Červenec 2013

Oběd

31. července 2013 v 19:10 | D. |  Jidelníček
**Tadá, čekám na tátu, pač chce něco stáhnout a pak tadá na procházku s Lerym:3. Kolem půl 5 jsem dojela domů. Ani nejsem unavena, ale mám toho plné zuby, zítra jdu až na dvě hodiny:))
Mám tu nějaké fotky mého oběda:3 myslím, že s pondělí:))) V takových teplech, se najím více ovoce než masa:3 takže tenhle oběd vážně stačil:*

Festival Rosnička

29. července 2013 v 9:22 | D. |  Cestuju
Zdravím,
jsem vypracovaná, unavena, vychozená. A už nechci práci ani vidět. No až ve středu*hh
Chci ale mluvit o festivalu. V pátek jsem s přítelem byla na festivalu ve Svitavách na Rosničce. A bylo to vážně výborné!* Nejdříve jsem tam nechtěla jít, v poctatě sem ani nemohla. Ale myslím si že bych toho litovala. Sice jsem tam znala jen asi 3 zpěváky, ale co. Bylo to zadarmo, což je co říct, za takovou "velkolepou akci". Užila jsem si to!:)) Taky mě pěkně štvalo, že jsem tam nemohla být ze soboty na nedělu, to už jsem musela být v práci
Jinak teda jen tak mimo mísu, Kamarádka mi dělala vlásky:3 Už mi to zase vybledlo jak jsem to měla červené, tak jsem jí řekla ať mi tam něco udělá, pač sem měla jen půlku barvy a já mám moc vlasů. Bych s toho neobarvila ani afinu. Tak sme naznali, že to dáme na konečky:d. A je to dobrý.

Přejetej ježek a první silniční kontrola

26. července 2013 v 10:28 | D.
Nadpis napovída o všem. Když jsem včera dorazila do práce. Má vedoucí mi oznámila, že jede nakoupit do Makra. ˇok, říkám si dobrý, nikdo nebude držkovat, mám pod sebou brigádnic, bude to fajn:3.Taky bylo:)). Za necelé dvě /nebo tři/ hodiny dojela, společně s Ovisem, který mě poprosil o natočení piva a jen tak mimochodem mezi řeči mi oznámil, že nahoře stojí policajti. Skvělé. Nemám techničák! První myšlenka.
Odbyila 10 hodina, uklízela jsem hospodu společně s Domčou. Dobré, naplánovala jsem směny s vedoucí.Krása*haha. Dávám sluchátka, helmu, zapínám skutr a modlím, se aby tam nebyli. Vyjedu ten nesmyslně dlouhej kopec a co vidím. Stáli tam! Schovaní za stromem jak geniální. Odbočila jsem na hlavní cestu a co nevidím. Vyráží za mnou. Hrozně jsem přemýšlela jak je setřást. Nic jiného než v další dědině odbočit mě nenapadlo. Ovšem pánové na mě začnou blikat všema světýlkama co na tom autě jsou. Stop. Ok. Zastavím skůůůtr mi málem spadl, jak jsem se začala klepat. Policista běží ke mě, aby mi pomohl. Super už si myslí, že jsem opilá*heh. "Dobrý večer, silniční kontrola. Jedete z hospody"? Jojo jedu, pracuju tam./háhá. Jsem king./ Řidičák, občanka, dejchnout do čehosi. A nyní prosím technické doklady. AHA, ŽE! Tak ty nemám. Oba sedli do auta, stojím tam jak šulin, před těma světlama a čekám co znich vyleze. Pán vyleze ven a zdělí mi, že "tentokrát to necháme, ale příště to bude pokuta". Dííííky*
Parádička, celá vyklepaná (byla to moje první kontrola) zastavuju dávám cigaretku a pokračuju cestou domů. Už jsem pár metrů od baráku a ježek si to cupitá přes cestu. Nemohla jsem zastavit, jela jsem 80, začla jsem troubit a ten tupec se zastavil a pak se snad rozběhl. Mám skůtr, silnic je široká jak prd*l a on je zrovna tam kde jedu. Výborně. Zakončení dne na jedničku.

Pesani*

26. července 2013 v 9:40 | D. |  Obrázky na téma
Ti jsou vážně sladcí:3. Ale stejně jsem nejvíc spokojená s mým drahým Larrym:*

*pokojˇíčky)

24. července 2013 v 11:14 | D. |  Obrázky na téma
Pání, zajímalo by mě, jestli já se někdy dočkám takového pokojíčka:3. Začínám o tom silně pochybovat.

