Únor 2014

So sorry

27. února 2014 v 10:32 | DenysΔ |  Denysa
Chci větší tunel! Jo a už sem se rozhodla, zvětším si ho.
omluvuju se, že se neozývám, ale nestíhám to. Nejsem pořád doma, amm a když jsem tak posloucham jen "chodíš, se sem najíst a vyspat, Deniso!" Jop, ale spíš se tomu musím smát. Nebaví mě být doma a poslouchat co mám a nemám dělat. Asi mi neměl táta pořizovat auto, a to bych možná doma byla :d.

Teda událo se pár věci, ale ehm mám nějaky okno. Myslela sem si kolik sem nafotila fotek a chtěla je sem dát, ale ve foťáku žádné nejsou. Wháát?.. Amm koupila sem si nadkolenky, teda takové ty průhledné, prostě jak silónky, ale nevím jak je nosit:/. Jo jasne, sukně, ale prostě vypadám jak ocas. Nějaka rada?.

Select a photo | Kristen 02

17. února 2014 v 11:55 | DenysΔ |  Kristen Stewart
Cáááw,
tyjo tak jako fááákt jsem chtěla přidat ty fotky toho pokoje, ale prostě nejsem schopná tam jít a nafotit to :d. Prostě to nestíhám. Byla jsem v práci, a bylo toho až až. Tedy tenhle tyden bych měla jet za našima na chatu na hory, na bowling, nějaký vyřizování skrz občanku, pořád je toho nějak moc.

Jinak tedy, na weheartitu jsem oběvila další skvělé obrázky KS:), tak místo toho pokoje, aspoň něco.:d. Ale doopravdicky, je sem hodlám dát:).


Selection of clothing • 03

13. února 2014 v 11:52 | DenysΔ |  Fashion
Ahoj,
omlouvám se, ale neměla sem moc času.
Zařizuju ten pokoj, no tak nějak mám opět dilema jestli ho chci nebo nechci, klasika:3. Nevermind. každopádně v příštím článku opravdu přidám fotky jak je na tom ten "můj pokojíček" :d.

Co se týče Valentýnu, ehm pár otázek tu padlo. Soo, ne Valentýn neslavím, beru to den jako každý jiný, vždyť dárek si můžou lidé mezi sebou dát jaký koliv den. Amm, a i kdybych Valentýn slavila tak momentálně nemám s kým.

amm, k článku. Projížděla jsem weheartit, a teda tyhle obrázky mi padly do oka, nemluvím o tom prvním a té mikině. Mám sice podobnou, ale tahle je bombastická!

figure

7. února 2014 v 10:37 | DenysΔ |  Obrázky na téma
Ahoj,
nevím co mám přidat!!! a nebaví mě to, jó a štve mě to!. Chtěla jsem ty fotky "rozdělaného" pokoje, ale to jsem ještě nestihla nafotit, pač stále něco dělám nebo jsem v práci:). ne že by mi to vadilo, nuda doma by mě asi užrala, stačí že v neděli máme "rodinnou oslavu".

Mamka má v .asi. v pondělí narozeniny, vůbec nwm co jí mam koupit. Vůbec netuším, nějakou kytku.. Ammm, né nevím. Snad s bráškou něco vymyslíme.

K článku.těch obrázku moc není, pač jsem chtěla najít nějakou "postavu" která by nebyla ani tenka ani tlustá:d. Tak akorát.a nic moc jsem teda nenašla, asi neumím na weheartit vyhledávat:d

Pár dní dozadu

4. února 2014 v 10:44 | DenysΔ |  Denysa
Ahoj, tak jsem se konečně dostala k tomu, něco napsat.
za prvé. Hory byly skvělé! Poprvé a asi naposledy, jsem vytáhla lyže, teda popravdě ten sníh, nebyl nic moc, ale co bych chtěla, že. Co se týče mých narozenin. Tak mě všichni moc potěšili :)) Dostala jsem krásné dárky, naprosto jsem nečekala dvacet muffinu od mé kamarádky :3. Šicí stroj, peníze, kytka, čokoládky, diář:3. Děkují. Taky jsem to pořádně oslavila, s kamarády..:)

za druhé. Víkend byl pro mě pracovní, byla jsem strašně unavená, neměla jsem ve čtvrtek na "tahu" končit ve 4 hodiny ráno!! A bylo by mi líp, ale tak bylo to v pohodě:) Včera jsem s kamarádkou byla na bazéně. Musím prostě pořád vymýšlet nějaké hovadiny, jen abych neseděla doma.

Uvidíme co tenhle týden, chtěla bych dodělat ty parkety v tom "mém" pokoji, dodělat palety (vubec se mi nechcou tahat, je to hrozně těžký) a možná se tam už i nastěhovat:3. Nějaké to soukromí by mi asi nevadilo:). (potom sem hodím nějaké fotky, ale čekám až to bude nějak vypadat:d)