Leden 2014

hepy brzdej

29. ledna 2014 v 10:18 | DenysΔ |  Denysa
čáu,
dneska s tátou vyrážím na hory, tedy na chatu do Jeseníku. Je to jen z dneška na zítřek, takže si poprvé za tento rok zalyžuju a je to tedy asi naposled. No tak aspoň něco, že :d. Asi si vemu foťák, tak uvidíme jaké tam bude počasí:))


No, a tedy ke článku, dneska je pro mě den D, kdy nevím jestli mám být ráda, nebo né. Jóónóó, mám narozeniny, je mi dvacet let. Dvacet, to je hrozně moc, to asi nechci:d. Pamatuju si, když jsem byla malá a strašně moc jsem chtěla být dospělá, velká! A teď. Heh, se tomu teda musím smát, tolik problému, důležitých i nedůležitých věcí!. No, nestojím o to, ale asi se tomu nevyhnu.
Soo, hapy brzdéj D..

02 | my outfit

28. ledna 2014 v 13:12 | DenysΔ |  Moje outfity
Ahoj,
tyjo trošku mi to letí, už je zase úterý. No ehm o víkendu jsem byla v práci, takže jsem toho času pochopitelně moc neměla.. A včera jsem lítala s občankou, která mi propadla:d. no ovšem jsem netušila, že když je propadlá tak si musím vzít pás nebo rodný list, no tak dvakrát jsem tam byla. Nevermind.

K článku, trošku jsem tápala, co bych přidala a protože jsem včera měla čas, když jsem čekala na babičku, tak jsem blikla, to co jsem měla na sobě. Pro mě klasicky rifle a tričko:3.

Mám se fájn, mám se skvěle

24. ledna 2014 v 19:45 | DenysΔ |  Denysa
čáu prdíci,
tak teda, pff. Jsem nehorázně, hrozně unavená, ale asi z alkoholu:d!. Středa, čtvrtek jsem byla v práci (áno, mám práci:)), no ve středu večer jsme popíjeli a ve čtvrtek večer jsme byly opět na bowlingu, kde jsem samosebou taky popíjela:d a pivo, který nepiju, bylo to moje "podruhé" kdy jsem pila pivo a hned pět malých. heh. moc fájn, týden. Jóó a medovej Jack Daniel´s,to je teprve pošušňáníčko:d.

Dnešní den je/byl pro mě pracovní, pač zítra mi dojedou rodiče z hor, takže jsem to tady musela tak trochu dát do pucu, plus to pitomý drhnutí parket, ještě kousek a bude to celé hotové:)) jak to bude hotové tak nafotím, nějaké fotky:))

Jeans

21. ledna 2014 v 11:09 | DenysΔ |  Fashion
Cáw,
ojé, včerejší bowling byl skvělej, docela mě štvalo, že sem v první hře byla druhá:d, ale je to jen hra. Asi když jsem tam s tátou (on hraje v nějaké lize, či v čem) takže když tam jdu s ním, tak se musím hrozně soustředit a dostávám milion rad, jak hrát líp. (jo, ale funguje to) Tentokrát to bylo o zábavě, a bylo to vážně skvělé.

Dnes, musím asi vyčistit s tetou parkety v pokoji, který je teda pro mě, ale zatím jsem udělala jen to, že jsem tam dotáhla palety a vymalovala stěny. No strašně se mi chce:d.

Co se týče obrázku, každý je na něco "praštěný" a v mém případě jsou to kalhoty, rifle. Opět mám v hlavě zafixované, že chci nové rifle, i když jich mám milión :d. Proto jsem se inspirovala na weheartit a některé obrázky jsou opravdu výborné!.

Dobrý, ale náročný víkend

20. ledna 2014 v 11:44 | DenysΔ |  Denysa
Cáw,
už jsem tu dlouho neměla nějaký ten diář. I když jsem chtěla přidat fotky, tak jsem to prostě nestihla. Protože přes tenhle víkend moje játra a plíce dostaly těžce zabrat. Jak celý půl rok nepiju, tak tento víkend byl dlouhý. V pátek jsem byla s mojí kamarádkou na akci, nejdřív jsme šli do restaurace na víno a potom do jednoho místního klubu, kde jsme to pěkně rozjeli, takže spát jsem šla až po čtvrté hodině. Přišla jsem domů a moje rodinka zrovna odjížděla do Itálie:d.

Myslela jsem si, že na brigádu asi nepůjdu, pač bych tam byla nepotřebná, ale opak je pravdou. Takže po náročném pátku a po spaní asi 5 hodin, jsem jela na brigádu. A dobrý jako!:d. Tam jsem byla celý den a snad i večer, pač jsem šla spát zase o půl 4 ráno, pač jsme ještě seděli a opět popíjeli.:d. Takže jsem byla včera ráda, když jsem večer dojela domů a práskla sebou do postele:d.

