Prosinec 2013

tak si užijte Silvestra!

31. prosince 2013 v 11:13 | DenysΔ |  Home
Cááw,
tak teda.asi klasicky silvestrovský článek. Všem Vám přeju krásného Silvestra, no a tak nějak skvělé zážitky v novém roce 2014 a ták.. víte co. tohle vyjadřování mi moc nejde.

Asi máte pravdu:d, teď koukám tak nějak na stránku, s tím "nijakým,bílým vzhledem" to nevypadá zas tak blbě, ale asi by to chtělo aspoň nějakej barevnej pruh. No stejně i tak, prostě nemám momentálně čas.

zrovna teď tu nic není..

30. prosince 2013 v 10:01 | DenysΔ |  Home
Cááw
Možná jste si všimli, ale zrovna teď se tu nenachází žádný desing. Asi mi došly nápady. Ať projíždím weheartit jak chci, tak tam prostě nejsou obrázky "které by mě položily". Když už mě něco inspirovalo, tak jsem opět nemohla najít obrázek, tentokrát to ale bylo v tom, že obrázky na weheartit jsou dlouhé maximálně 500 (něčeho??:d) a já prostě potřebuju delší a to zase nevím kde hledat. Hee, no a menu.. to se mi taky nelíbí. no výborné Denyso!musím s tím něco udělat.

Ale dneska to opravdu nestihnu. Možná večer, když se mi bude chtít, ale nebude:d. A pak už je zase silvestr, to to letí. Tak snad ve středu nebo ve čtvrtek, to budu doma a nic nedělat. Což mě nebaví, takže se na to asi vrhnu. Doufám, že mě do té doby něco osvítí:d.

Co máte v plánu vůbec ne silvestra?. Já budu teda letos "na brigádě".myslím, že si vymyslím nějaké heslo, třeba sýr, pač oslovení práce a brigáda, se mi prostě nelíbí!:d. Jo, zní to fakt blbě, ale já se těším:))) Dle mého to bude fájn:3. těším se, těším se ....

Pár fotek z nového foťáku*

28. prosince 2013 v 10:22 | DenysΔ |  Fotografie
Ahoj,
tak rychle rychle:d, za chvíli mířím opět na brigádu, ale nedalo mi to. Musela jsem poprvé přetáhnout fotky z nového foťáku do pc a pochlubit se, aspoň nějakejma. Jsem s foťákem fakt spokojená, i když s ním ještě neumím jak bych chtěla. Je skvělej!

V pondělí, kdy budu mít snad moc času:d a budu doma hodlám trošku překopat menu a vzhled. Pač tenhle už mě nebaví. Taky to máte tak, že když se vám nelíbí vzhled, nechcou se Vám přidávat ani články?. Ne, já to tak teda mám:d. asi jsem divná

Jinak tedy na fotkách, je můj milovaný, moje famílie, při cestě k babiččce, nové hodinky od tety (jsou skvělý:d) a nová košile, kterou jsem si koupila včera v kik. Ne vlastně jsem tam ani do toho obchoda nechtěla jít, ale babička potřebovala bundu. Sakra mohla jsem ušetřit 280,-:d.
p.s. kde krom weheartit vyhledáváte obrázky???:) thnx.

Select a photo 0.4

26. prosince 2013 v 9:22 | DenysΔ |  Obrázky na téma
Ahój
Za chvíli jdu do práce/brigádu. Oho, ano jsem nadšená, ale na druhou stranu si říkám co bych jako dělala doma.? Takže jsem asi ráda:d. Schválně by mě zajímalo, kolik tak bude dnes lídí..

No vzhledem k tmu, že za necelou hodinu musím vyrazit, tak jsem nahrála jen nějaké obrázky z weheartit, které mám delší dobu už stažené:3. Podle všeho budu asi teťka čtyři dny v kuse v práci/brigádě.do neděle. A pochybuju o tom, že se mi večer v 11 hodin bude chtít něco přidávat:d, no uvidíme.


Vánoce 2013

25. prosince 2013 v 9:24 | DenysΔ |  Denysa
Ahoj:3
tak jak ste si užili včerejší den?. Taky tak nudně jako já. Jediné co mě těšilo, když mě brácha o půl paté lanařil ať už jdeme na večeři. Není sice nejmladší, ale pod stromeček se stejně pořád těší.když v rodině není žádné menší dítě, tak mi ty vánoce příjdou takové nijaké..

Teda a jak ste spokojení s ježíškem.? Abych řekla pravdu tak já naprosto!. "Neočekávaně", jsem dostala svůj vysněný foťák:))) a spousta dalšího - oblečení, povlečení,kosmetiku, voňavky, peníze a pod, asi jsem byla hodná:d. Celkově bych řekla, že se ježíšek letos pleskl přes kapsu. Brácha dostal psp (bo jak se to jmenuje:d), naši si pokoupili toustovač, gril, "soda strem". Já s bráchou jsem koupila mámě žehlící prkno. Takže si myslím, že asi teda dobry:d.

Veselé Vánoce :3

24. prosince 2013 v 10:47 | DenysΔ |  Home
Cáw,
tak nebudu dlouho chodit okolo horké kaše, je to asi nadmíru jasné. Chtěla bych Vám všem popřát krásné Vánoce strávené s rodinou a blízkými, samosebou bohatého ježíška:p.

