň na 3 dny vypadnu!)

Mám tu pár fotek z útery, kdy jsem byla s vedouci z práce nakupovat. Docela hektické. Obešli jsme celou Vaňkovku, Svoboďák. Pak jsme šli na oběd, kde "slečna vedoucí" zjistila, že jde na nějakou procedůru. Takže šla tam já jsem šla za kamarádkou, která chtěla jít nakupovat, no obešla jsem sní znovu všechny obchody a pak dvě hodiny čekala na vedoucí..

k fotkám, vím že sem taková hrozně primitivní co se oblečení týká a to stejné těch barev, prostě šedá je pro mě tak nějak top. Ať si každej říká co chce.. podle fotek jdu od bíle po tmavě šedou:d.

Vyčerpání a nákupy 15.6

17. června 2014 v 20:48 | DenysΔ |  Nákupy
čáoo, tak jsem se k tomu konečně dostala:)
paneboože, neděle byl ten nejchaotyčtější den co jsem kdy zažila! Už nikdy víc, prosím.
Svatba se protáhla do půl paté!!!Ano, tak dlouho. Vzhledem k tomu, že nejsem žádnej noční pták, tak tenhle čas je pro mě kritický a to pořádně!!. Do postele jsem se dostala někdy v 5 hodin a to nemluvím o tom jakej tam po svatbě zůstal mrdník. No, kolem páte jsem usla a v 8 už jsem znovu stávala, protože jsem jela nakupovat. Magor. Totální vyčerpání. Po nákupech mě čekal oběd u babičky, poté kolotoče a pak jsem to zapíchla do postele. Kde jsem usla asi na 15 minut a táta mě donutil jít hrát bowling, protože mu chyběl jeden hráč. Bolest břicha, migréna na večer jako bonusový materiál. V pondělí práce! Pecka.
Pondělí pracovní.
K nákupu, ihjfbaofgboda hrozný slevy! Upadala jsem do euforie :d. Prošla jsem celou olympii a do teď mě bolí nohy. Kraťase z H&M za 150,- a šaty tak též, stopáďo. Tričko "rezerved" 170,-. Dnes jsem to s vedoucí z práce absolvovala znovu jen jsme nedali olympii ale Vaňkovku a svoboďák. (fotky z dneška dám co nejdříve:)) Takže jsem uťapkaná a jsem tak zralá leda na postel:d.

potřebovala bych minimálně 30 hodinové dny

14. června 2014 v 13:03 | DenysΔ |  Denysa
ahój,
dnes je den svatby v práci, mají to až někdy od 4 hodin, takže mám zatím válendo, ale vůbec se mi nechce, sice vím, že to bude moc fájn, ale doma je doma :3 Příjdu si momentálně jako v typické české rodince, když se kouknu kolem sebe. Brácha sedí v křesle u noťasu a mamka leží na pohovce s novinami přes obličej a spí. :d. (táta, je na chatě:d)

Mám na plánu tolik věcí, ale prostě to nestíhám. Dodělat trička, vyzdobit zdi v novém pokoji. Je to na dlouho, ale dnes to nestihnu, zítra jedu do Brna a pak k babičce na oběd (což určitě nestihnu na 12.00:d) protože v tom městě kde bydlí jsou hody. V pondělí jdu do práce. ehm, potřebovala bych aby den měl minimálně 30 hodin.
pokusím se více foťit(a nejlépe na foťák, můj mobil zas tak výkonné fotky nemá:d), přece jen se mi líbí víc články s fotkama, než bez nich:3. 1.míchaný nápoj v kavárně, džbán s citronem, ledem, limetkou a mátou v práci)

Selection of clothing • 04 inspiration

11. června 2014 v 10:27 | DenysΔ |  Fashion
Čáu, vedro pokračuje, vedro nekončíí.. ale snad každou chvílí by mělo, ne?.
Včéra. heh no tak jsem teda jela na bazen, ale nedojela jsem :d. Vzala sem kolo, což už v takovém vedru určitě neudělám!:d. amm, no počkala jsem na drahého a místo bazénů jsme zapadli do kavárny. Poprvé v životě jsem si nedala colu, nebo nějaké "sladké pítí", ale jen tři rajece!./nejspíš tím, že jsem vypila před tím energiťák a byla jsem přeslazená:d/. Kde sme seděli asi dvě hodiny, protože tam bylo fájn a venku fakt odporně:d. Po kavárně jsem se ještě vydala za kamarádkou na třešně. Ne jen, že mám doškrábané nohy a ruce, po lezení na strom, ze kterého jsem málem spadla, ale i bolí mě břicho ještě teď:d.

