Listopad 2013

Inspirace | Vánoční dárky pro rodinu

29. listopadu 2013 v 9:54 | DenysΔ |  Typy DIY
(há! tohle ráno se mi líbí, ráno jsem musela pro nějakého kámoše táty a na to jsem musela ještě jet s babičkou někam do dědiny za nějakou paní!:3. I like it!:3)
Zdrawím, tak že by blog "fungoval".
tak tedy, přemýšlela jsem co přidat. No vzhledem k tomu, že jsou za chvíli Vánoce, tak vám chci předat nějakou tu inspiraci.. Nafotila jsem pár dárku, které mám pro své příbuzné.. Většinou kupuju dárky rodičům, babičkám, dědovi, a dvoum tetám, které snámi slaví Vánoce. Plus tedy bráška a (vzhledem k tomu) že si docela dost rozumím s tetou (od mé sestřenky mámou) tak i jí dávám dárek:3

Já teda většinou tápu, v tom co mám komu koupit, tím pádem jsou to většinou takové krávoviny:d. (plus tedy, od min. roku kupuju dárky i s bráškou:)) Největší oříšek je pro mě táta a děda.. Pro mámu mě toho vždycky napadá, ale táta opravdu nevím..( Vím, že ty dárky jsou většinou jen takové maličkosti. Ale asi neumím vymyslet něco většiho a lepšího:d.)

(( *. Včera jsem dělala adventní věnec. Ne že bych se chtěla chválit, ale myslím, že se mi docela povedl:d. Dělávám ho každý rok. (příjde mi, že ve městě nebo na trhách je to hrozně předražené:d a výroba je vlastně naprosto primitivní)


Shrnutí týdne

26. listopadu 2013 v 9:18 | DenysΔ |  Denysa
Mám fotky (:d, ale nejsou to ty co sem chtěla včera) no fuk, Ahoj!.:)
1.Ale né,že by se to rozjelo?Jsem jediná, nebo i Vám blbnul blog.Nezveřejňování článku, komentáře?
2.Prosím, prosím, poradíte mi nějaký program (v češtině):d na úpravu fotek.(bohatě stačí, abych mohla přidávat nějaké barevné efekty do fotek -jednoduše)!!
Tak mám v plánu udělat pár článku (ano, jak jinak o Vánocích), ale tak nějak potřebuju apoň pár těch zmiňovaných fotek. No, mám tu aspoń nějaké. Jsou to fotky, tak nějak z průběhu minulého týdna.

Třéba, byla jsem nakupovat(ááá). Docela jsem se třefila do slev, takže jsem si pořídila dvoje kalhoty (jedny za 79 a druhé za 300,-:)), obyčejné červené tričko a kabelku, která se mi strašně líbí.:33. No ne že bych utratila všechny peníze, co jsem měla:d, ale dost mi jich teda nezbylo!. Já jsem fakt hrozná:d. Navíc jak jsem dojela odpoledne z Brna domů, za hodinu jsem tam jela zase se svojí "vedoucí" s práce. :d. Našla jsem v "Newyourkru" užasný kabát za 1000,-. ach, tak hrozně se mi líbí, lituju, že jsem si ho nekoupila, ale zase na druhou stranu, bych neměla pak u sebe žádné peníze:d. No je to padesát na padesát. ((za ty peníze a tu krásu kabátu, to za koupi stálo:d))
Ehm, včera večer jsem sledovala film - Univerzita pro příšerky. Ten animák je prostě bez chyby!. Asi se na to kouknu znovu, je to výborné. Chci plyšáka "Salivena a Majka Wazowskýho":d. Teda osobně jsem ten film nemohla najít na uložtu. Tak jsem to hledala na Sledujufilmy, pak na kinotipu, ale byl tam neskutečně, protivně posunutý hlas (no na to se nedá koukat.d). Až teď jsem narazila na video, které jede skvěle!:) Tak pokud jste to neviděli - tak tady :)) (jsou tam asi tři videá, to poslední mi jelo dobře:))

Select a photo | Kristen 01

25. listopadu 2013 v 9:15 | DenysΔ |  Kristen Stewart
Zdravím,
tak jsem konečně tu. a kupodivu mě napadá pár témat napřidání. Ovšem většinou je to s fotkama a já jsem ve fázi, kdy se mi nechce vstávat:d. Je to možné opravdu je 25.11.. To je vážně šílené..