Můj den je dneska poněkut asi nudný:d. Jako asi každý rok - 24.prosince. Ráno vstanu, nazdobím stromek společně s bráchou, jistě se spolu i pohádáme:d. Pak jedu automaticky pro tetu na vlakové nádraží. Zavezu asi dárek kamarádce. A pak mám válendo než půjdeme na večeři. Takže taková menší nuda na ten dnešek:d. Ale tak to má asi bejt:) Takže poklidný, dnešní den:)))

Předvánoční dárky

23. prosince 2013 v 13:17 | DenysΔ |  Denysa
Zdrawím,
tak jsem to stihla až dnes. taky jakejsi chaóós den!.
Čtyři dny po sobě v práci/na brigádě. No jako v tu neděli se mi vážně už nechtělo ani stát na nohách. Naivně jsem si myslela, že třeba skončím ve dvě, ale opravdu to bylo naivní, nakonec sem končila někdy kolem sedmé. Takže se mi večer už fakt nic nechtělo:d.

O víkendu jsem rozdala dárky Hanče a mojí "vedoucí" v práci. Konečně můžu říct, co jsem jim udělala. Většinou to bylo diy. Koupila jsem každé svířku z F&F, koupila jsem látku a moje teta mi pomohla ušít takové "kabelečky" (třeba na kosmetiku) a jako poslední jsem po dlouhém hledání našla takové plastové kelímky s vrškem a do toho jsem nacpala kokyna (vše na fotkách:)) Také jsem i já dostala první "předvánoční" dárky od "slečny venoucí" - Když jsme spolu chodili po ikei, básnila jsem o blocích, které jsem tam viděla!.(viz. foto) A joo, dostala jsem ho na vánoce plus lesk na rty (který nepužívám:d), gumičky do vlasů a tužku na oči:3.
dárek pro karamádky.

zimní fotografie

19. prosince 2013 v 20:14 | DenysΔ |  Art/umění
..... Děkuji všem za komentáře. strašně moc mě potěšily:3
Jinak jsem tento týden "asi" bych řekla trošku výtížená:d, takže nevím ani jak to bude o víkendu, nemluvě o pondělí, které je jakési taky plné. Dneska jsem byla na brigádě/v práci.říkejme tomu jak chceme:d. Zítra taky a o víkendu taktéž. Takže pokud nepřidám článek, budu se to snažit vynahradit v pondělí (*maybe yes) a nebo prostě v útery:3.

No tak vím, že toho sněhu moc nenapadlo:d, tam kde bydlím já, heh tady není vubec nic!. Jsou to takové "vánoce na blátě".což mě teda zrovna dvakrát netěší. Takže jsem se snažila aspoň najít nějaké obrázky kde toho sněhu trošku je. Ráda chodím na creativelife.cz, kde je inspirace plno (stránku opravdu doporučuju projet). No, řekněte sami, ty fotky jsou opravdu fantastické!!

Tipy na vánoční pohádky

18. prosince 2013 v 8:45 | DenysΔ |  Doporučuji seriály/filmy/knížky/etc
Cáw,
tak sem to včera nějak nestihla něco přidat, byla jsem se svojí "vedoucí" s práce v Brně. Čtyři roky jsem tam chodila na školu a musím říct, že mi Brno opravdu chybí, ale ten nakupovací vánoční syndrom lídí, tak to mi včera vážně stačilo. Všichni blázní, ale asi to chápu. Vlastně je už jenom pár dní do Vánoc:)

No, ale téma článku je poněkud jiné. Včera jsem projížděla televizní seznam, a vypíchla jsem z něj, pro mě ty oblíbené filmy, na které se těším o svátcích, ať už jsou vánoční a nebo ne. Teda asi největší top je pro mě Grinch, na to bych mohla koukat pořád. Samosebou je toho dost, co mě v celku potěšilo, ale asi bych u té televize musela sedět pořád a to mě teda moc nebaví:d.
V celém článku

Víkendové bourání do aut.

16. prosince 2013 v 15:06 | DenysΔ |  Denysa
cáw,
tak teda abych řekla pravdu tak takhle vycucle jsem se dlouho, ale dlouho necítila. Ne že by se o víkendu dělo něco zajímavého. Byla jsem na brigadě/v praci, ale počasí je hold nepěkné, takže sem se nepředřela. V sobotu jsem se vůbec nevyspala, pač se mi stala taková špatná "nehodka" (měla jsem půjčené auto od babičky, ale tam jsou trošku jiné brzdy, prostě se ten pedál musí zmáčknout pořádně, no a když jsem vyjížděla od kamoščinýho domu, tak jsem to samosebou naprala do nějakého auta co tam stálo a ano, jak jsem se lekla, tak jsem ujela. Ovšem mi to nedalo, takže jsem se tam vrátila. Nikde nikdo, sice byla tma, ale vypadá to, že na cizím autě nic není a na babiččiným taky. Noo takže děláme, že se nic nestalo, ale už jsou to dva dny, takže doufám, že se zapoměla:d) no takže jsem se pořád budila a v neděli jsem toho taky moc nenaspala.

Naivně jsem si myslela, že aspoň dnes to bude v pohůdce, ale zastavila jsem se až teď. Teda ne že bych si nějak stěžovala, baví mě to se nenudit:d, ale sem ráda že sedím:) Ráno jsem byla u zubaře, no tak hodinu jsem si poseděla v čekárně a hodinu v ordinaci. Great. Odpadl mi kousek zubu od blomby takže mi ho prostě vyrval:d... "přijťte si 30. ledna, dáme vám tam "korunku" či čo, buď můžete tu za 3600,- a nebo za 1800,-" No výborně, moje brigádnická vyplata opravdu není milion! Aspoň už vím, na co si "vydělávám":d.
taky je u vás tak vyblité počasí?