:3 Kolo

24. července 2013 v 10:08 | D. |  Denysa
V pondělí, to bylo fakt dobré'! Ani jsem nečekala, že jsem schopná ujet tolik km. Celé dopoledne jsem uklízela a snažila se přimět k tomu i brášku. Odpoledne jsem se vypleskla na zahradu, ale to mě tak po 30 minutách přestalo bavit, tak sem se rozhodla že pojedu k rybníku. Nečekaně, ujela jsem celou cestu cca přes 30km:3ˇjupíí
Včera jsem tak trochu nevěděla co dělat. Koukala jsem na PLL, a začínám s toho seriálu bejt nervní:d. Kdo je sakra A?. Už aby to skončilo a já se to konečně dověděla.
Dneska babička hlída bratrance, sestřenku a bráchu a chtějí se jít koupat. Jedou autem a tam já se jaksi nevlezu:d. Ke všemu nechce se mi jet na skůtru skrz benzín. Tákže opět kóóló:3.
Jo jen tak mimo mísu. Dneska sem viděla fakt skvělé fotky na jednom blogu:)) takže se opravdu stydím za ty co mám tu:d. Asi si budu muset koupit lepší foťak.

DIY - váza

23. července 2013 v 9:01 | D. |  Typy DIY
Včerejší den byl skvělí!:d.*/vo tom potom/
no, ale teď o jiném, večer než jsem šla s Lerrym na procházku jsem se vrhla do DIY. A protože jsem včera celé dopoledne třídila a uklízela pokoj, rozhodla jsem, že by se do pokoje hodila nějaka váza. Mám strašně moc suchých růží /*like/. A pár už se mi jich nevleze do velké vázi. Koukla jsem se na net a mrkla na stránky s diy.
Protože mám ráda červenou barvy jsem vůbec nestřídala:3 červená je prostě červená.

Unavená!

22. července 2013 v 9:03 | D. |  Denysa
Celý víkend strávený v práci. Dnes mě tak šíleně bolí nohy!! Až to není možné. Kdyby nohy, bolí mě naprosto všechno. V sobotu byla restaurace skoro prázdná a včera jsme se mohli po*rat. Tolik lidí, vykoupat se do rybníku a pak rovnou na jídlo.ˇˇ
V sobotu se u nás měnili okna. Díkybohu jsem se tomu vyhla, ale bohužel byl u nás můj drahý a ten se tomu moc nevyhnul. Ale ty okna jsou naprosto skvělé, a velké:3.
Dnes* bych se chtěla jen válet, ale pokoji je hroznej bordel a já se hroznej puntíčkář a nesnáším to! :d

Brnoˇˇ

18. července 2013 v 11:30 | D. |  Nákupy
Líbí se mi jen tak zbalit a odjet. Včera jsme s milým vstali a nějak sme se rozhodli, že pojedem do Brna /cca 30km/. Vzali jsme auto a vyrazili. Do centra se nám ani tak nechtělo, tak sme to vzali do Olympie. Celou jsme jí prolezli tak 3x do kola. Konečně jsem si pořídila 3 krásný trička!*jupí*. Ze všech sem teda nadčená:33 hlavně z toho trička se slonama /sem asi magor na slony, nebo tak něco:dˇˇ/ Tom si koupil krásný kraťase s těma /nyní moderníma/ "indiánskýma vzorama" a "čepku":3. Dali jsme si obídek, prolezli nábytek (pač přemýšlím, že si zařídím nový pokojík) a jeli domů.
Abych nezapoměla, předvčerejškem se mi povedli, skvělé muffiny, které mi brácha s bratrancem a sestřenkou sežrali!. Poprvé jsem na ně něco dala. Samosebou lentilky a čokoláda hodně letěli:d.

Včerejší hlídání holek

16. července 2013 v 9:12 | D. |  Denysa
zdravím:3
konečně jsem vyspaná. I když už jsem vstávala díky mému Lerrymu jsem vstavala už v 8:3.ˇNever mind.
Včera /při brigádce, hlídání holek/, byly vzhuru už od 7. Ta jedna budeme ji říkát A. tak prudila už od rána, že má hlad. Ale ta druhá B. byla opět hrozně milá a roztomilá. Společně jsme dělali "prázdninové knížky", které si pak pokreslili:3, to je tak dvě hodiny bavilo (ˇpříště musím vymyslet něco zajímavějšího)). Odpoledne přijel můj drahý:333. A jeli jsme s děvčaty knám. Kde sme hráli černého Petra a šli na procházku. Když jsme dojeli zpět domů slečen tak holky "vařili":*.Pak díky bohu už přijeli jejich mamča*