Březen 2014

Selection of clothing • 04

27. března 2014 v 11:11 | DenysΔ |  Fashion
Je neuvěřitelný jak dokáže ublížit jedna sms.
ahoj, zrovna teď mám náladu naprosto pod čarou. Muže za to sms. Je to dlouhá historie a skrz to, kolik mi sem leze lidí, které znám nechci víc psát. Je to asi vnitřní boj.

Včera jsem byla za kamarádkama v Brně, seděli sme v čajovně. *mmm. Byla sem strašně ráda, že je vidím. Prokecali sme strašně moc hodin a pak jsem musela valit na autobus. Večer těma myšinama, amm ANO hrozně sem se bála :d.. Dneska musím něco vymyslet, ale vím, že doma určitě nebudu. Vlastně nejsem doma skoro vůbec. No, abych se vrátila k tomu Brnu. Klasicky nemám moc peněz a mají tam tolik krásnejch hader v těch obchodech! To je jak naschvál. Aspoň mě to přimělo k tomu se zvednout a udělat s těma hadrama něco v té skříni..

Mýdlo..

21. března 2014 v 10:58 | DenysΔ |  Fotografie
Ahooj,
omluvuju se opět, klasicky. Ale buď práce, kamarádi, nebo prostě nějaka jiná "aktivita".
Jinak tedy, byla jsem ve čtvrtek v Brně na "Světlo v mýdle" (jak jsem psala, výstava kovaných svítidel plus nějaké to pítí a pokec se spolužáky, či učiteli:)) No jako nemůžu si stěžovat, bylo to super, pořád jsem tam lítala s foťákem (jak idiot:D) byla sem strašně ráda, že jsem všechny viděla:3.

Tak tu je pár fotek svítidel (fotky, kde jsou kamarádi, sem dávat nebudu.. snad to chápete, že). mimochodem fotky nejsou moje, fotila je moje bývalá třídní učitelka:).

Rtěnka | dermacol

13. března 2014 v 12:14 | DenysΔ |  Doporučuji seriály/filmy/knížky/etc
Ahój,
tak jsem včera šla a tu rtěnku jsem si koupila!! Nehodlám psát žádné recenze nebo tak něco, pač to neumím a ani nevím jak na to. Každopádně jsem naklusala do DM, kde mají spoustu značek a obrovskej výběr, ale to asi každej ví.

Myslela jsem si že si koupím miss sporty, protože od téhle značky mam snad všechno co používám. Docela mě prakvapilo, že miss sporty mají jen buď rudé a nebo takové vyblité barvy rtěnek. Takže změna. Vyhrál dermacol. Původně jsem chtěla ještě světlejší něco mezi barvou "korektoru a růžové barvy", ale teda takhle je skvělá. Za sebe určitě doporučuju:)

Myslím si, že cena je tak nějak v "normě". 149,-

amm, nadpis?

12. března 2014 v 10:32 | DenysΔ |  Denysa
Achjóóó, vubec nwm co s tím vzhledem. Nějaké ty nápady mám, ale nemůžu prostě vybrat obrázky, které by se k sobě hodily. To mě tak štve!! Asi si najmu nějakého vzhledovače.:d

Asi se mi ten blog nelíbí, ty rubriky, asi to celé překopu, ale jaksi na to nemám čas a venku je tak pěkně že sedět u pc, leda tak večer!.. Zítra je mýdlo. (je to "akce", kterou pořádá škola, kde se v baru/hospodě, které se jmenuje mýdlo, sejdou bývalý a nynější absolventi školy kam jsem chodila, kecají, pijí a můžou se mrknout i na kované předměty děcek. nice one!) mám trošku dylema jestli jet, hrozně bych chtěla, ale pokud nepojede kamarádka nemám kde spát a to mě docela odrazuje.

V pátek bych měla jít do práce, ale táta má zamluvený bowling v Brně a bere to jako "rodinnou akci" takže musím jet. Amm, bude to určitě fajn, hlavně musím porazit svého mladšího bratra jinak mi to bude pořád připomínat!! :d. A to fakt nechci.

jen tak mimochodem. Asi chci rtěnku, sice se v tom vůbec nevyznám, nevím odstín nic, vím, jen že je taková světlejší. amm no vidím se v té drogérce, s nulovým výrazem naděje:d..

Mýslím, že mám strašně prudící mámu. Každej den něco. Chodím do práce, stejně tak jako ona. Jen mám prostě dlouhej a krátkej týden. Což znamená, že jsem v týdnu některé dny doma. Vyhovuje mi to tak. Chápu věci typu jako vyžehli, vysaj. Ale umý vanu, utři prach, vysaj, venku je prádlo na vyžehlení. Jako whát?. Sem jak robot. měla jsem na dnešek trošku jiné plány:d. Chci si zahrát simíky, ale prostě sem se k tomu ještě nedostala. fuck.

Včerejší slunečný den

10. března 2014 v 11:09 | DenysΔ |  Cestuju
cáw:3
Taky bylo včera u Vás tak krásně?. I v té mikině mi bylo teplo a to mám rýmu jak trám.
Ammm, mám teda rýmu jako fakt rýmu a kašlu jak kdybych denně stáhla 4 krabičky cigár, ale zůstat včera ležet v postely tak to by asi byla chyba. Bylo strašný teplo, takže sme se vydali na procházku:3. Myslela jsem, že půjdem kousek, ale nakonec sme šli čtyři hodiny.. Pak jsem jen padla a okamžitě usla, ale bylo to skvělí:3.

Dneska se to taky docela rýsuje, svítí sluníčko. Šúpa. Mám volno, takže půjdu nejspíš s karamádkou na kolečkové. Jestli teda můj krk neumře.

Ehmm, nezávidím všem školákum, sezení ve škole, když je tam tak pěkně. :d

hrozně ten čas letí

7. března 2014 v 12:14 | DenysΔ |  Denysa
Cáw,
tak po dlouhé době jsem se k tomu blogu dostala. Strašně ten čas utíká! hrozný.
Ehmm, no ne že by bylo nějak moc novinek z mého života:d, ale tak přece jen pár věcí mě napadá, takže to vemu tak nějak po bodech.
.amm, moje slečna vedoucí mě překecala, abych s ní chodila do posilovny:d, teda byla jsem tam zatím dvakrát. Strašně mě baví běžící pás a "orbitrek" (nevím jak se to přesně jmenuje, natož píše) jinak teda ten zbytek těch "přístroju" mě nijak moc neohromil.:d.
.Nepodala jsem si přihlášku na vysokou. No, upřímně, min. rok jsem si dávala přihlášku na vyšku pač jsem byla nehorázně zmatená a nevěděla jsem co bude dál, a také kvůli rodičům. Vlastně ani nevím jaký obor chci studovat!. Hrozné se mnou:d. Alééé, už jsem v celku rozhodnutá, že si podám přihlášku, dálkově na VOŠ, knihovnickou do Brna:))
.Mám práci. Jóó, tam kam jsem chodila na brigádu. Baví mě to, mám to tam ráda. No problem.:)
.pomalu se dostávám ke stěhování toho pokoje. Ano vím, slíbila jsem fotky, ale až to bude asi celé tak je sem přidám, pař je to takovy neúplný.

ehm, tenhle víkend mám volno, ale asi v sobotu půjdu pomoct do práce:)) a pak má kamarádka oslavu narozenin. Teda né, že by se mi tam nějak chtělo, jsem docela nachcípana, ale tak snad si vemu foťák. Vlastně jsem chtěla přidat pár fotek, ale né prostě sem vyfotila tričko (druhý obrázek, koupené v newyourkeru) a vybil se mi, samosebou:d.