Stužkovák byl skvělej. Bylo fajn vidět karamády ze střední!:3. Ovšem ten bar mi přišel decánko dražší, za dvojku vína jsem dala padesát korun. Normální cena za dvojku vína je nanejvíš třicet:)), no, ale zase na druhou stranu bylo to v centru Brna, takže si nemůžu stěžovat:d, mohlo to být horší.

V práci/brigádě jsem byla přes víkend. Ovšem jde vidět, že počasí je už takové vyblité, moc lidí tam nebylo. Mám trošku obavu, že sepomalu blíží to, že nebudu chodit ani přes ty víkendy, to se mi moc nelíbí:/. Pač to je teoreticky jediný příjem penízek.

Včera jsem měla tak půl hoďky čas, takže jsem se koukala na weheartit. Na fotky Kristen, pár vybraných je tu :3.

nesmyslný nadpis, který prostě nevím

20. listopadu 2013 v 9:39 | DenysΔ |  Denysa
zdravím.
omlouvám se, ale moc aktivní asi nebudu. Jsem v Moravské třebové u drahého:3. No ve čtvrtek jedu do Brna, kde mají stužkovák čtvrťáci a v pátek musím domů. Pač jdu zase do prace/brigády. Ale jako těším se:)) Včera v Brně, sem si naivně myslela, že mi bus do mt, jede jen přes Svitavy, ale narazila jsem na přímák. I am king! Thnx you:33

Včera jsme ještě byly ve Vysokém mýtě (příjdu si, že za jeden den projedu tisíc měst:d)), kde jsem se v jednom elektru koukala po fo'ťáku (hrozně bych chtěla na Vánoce nový). Moje předpokládaná představa je nikon, ale při pohledu na cenu se mi trošku protočí panenky. Včera jsme objevili docela dobrej foťák a nikon (jooop:d) a za docela přijatelnou cenu. Tak doufám, že snad něco takového najdu pod tím stromkem!!:d

Skiing | Mountains | I love it

18. listopadu 2013 v 14:00 | DenysΔ |  Obrázky na téma
Ahoj,
tak teda abych řekla pravdu, když někam spěchám, tak mě napadá tolik věcí co přidat, ale jak mile mám čas, tak mě vůbec nenapadá co bych přidala. /Nic mě nenapadá!. V práci zdá se, v pohodě. Snad se ani nic tak zajmavého neděje.

Když jsem teda tápala v tom co přidat. Tak jsem si projížděla obrázky s lyžema a s horama!:3 ach, jak já se těším!. Miluju lyžování. Mohla bych stát na lyžích pořád. A ty obrázky jsou užasný. Opravdu se těším, doufám, že se letos dostanu na hory. (Máme chatu v Jeseníkách, takže doufám, že ano!!) To je snad jediný, co mám na zimě ráda!

winter inspiration

16. listopadu 2013 v 9:14 | DenysΔ |  Fashion
Ahoj,ahoj, ahoj:33
za chvíli valím pryč, takže jen tak na rychlo tu mám článek s pár obrázky no "zimního":d oblečení!:)). Především bych řekla, že to jsou svetry a šály. Já osobně preferuju svetry, na šátky nebo šáli moc nejsem no, ale taky mě pořád bolí v krku a děsím se co to je za "nemoc":d.

No dneska (za chvíli) jedu do práce/brigády. A přijedu až někdy večer (great):d. Ale aspoň nebudu doma. Včera mě chytla taková vyborná nalada. haha. bych se za ní liskla, byla jsem otrávená, z těch stereotypních večerů, že mě to vyloženě s*alo. Takže jsem šla (ano večer 8-9) péct muffiny a pak jsem asi půl hodiny jela na rotopedu:d. a koukala na výměnu manželek. (výbornej večer)))

Nakoupeno!:3

15. listopadu 2013 v 8:54 | DenysΔ |  Nákupy
Ahoj,
vím už druhej nudnej článek:d, o tom co zase dělám. Ale prostě. Včera když jsem si to koupila, tak sem s toho byla hrozně nadšená!:d. Lítala sem všude po městě a hledala věci, které jsem po sléze vůbec nenašla!. Takže vlastně jediné co sem měla udělat. Je- jít do Tesca, tam to měli vše!heh*