Dnes. Mám opět volno. máme v plánu s kamarády asi vyrazit na "libuši" (koupaliště poblíž mého města:)) takže doufám, že se nezatáhne nebo tak něco. Pač včera jsem koukala na zprávy a mají přijít bouřky, snad už ve dvě. Ovšem ani bych se nedivila, kdyby to k nám přišlo později, jako vždy.
k fotkám. díky-weheartit. některé kousky, co některé jsou naprosto úžasné!. Chci mít takovou postavu a nosit takové věci. Prosím.:d.


Select a photo 0.7 inspiration

10. června 2014 v 10:38 | DenysΔ |  Obrázky na téma
Čááu, ty bláho to je počasíčko:d. delux!
musím poděkovat, za komentáře. miléé, děkují Vám:3
konečně mám volno do pátku! Áno:d. Tenhle víkend byl šílenej, oslava, tuna lidí, vedro, takže si to asi dovedete představit. Příští víkend, je v práci svatba, takže musím do práce taky, ale už nemá být tak krásné počasí, takže mi to ani nevadí..

Dnes to vidím na pláuky, a vyvalím se ven a ani se nehnu!:d. Můj pan B. chce jít na bazén, ale nejsem si úplně jistá, jestli můžu s touhle vanou a 23456kily nahoře jít někam na "veřejné" koupaliště.:d. a mám pupíínek na stehně a to fakt nikam nechci :D:D.

pár fotek

6. června 2014 v 15:45 | DenysΔ |  Fotografie
Venku je naprosto, úžasné počasí!A o víkendu má být taky, a já jsem v práci, áno!
mám radost.:d. Dneska sem vyjela snad ten největší kopec na světě, myslím, že už to nikdy neudělám!. Ale tak co bych pro třešně neudělala, že. Obzvlášť pro ty první v tomto roce:d...
A teď jdu na lední jahody! Ohoo, ááno. Bože já budu přejahodovaná a přetřešňovana. :d.

No mám tu pár fotek, tedy moc jich není, zbytek v pc, mi příšel moc soukromí a nebo nepoužitelný, tak aspoň tak :). Jsou to fotky z mého kolování a pár fotek ze svadby:).


mám dlouhý týden.

5. června 2014 v 10:00 | DenysΔ |  Denysa
Ahoj, omlouvám se, ale mám dlouhý týden (tzn, jsem pět dní v týdnu v práci, když mám krátky tak jsem pouze dva dny)
takže jsem se k blogu nedostala, vždy odjíždím v 9 ráno a vracím se v 9 večer:3, takže se mi vážně už večer nechce nic dělat.. Jsem asi jen lína, ale asi mi dochází inspirace..
Abych řekla pravdu tak v práci, je pěkně pitomá atmosféra. Nebudu tu o tom nic psát, jen, že prostě ta atmosféra mě tam pěkně deptá. Poprvé za tři roky co tam chodím, se mi v úterý vůbec nechtělo..
Otočme stránku. V neděli jsem byla s mámou v obchodě, tak jsme zavítali do takka, kde teda moc nenakupuju, ale nenormálně se mi tam líbilo tričko, stálo teda tři stovky, což já za trička nikdy nedávám.nevermind. :3.

Dnes možná pojedu se slečnou vedoucí do Brna, chce si koupit šaty a mám v plánu kafo s kamarádkou, kterou díky (opět) práci vidím jednou za měsic, což mě štve!. Měla bych jet za babičkou, no myslím, že je toho dost co dnes dělat. Joo, a chtěla bych chodit zase na "hodiny" angličtiny. prostě jen lépe umět anglicky, domluvit se:))
1.strašně moc jahod v práci:d. 2.slíbených 10 bigshocku za sázku. 3.menší tabule na slučák. 4.krevetí salát(krevetí tyčinky, kukuřice a brokolice!). 5. lahodááá. 6.Leroušek:3. 7.Diář a čajování z práce. 8. nové tričko z takka. 9.;). 10.;).