Říjen 2013

rychle, rychle..

31. října 2013 v 9:57 | DenysΔ |  Denysa
Ahoj,
Snažila sem se udělat nějaký vzhled, ale bohužel neska hlidám holky, takže to prostě moc nejde, když me tady pruděj, sem s toho nervozní!!:d wá, tkže to pak někdy dodělám:3
Odpoledne jedu do práce/brigády, je to jakési náročné ten dnešek. Sem zvědavá kdy dojedu dneska domů. Budu doufat, že co nejdříve

Včerejší pohřeb, no. //bez komentáře, prosím!!/ Opravdu sem zadržovala slzy, nechtěla sem brečet, ale ta atmosféra naznačovala tomu, že fakt začnu. Dobrý! Udržela sem to:3. Potom oběd, to už bylo o něco veselejší!:3 díky bohu, už nikdy nechci na takovouhle "akci"

viz. foto. Večer jsem si četla (konečně jsem se dostala ke knížce!/ nikdy se mi ještě nestalo, že by se ke mě takhle můj pesan lepil když ležím a čtu si:3. Jak já ho mám ráda:33

Black and white pictures

30. října 2013 v 7:45 | DenysΔ |  Obrázky na téma
cáw,
Tak tedy, nechci tady šířit nějakou negativní náladku, nebo tak. Jen tak mimochodem jdu dneska na pohřeb, mého strejdy /prosím žádné komentáře "upřímnou soustrast, je mi to líto" a pod!// Děkuji. Vubec se mi tam nechce, nikdy sem na pohřbu nebyla a vubec mě to neláka.
Že bych nějak ze smrti mého strejdy truchlila se asi říct nedá, samosebou je mi to moc líto, hlavně tedy tety. Ale byl to manžel, sestry mé babičky, takže to je docela "daleká rodina":)

Náročných pár dní

29. října 2013 v 10:02 | DenysΔ |  Denysa
Zdravím
Omlouvám, se, že jsem se tak dlouho neozvala, ale nebyl čas. Heh, čtyry dny po sobě jsem byla na brigadě/v praci. Dělám v jedné restauraci a tam byli Zvěřinové hody, které se podle mě hrozně povedli:))), nikdo si nestěžoval, vyzdoba, jídlo vypadalo fakt skvěle!:))) Já teda maso moc nejím, ale některé kousky bych si dala a špenátové krokety, mňám. :3.
V pátek, to pořádně začalo až v pět hodin odpoledne ale večer je to vždy lepší jak přes celý den a rychleji to ubíhá:33..
V sobotu, jsem trávila spíš v kuchyni a pomáhala jim s petrželí a celerem:d, je to sice práce v kuchyni, ale já jsem bla teda hrozně ráda, že nejsem v tom zmatku na place:d.
V neděli, no tak to byl mazec, udělalo se pěkně, plno rezervací a lidé si neměli kam sedat!.. Místo do osmi bylo otevřeno do 11:d.
V pondělí. Heh, to už dá se říct bylo docela v pohudce:3, za to můžu být ráda..
Takže dneska, už mužu jen ležet a nic nedělat, krom ostřííhání psa:d.
p.s.Děkuji, za krásné komentáře k minulému článku:33.

Divadlo

25. října 2013 v 8:54 | DenysΔ |  Denysa
Zdárek:3
zá chvíli jedu do práce/brigády. (říkejme tomu jak chceme:d) a strašně se těším, že nebudu konečně doma, ale mezi lidmama:d.
Včera jsem byla s mámou v divadle na nějaké hře, která se jmenovala "Tři batři v nesnázích". Kde hlavní roly obsadil Martin Zounar.. Opravdu nechápu jak si ty texty můžou zapamatovat, mělo to snad dvě hodiny a oni prostě jeli a ani jednou se nezasekly. Navíc ten děj byl tak zamotanej, že se divím, že se do toho nezamotali oni!.. Prostě skvělý večer, určitě doporučuju, jesti to hrají i u vás v divadle:)) --TADY-- je něco o hře a dokonce i fotky!:)
Když u nás byl drahý, zajeli sme si do města do obchodů, kde jsem si konečně pořídila ten svetr! Který jsem chtěla hrozně dlouho a je fakt krásnéj a dokonce v červené barvě /yees!*/ a podle mě za skvělou cenu. Když jsem nějaký zháněla v brně, tak sem sice svetry našla, ale ta cena se mi fakt nelíbila, tady jsem za něj dala 250,- !!:):)