Hledala sem takové plastové kelímky s výčkem, abych mohla udělat dárek kamarádkám (až to budu mít hotové, tak vám to vyfotím:d a napíšu o tom)) no, a další bylo piti - Arizona, které jsem taky po delším hledání našla:d. Abych řekla pravdu, tak to chutná jak obyčejné nestea:d. Ale ta flaška je užasná:d (já vím, jsem debil:d, ale já si kupuju pití podle vzhledu flašek:d, ať to stojí kolik chce.), tedy už jen kvůli té flašce sem si to musela koupit:d.

Nabitý týden

14. listopadu 2013 v 8:33 | DenysΔ |  Nákupy
Cáwo:3
Tak tedy tenhle týden je takovej nabitej!:)) A že sem ráda. Jakože doopravdicky:d. Bych se nudila, kdybych nevěděla co dělat. Sice mám takové decentní dilema /ale o tom napíšu potom:d/.
V pondělí jsem teda "odpočívala" po tom náročném víkendu. Za to v úterý jsem znovu valila do "prace/brigády." A strašně mě potěšila moje "slečna" vedoucí, se kterou jsem ještě o půl sedmé vyrazila do Brna do Ikei!:3. Mám fakt ráda ikeu, byla jsem tam podruhé v životě a sem s toho vždycky uplně puf. Paráádní:33. Koupila jsem si vybornou plyšovou pandů!!:)) kterou jsem chtěla hrozně dlouho, tyhle zviřata jsou strašně krásné:3. Taky jsem si pořídila dvě krásné voňavé svíčky (tedy na Vánoce babičkám) a brusinky. Mám brusinky hrozně ráda, už se těším až si dám*heh. A ve středu jsem opět byla s mojí vedoucí a kamarádkou v Prostějově na nákupech. Koupila sem si takové bílé obyčejné tričko (bohužel nemám fotku:d) A teď, no za chvíli jedu do města, pač potřebuju koupit nějaké věci na dárky, abych je mohla pomalu začít dělat:33

Malé tetování

11. listopadu 2013 v 12:30 | DenysΔ |  Obrázky na téma
Ahoj:3
No tak tedy, jsem unavená jak nikdy. Celý víkend plus pátek jsem byla na brigádě/práci. Jako každý víkend. Ale tentokrát tam byla akce .Svatomartinská husa. a do toho jeden den "Geocatching" (nevím jak se to píše:d), takže chaos nad chaos, do toho nemilá slečna, kterou po tomhle víkendu nemůžu vystát.. Vo tom potom.

Ke článku. Trošku tápu v tom co přidávat.:d. Takže než přidat pár obrázku tetování mě nic jiného nenapadlo:d. Vzhledem k tomu, že já jedno malé mám a chtěla bych další, ráda si tyhle obrázky prohlížím. Přemýšlela jsem nad tím co by se mi líbilo:3. Nakonec jsem došla k závěru, že bych chtěla další malé a pořád na levou ruku. Na druhou stranu zápěstí (vedle pírka) asi na venkovní stranu palce a líbí se mi to (jak to říct:d) v tom ohybu, když ohýbáte ruku:d. Už sem přišla na to i co bych chtěla, ale to si asi nechám pro sebe, myslím, že moje důvody proč zrovna tohle by nikdo nepochopil:d.

Selection of photos • Dianna Agron

9. listopadu 2013 v 9:09 | DenysΔ |  Obrazky oblíbených
Ahoj, předem se omlouvám za svou neaktivitu, ale mám opět pracovní víkend, ale tedy tentokrát je docela náročný:3, sem ráda, že chvíli sedím*

Předminulé články, byly hodně o psaní, proto jsem se rozhodla (i podle nedostatku času)), že přidám fotky, herečky Dianny Agrone. (Hrála ve filmu - Jsem číslo 4, nebo mám pocit, že v Glee). Vzhledem k tomu, že sem si tuhle herečku docela oblíbila a to jen díky její roli ve filmu "Jsem číslo 4". Hrála tak povahově užasnou slečnu, nemluvě o tom, že ráda fotila, naprosto mě to nadchlo:3.