Květen 2014

Maisie Williams

28. května 2014 v 12:20 | DenysΔ |  Obrazky oblíbených
cáwo, sleduje někdo game of thrones?.
noo, ono to je celkem jedno, každopádně, pro mě je ten seriál naprosto užasnej! Myslím, že nejlepší rozhodnutí co jsem cca před půl rokem udělala. Začala jsem se na to koukat:d..

Každopádně, koukala jsem na nějaké fotky Maisie Williams, která hraje Aryu Stark. Jako Aryu, hraje strašně dobře!. a Jako Maisie, je strašně zajímavá, tedy co se týče vzhledu, je taková jiná, ale svým způsobem je hrozně okouzlující :) a líbí se mi ten kroužek v nose!!!

pár bodů, za pár dní

26. května 2014 v 10:23 | DenysΔ |  Denysa
shit! další díl hry o trůn až přístí týden? Blbé svátky v emérice!. amm bolí mě nohy.
jóóó, děkuju za komentáře:3, miléé:)
celý víkend jsem byla v práci, v sobotu to bylo zvládatelné ovšem včera.. ach, och. Asi jsem měla krizi :d, absolutně to neutíkalo i přes to, že tam bylo plno! Celý den. Mám pocit, že tak v pět hodin, už jsem na tom byla fakt špatně. Nevěděla jsem co dřív a ty lidi prostě snědly co mohli :d a než odešli, tak u toho stolu stáli další lidé, takže si to asi dovedete představit. Až tak kolem šesté hodiny se to uklidnilo.. jsem ráda za pondělí :d.

Dnes jdu na kolo! Nechala jsem v práci aloe vera (bolí mě v krku), tak možná pojedu tam, ale nevím jestli se mi chce takovou dálku do hrozných kopců:d. Jóóó a s mojí vedoucí jsem se vsadila o 10 big shocků, heh vyhrála jsem, takže včera mi fakt dovezla 10 plechů!!!
Hrozně přeskakuju, ale už sem asi přišla co je z foťákem, buď je špatnej kontakt s baterkama, nebo je to špatný celý. Takže asi zajdu do té prodejny a zeptam se jaké baterky tam kupovat. Jinak vážně už nevím.
1.lahození na laviččce. 2.včerejší jahodování a hroznování. 3.výletnící do Brna. 4.haha, jím asi pět minut zdravě. 5,6. výlet na kole.)

pokoje II

22. května 2014 v 11:53 | DenysΔ |  Obrázky na téma
cáwo, mám volno a musím vyřešit foťák, a přihlášku na voš.
každopádně, jsem byla na blogu (strašně hrozně se omlouvám, nevím jméno, kdybych na něj narazila, změním tu odkaz:)) a líbil se mi článek s pokoji. Proto jsem dnes koukala na weheartit.
Jsou to obrázky nejen z pokojů ale i detaily.
Já osobně jsem za ty bíle pokoje, třeba s těmi kytkami. -_- Jsou strašně krásné, a ty mapy na některých obrázkách, světýlka. achjóó, chci taky takovej!!.


počasí, nákupy, vlasy

20. května 2014 v 14:57 | DenysΔ |  Nákupy
Jóóó jasně, strašně hubnu :d. Strašně všechno stíhám! shit
V neděli (no hrozné počasí) jsem byla se slečnou vedoucí z práce v Olympii, jen tak se prostě mrknout.. uch áách, naprosto užasné boty na platformě a nebo podpadku! Ovšem kam bych je asi tak nosila, takže jsem u nich jen stála a slintala. Každopádně jsem si koupila aspoň dvě trička ( první a druhá fotka:))
A pozor obarvená hlava, ovšem to není moc vidět, prostě "skvělá fotka" :)) Strašně se mi to líbí, kupodivu mi to pochválila i mamka, což mě docela překvapilo:)
mimochodem. to počasí dnes uplně, naprosto užasný!.. Už jsem byla na kole ve městě a přemýšlím, že odpoledne pojedu taky někam na kolo.

amm, asi už to myslím vážně!

