Duben 2014

Několik důvodu mé nepřítomnosti.

29. dubna 2014 v 12:20 | DenysΔ |  Home
ahóóój, po stopadesati.tisíci letech.
z nějakého důvodu, prostě "nešlo" přidávat.
*Přirovnala bych k to (jako jeden z důvodu), prostě mi přestal fungovat foťák!. (jako nechápu to, dobry dobry, a teď z ničeho nic, když ho zapnu a zmáčknu "takový to tlačítko" na focení se foťák vypne. Whát?!! Štve mě to, nevím je to rozbité? nebo prostě jen špatně nastavené?.. nějaké ochotné rady?.
*Taky možná protože jsem pořád pryč. Mám práci (tam kde jsem měla před tím brigádu), která mě nadále baví, ale občas je to v celku vyčerpávající. A když nejsem v práci, tak jsem z kamarády.
*Teď jako doopravdy, vím že už jsem to psala, ale vedoucí mě přiměla chodit do posilovny. Před tím sem tomu moc nedávala, ale teď jakože "pry musím" :d. Nene, prostě jdu dobrovolně, ovšem baví mě tak leda běžící pás a orbitrek (píše se to tak?"):d.
*Asi mě začal bavit kulečník. Nikdy před tím jsem to nehrála až do nedávna. Jono, nejde mi to:d, ale docela mě to baví. Stejně tak jako stolní fotbálek, ale to víme dlouho:))
*Už mě teda nenapadá co nového. V počítači, jsem našla pár fotek, z doby kdy ještě foťák fotil. Pokusím se na ten blog tedy víc myslet :)). Nějakej ten vzhled, rubriky. Možná.. A hlavně něco udělat s tím foťákem! Shit.