Dnes, asi nic dělat nechci a asi ani nebudu:d((no možná, uklidit ty hadry v pokoji)), krom toho, že jdu, k večeru na bowling. A opravdu se těším, pač "bowlení" mě baví, navíc lidé kteří tam jdou, mám moc ráda:).

Procházka

17. ledna 2014 v 9:56 | DenysΔ |  Fotografie
Před pár dny jsem byla se psem na procházce (tedy chodím s ním každý den) ale ten den bylo fakt krásně. Takovej podzim v lednu. Sluníčko, docela teplo - na mikinu. Letos je to vážně zvláštní zima, jsem zvědavá jestli napadne ještě nějaká sníh, tedy ne že bych chtěla, takhle mi to vyhovuje.

V sobotu mi odjíždí rodiče do Itálie na hory, takže áno, mám volný dům. Yes, asi se tu ale večer budu bát. heh. Soo, dneska tedy musím tátovi pomoct uklidit celé auto, jet nakoupit a večer se kamarádky chystají někam na víno, tak asi s níma, ale ne že by se mi momentálně chtělo. Tak uvidíme.
mimochodem. to focení mi moc nejde:d. ty fotky bych si představovala trošku jinak.

05 • Tetování

16. ledna 2014 v 9:44 | DenysΔ |  About me/po bodech/
Už několikrát jsem v komentářích četla dotazy, jestli mám tetování. Soo, ano, mám tetování:).
není to tak dlouho kdy jsem si ho nechala udělat. Moc se mi líbí, takové malinké tetování po celém těle. (když dám příklad tak třeba Miley Cyrus, jak má ona tetování, tak přesně to mám na myslí.) Já osobně jsem pro tetování, líbí se mi to. tedy pokud si tam člověk nedá sadu motýlků, to je známka nevkusu dle mého.

Abych řekla pravdu, tak kdybych měla nad tetováním přemýšlet tak si tam dám asi svůj vlastní výtvor místo peříčka, ale protože to bylo "Hurá akce", neměla jsem na výběr, byla jsem prostě rozhodnutá, že do toho půjdu!. Byla jsem s kamarádkami v Brně a prostě z minuty na minutu jsme se rozhodli, že dvě půjdeme na tetování a jedna půjde k holičce, tak jsme prostě šli. Vybrala jsem si pírko, je to prostě znak lehkosti, volnosti a já jsem s ním opravdu spokojená.

Chystám se na další! S kamarádkou jsem se bavila o jedné charitativní akci ZKRUHU , kdy tetování je kruh - kruh rodiny, přátel a tak celkově kruh je symbol, který pro mě "drží v jedno". Základem je tedy již zmíněný kruh a je na Vás, co si do něj dáte vytetovat, záleží prostě jen na vaší fantazii. Navíc peníze z téhle akce jdou na něco "dobrého":) tak uvidíme.

Oblékání podle Kristen Stewart • 03

15. ledna 2014 v 11:13 | DenysΔ |  Kristen Stewart
cáw,
tak jsem se rozhodla, že už tu dlouho nebylo něco s Kristen:3 a obzvlášť moje oblíbené obrázky alá fashion KS. Nevím jak vy, ale mě osobně se strašně líbí, oblečení které Kristen nosí. Ale to oblečení, co nosí ona sama, ne to do kterého jí její stylisté oblečou:d. /rifle, tričko, mikina/.

Jinak, tedy "jen tak mimo téma". Dneska mám asi uklízecí den, což mě vůbec netěší, ale moje "puntíčkářství" se projevuje a ten bordel, mě fakt rozčiluje. Ke všemu jsem se rozhodla, že chci svůj vlastní pokoj, takže musím s tetou vyčistit parkety, opravit palety, aby tam nebylo moc třísek a vyčistit koberec!! Takže už vím, co budu pár dnů dělat:d.

Select a photo 0.5

14. ledna 2014 v 11:20 | DenysΔ |  Obrázky na téma
Ahoj, trošku nemám čas, proto jen tak narychlo. Pár obrázku z weheartit, které se mi líbí:3. Zítra to napravím, a pokusím se přidat nějaké fotky, které jsem za posledních pár dnů nafotila;))

Selection of photos • Dianna Agron II

12. ledna 2014 v 11:03 | DenysΔ |  Obrazky oblíbených
Tak zrovna dneska, trochu tápu nad tím co bych přidala. Nápady by asi byly, ale nechce se mi tu šaškovat s foťákem. Tudíž - dlouho tu nebyly nějaké obrázky z někým "známým". Původně jsem chtěla přidat fotky Kristen Stewart, ale na weheartitu se mi nepoštěstilo, najít nějaké pěkné obrázky, které jsem ještě neviděla. Tak proto jsem zvolila obrázky Dianny Agron (Jsem číslo 4.)

Taky je u vás taková "zima" alá svíti sluníčko a je modrá obloha?:d