Halloweenské masky

24. října 2013 v 9:00 | DenysΔ |  Art/umění
Nemám tušení, kdy je v Americe Halloween, natož, kdy je v česku/je vubec v česku?/.. No asi už byl, nevadí. Koukala sem na nějaké fotky masek, které se podle mě fakt povedli!:3


Select a photo 0.2

23. října 2013 v 9:09 | DenysΔ |  Obrázky na téma
Pár vybraných obrázku :3, které se mi opravdu líbí:))*

Title, I do not know..

22. října 2013 v 8:45 | DenysΔ |  Denysa
Tak tedy, jen tak na rychlo :)))
Bože jak já mám ráda akční dny!:d. Konečně něco jiného než celý den nic nedělání, to mě totiž fakt nebaví!.!:d. Vvyloženě to nesnáším:d.!!
V pátek jsem byla s kamarádkou za "zábavě"/haha. Já na to moc nejsem, prostě to asi není nic pro mě, asi radši ty house party:d. No každopádně sem nasedla do busu, kde sme potkali zbytek základní školy:d. a skončili sme v jednom pajzlu, kousek od tama kde bydlím a pak na hip hopu, což pro mě bylo utrpení, protože tenhle styl vyloženě nenávidím!:*heh..
No celý víkend, jsem byla na brigádě //ovšem když tomu říkám práce, tak se citím líp:d))/ Kupodivu jsem nebyla ani moc unavená, ale každý večer sem usla jak špalek. Teť k tomu akčnímu dni.. heh v pondělí jsem navštívila pracák, kde mi paní řekla, že mi vlastně žádnou práci nenabídne, pač neví jakou* skvělé!!!:d Pak jsem šla za mámou do práce, do dm /kde jsem si koupila ubrousky na odmalování od Balei*like* a řasenku Miss sporty /oblibenááá/ za 50 korun :))/ a rychle jsem pádila opět na brigádu, kde jsem uklidila celou restauraci /a fakt to bylo děsný, pač ja nwm je tam 5 stolů, milion lavic a židlí a všechno je těžký jak kráva!/.. Dnes mě čeká uklidit bar, a nachystat s vedoucí restauraci na zvěřinky:3 a talky doufám, že večer dojede drahý!:3 .. Taže já valim "brigadničit":33..Winter landscape

20. října 2013 v 10:05 | DenysΔ |  Obrázky na téma
Tak vzhledem k tomu, že jdu za chvíli do práce:3, a nějak nemám čas něco přidávat, tak aspoň těhle pár obrázku, buhví, kdy přijedu domů:d.
p.s.Hrozně by mě zajmalo jak vznikají takové fotky, nebo jestli to jde še přes upravu v počítači. Ty fotky/obrazky.. jsou podle mě hrozně krásný!!:3 Chci taky takovy vytvářet:))

Oblékání podle Kristen Stewart • 02

18. října 2013 v 9:34 | DenysΔ |  Kristen Stewart
Opět jsem se nechala inspirovat Kristen Stewart a jejím oblékáním:3. Já nevím jak vy, ale mě osobně se prostě hrozně líbí to co ona nosí. Bohužel jaksi nemám postavu, kterou bych chtěla:d
Je to takový jednoduchý, pěkný. A nejlepší jsou ty trička! Ktery v česku prostě neexistují!!:d

Dnešní procházka

17. října 2013 v 18:34 | DenysΔ |  Cestuju
Zdárek, tak dneska kupodivu už druhý článek.
Ne, žy by se dneska dělo něco zajmavého. Ale odpoledne jsem si vyšla s Lerym ven, teda chodím s ním na procházku každý den, ale dneska jsme byly trošku někde jinde, kupodivu jsem si vzala i foťák:)).
Heh, doma mě napadlo, že bych mohla zkusit něco z fíma, které jsem si před pár měsíci koupila a ještě nic neudělala. Rozhodla jsem se udělat takovou blbost mojí sestřenici na Vánoce//njn, už to pomalu vymýšlím ty dárky:d).. Myslím, si že se mi to docela povedlo, na to, že jsem to dělala poprvé. Upřímně, není to tak jednoduché jak jsem si myslela.:d.