17. května 2014 v 22:51 | DenysΔ |  Jidelníček
Kolik z nás "hubne". heh..
Docela tragédie, abych řekla pravdu, tak jsem měla období kdy jsem opravdu řekla stop a zhubla. Asi to začlo znovu dneškem a to můžu poděkovat tomuhle počasí a proseděnému dnešku doma! žraní a nic nedělání. Ne ne, zítřkem. Prostě hned, ale ve 22:43 toho asi moc nenadělám.
Docela mi "minule" pomohl blog, je to asi směšné, ale na konci dne napsat co jsem jedla a nejedla bylo celkem fájn. Každej den nějakej pohyb, proč né. Je mi jasné, že zítra bude opět propršený den, proto bych si měla najít nějakou tu "zábavu" doma. Něco vymyslím.
ammm, tahle myšlenka se mi líbí, myslím, že si můžu popřát hodně štěstí:d.
(((Mám obarvené vlásky! Kamarádka se činila. áno, moje oblíbená barva- červená. Docela ráda experimentuju s vlasy, takže prozměnu to není celá hlava, ale vypadá to.. amm nejde to popsat, fotka to jistí!. zájtra.)))

I´m stupid-_-

17. května 2014 v 12:23 | DenysΔ |  Denysa
No já jsem kretén!. Uchcávám tu s telefonu, ale abych si nastavila velikost fotek, to je už trošku jinej level mé inteligence. Si tu fotim i nohy od židlí, abych sem měla co dát a když se teda rozhodnu to dát do pc, tak zjistím, že velikost fotky je asi 4cm na 4cm. Proč né, že.

Vlastně se nic nového neděje, jak jsem psala mám volno. Trošku víc mě štve to počasí, protože sedím jen doma, když tam prší a to mě dovádí k depresi, že vlastně jen jím a "kynu"..

V práci, jsem začala dělat, vetší dřevěnou ceduli s obrázkem krtečka, ježka a králíka v autíčku. Pak se jim vyřeže obličej a děti budou mít skvělou fotku:D. It´s good idea, heh!. Už aby to bylo, krčila sem se u toho jak postiženec.Select a photo 0.6 inspiration

16. května 2014 v 13:43 | DenysΔ |  Obrázky na téma
Tak jsem se k tomu dostala.. Konečně mám chvíli čas. :3 ahoj,
*Táákže foťák se znenadání rozjel. Dala jsem tam nové baterky. Asi to nechápu. Je možné že je to baterkama? Prostě tam mají být jen jedny určité nebo jak to doprčic funguje?..
*Ovšem klasika, posral se mi centrál u auta (nechápu, kterej s prominutím kretén vymyslel auto na centrál, aniž by u dveří byla "díra" na klíč) takže se nemůžu dostat do auta. Rodiče mi odjely do Polska, takže sem docela bezradná. Snažila jsem se to rozdělat, ale né nejde mi to, takže nemůžu koupit ani tu novou blbou baterku.
*Tenhle víkend mám po 1234567 měsícich konečně volno, stejně tedy dnes do práce jedu abych dodělala "obrázkoceduly" (pak dám fotky:)) aby se to mohlo vyříznout. Ale prostě sobota, neděle jsem doma a rodiče v tahu. Great!
Jinak, aby tady nebyly pořád jen nudné články, tak aspoň nějaké obrázky z weheartit. Bože strašně se mi líbí ta fotka Kristen Stewart a na jedné fotce ty červené vlasy :3 achh echh, ochh.

telefon

13. května 2014 v 10:40 | DenysΔ |  Nákupy
Cáw.No tak tedy.
*Foťák je asi fakt rozbitej (jen tak pro info dostala jsem ho k vánocům) takže byl vlastně úplně novej a za 5 měsíců se po*ral. Takže jsem se k tomu ještě nedostala, ale musím s ním na reklamaci. Nebo zjistit co s ním je. Je možné, že je to baterkama? Které jsou do 10 minut vybité??..
*Strašně, hrozně moc jsem chtěla mobil s "ťúťátkama" ano (taková ta počítačová klávesnice, nevím jak se přesně jmenuje, možná vertikální. ammm I don´t know) Tak jsem včera šla a koupila si ho!. Těhle mobilů je celkem fůry, převážně nokie, samsungy. Ty nokie, uch áách.. No nakonec, ale zvítězil samsung.. Je teda použitý, ma strašně malou obrazovku, ale prostě jsem ho chtěla! Takže prostě konec, tečka botka! :D je můj... Přemýšlela jsem, že jsem si asi měla vzít podobný, ale s větším displejem, když tenhle je uch, ach, echh..Každopádně má použitelný foťák, takže bych očekávala zde víc článku!!! amm Jsem spokojená!.
*Dnes jedu s bráchou do Brna :) vybrat mu nějaký ten dárek, který mu slibuju od února.. Mě zase oškube o výplatu je mi to naprosto jasné :D...
omlouvám se za kvalitu fotky, ale jak jsem říkala foťák mi nefunguje, jiný nemáme. Bráchovo psp mi nejde připojit k pc a telefony rodičů nebo bratra si ze zásady nepůjčuji :)) takže musela stačit webka :3